KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Listeden silebilirsin canım benide Mavigrill Mavigrill test yaptım olsa çıkardı reglime 4 gün var 🙄 aralık ayına katılmam büyük ihtimal biraz bebek olayını kafadan atmak istiyorum Rabbim tez zamanda hepimize hayırlısını versin 🤲🤲

Günaydın kızlar
Mavigrill Mavigrill sanırım adetim gelecek dünden beri sancı giriyo
Dündü zaten günüm
Tuhaf olan reglim gecikmezdi, akşam su dengesine pek dikkat etmeyerek test yaptım çok hafif gölge çıktı bi baktım gördüm bi baktım göremedim sinirlendim gittim tv izledim uyudum
Sabah çöpe atmak için aldım 2.çizgi silik ama aradan nerdeyse 10 saat geçti geçersiz yani. O yüzden ben iptal 🙌

12 13 günde belli olur teste canım inşallah emeklerin boşa gitmez bende 1 yıl önce aşılama denemiştim çatlama iğnesinin etkisi 11 günde sıfırlanmıştı negatifti inşallah hamilesindir
benim iğnenin 13.günü aşılamın 11.günü erken gebelik silik çıktı kırmızı ama emin olamıyorum umıtlenemıyorum . yarında cıkarsa kan verırım artık. 13. günde iğne etkisi kalır mı ki

Bu ay hormonları zıplatacak herhangi bir takviye kullandın mı peki?
yok canım sadece folik asit kullanıyorum onun dışında kür falan kullanmadım hiç ama sanırım dediğin gibi yumurtladığım zaman sivilcelerim çıkıyorum benim de 2 aydır olan bir şey sanırım bu da yeni çıktı :)

Allah Allah neden hala gelmedi acaba 2. Reglin geldi nerdeyse çok tuhaf inşallah bi an önce gelir de başlarsın tedaviye kuzum
23 üne randevu buldum geçen özele gittim bi ilaç yazdı saçma sapan karından bakti olmazsam devlete gideyim bide kist falanmı oluştu bilmiyorum ağrı sizida yok ama keyfim kaçtı tek isteğim regl olmak bian once

Kizlar yumurtlama olmamış dime halen sizce de ama 2 gündür kirmizi çıkıyor oldu mu yada

Geçmez ise öyle yapim canım bende o zaman😔
Valla cok iyi olur bende ilk defa kullaniyorum acaba yanlış mı yapıyorum diye korkuyorum
Ikinizdede pik gözükmüyor kızlar ama ben sizin yerinizde olsam gün aşırı olarak en kötü 2 günde bir olarak değerlendiririm

Listeden silebilirsin canım benide Mavigrill Mavigrill test yaptım olsa çıkardı reglime 4 gün var 🙄 aralık ayına katılmam büyük ihtimal biraz bebek olayını kafadan atmak istiyorum Rabbim tez zamanda hepimize hayırlısını versin 🤲🤲
Erken yapmıssin kuzum testi bekle biraz regl geçerse tekrarla

Günaydın kızlar
Mavigrill Mavigrill sanırım adetim gelecek dünden beri sancı giriyo
Dündü zaten günüm
Tuhaf olan reglim gecikmezdi, akşam su dengesine pek dikkat etmeyerek test yaptım çok hafif gölge çıktı bi baktım gördüm bi baktım göremedim sinirlendim gittim tv izledim uyudum
Sabah çöpe atmak için aldım 2.çizgi silik ama aradan nerdeyse 10 saat geçti geçersiz yani. O yüzden ben iptal 🙌
Bence şimdi yeniden test yap

merhaba arkadaşlar malesef sevincim kursağımda kaldı beta değerim düşmüş dün doktorum bunun düşük belirtisi olduğunu düşük yapacağımı söyledi kimyasala dönmüş sanırım henüz kanamam yok dün akşam adet sancısı gibi sancım başladı yarın tekrar kan vericem tabi kanama başlamazsa Allah'tan ümit kesilmez pes etmek yok isyan etmek yok bi daha denicem olmazsa bi daha bi daha menopoza girene kadar devam

Bu bilgi için teşekkür ederim peki bu süt gibi bembeyaz akıntı da vajina mantarı belirtisi mi krem kullanmadan önce de vardı netten baktığımda göre hamilelik belirtisi diyor biraz mutlu oldum ama kafam da çok karışık canım
Mantarda süt beyazı gibi değilde süt kesiği gibi parça parça oluyor ve yumurta bozuğu gibi kokusu var. Kokusu o kadar belirgin ki anlaşılmaması imkansız.. Sizde koku yoksa hafif enfeksiyondur.. Adet bitimi doktora giderseniz fitil verir.. Böyle krem ile çözemezsiniz..

yok canım sadece folik asit kullanıyorum onun dışında kür falan kullanmadım hiç ama sanırım dediğin gibi yumurtladığım zaman sivilcelerim çıkıyorum benim de 2 aydır olan bir şey sanırım bu da yeni çıktı :)
Yeni farketmiş olabilirsin.. Adet yakın dediğimiz şey belki yumurtlama zamanı idi.. Bende yeni yeni anlıyorum.. O dönemler yüzümü temiz tutmaya nemlendirmeye çalışıyorun büyümüyorlar en azından..

Adet döngülerin düzenli mi ? Yüzde tüylenme, sivilcelenme, kilo artışı var mı ? Polikistik over sendromu netten araştırabilirsin canım hatta adetinin 2.nci veya 3 .ncu gunu doktora gidip hormon testiyle olup olmadığını öğrenebilirsin...Gün aşırı değerlendiriyorsaniz hiç test yapma bence zaten her türlü değerlendirmiş olacaksınız strese girmene gerek yok ama polikistik olup olmadığını anlamak adına testlere devam edebilirsin adet olduğunda da doktora gidip öğrenebilirsin

Adet döngülerin düzenli mi ? Yüzde tüylenme, sivilcelenme, kilo artışı var mı ? Polikistik over sendromu netten araştırabilirsin canım hatta adetinin 2.nci veya 3 .ncu gunu doktora gidip hormon testiyle olup olmadığını öğrenebilirsin...Gün aşırı değerlendiriyorsaniz hiç test yapma bence zaten her türlü değerlendirmiş olacaksınız strese girmene gerek yok ama polikistik olup olmadığını anlamak adına testlere devam edebilirsin adet olduğunda da doktora gidip öğrenebilirsin
Adet düzenli 28 günde 1 oluyorum 4 gun sürüyor sadece adet dönemine yakın 1 2 sivlicem oluyor onun dışında nadiren tuylenmede yok hormon testi için gittigimde doktor cok erken dedi 1 yıllık evliyim 5 aydır deniyoruz onun öncesinde 7 aylık bi vajinismus problemim vardı bunu duyunca Doktorlar erken olduğunu soyleyip sadece ultrasyona aliyolar kolmen kullandim 1 hafta 2 haftadır folik asit kullaniyorum

X