KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Avokado oneriliyo tutunmasina destek olmasi icin

Belirti varmı hiç canım sende benm de 17 bat da
Benim bu ay bitmek bilmeyen sağ kasık ağrım var ama kürtaj oldum eylulde ondan kaynaklanır mı bilmiyorum yada kist mi oldu diye düşünüyorum sürekli sağ kasık ağrım bacağıma vuruyor bakalım senin belirtin var mı cnm

Tüp bebeğe mi geçiyorsun Tüp bebek yapmak ayrı rahatlık Takio ediyorum genelde ilkinde tutuyor… İnş bundan sonrası daha güzel olacak
Evet cnm pazartesi randevum var inşallah daha fazla bekletmez rabbim bizim yolumuzda çıkışımızda budur diyorum ücretleri felan hep buraya yazıcam aşamaları. Felan inşallah gerek kalmaz sizlere tabi ama yine de belki yardımcı olur

Anladım canım Rabbim gönlüne göre versin inşallah aslında benm belirti var gibi ama psikolojik mi sürekli aklm orda olduğu için adet ağrısı gibi Bi ağrı var bide afedersin çok farklı Bi akıntı var belirti midr tam da bilmiyorum gögüslerde haff Bi ağrı var adet zamanı da olur ama daha Bi hafta var adete bukadar erken başlamazdı yada Bi günde geçerdi 3-4 gündür göğüslerde ağrı var işte aslında hissediyo da gibiyim ama test yaptım negatif dedm hemen kapılmayayım

Birşey sormak istiyorum. Benim bat tarihim bir önceki regl tarihine göre 10 kasım ama yumurtlamadan 14 gün sayarsam 12 kasım. Siz nasıl hesaplıyorsunuz? Sanırım 14 kasım a kadar beklemeliyim test yapmak ve net sonuç almak için degil mi?

24 Ekim'de Dr kontrolü klomen sonucu 19 mmdi. Dr salı günü iğne dedi, 26 Ekim'de çatlatma iğnesi oldum. Çarşamba günü kum dökme ihtimaliyle ultrasonum vardı 3.5 mm lik kist göründü. Sonrasında da moralim bozulduğu için doğru düzgün ilişki olmadı. Bat 9 Kasımdı. Adet belirtileri yaşıyorum. Hala olmadım. Testte yapmadım. Cumartesiye kadar beklemek en sağlıklısı sanırım.

Bugün reglim bitti ve tam zamanında bir güzel hasta oldum ve antibiyotik içiyorum, başka ilaçlar da.. harika oldu valla, teşekkürler evren
Bende geçen ay covid gibi adı konulamayan zatürre oldum antibiyotik kortizonlu serumlar filan 12 gün süründüm doktorum dedi ki iki ay bekleyelim iki ay sonra tekrar başlarız dedi bende tamam dedim ama gel gör ki benim yumurtalar büyümüş ben çok ağrım var diye 15 günde doktora gittiğimde iki tane 21 mm yumurta olmuştu 10 gün önce çatlatma iğnesi oldum bekliyorum

Hadi bakalım hayırlısı olsun şimdiden ama tahliller falan isteniyor. Onları halledebildin mi? Doktor direk tüp bebek için ilaç mı verecek.. Bende çn görüşmeyi yaptım. Bakalım bizde nasıl ilerleyeceğiz.. İnş çok güzel geçer

Benim ki de henüz ön görüşme cnm ilk adım. Sayılır daha önce bi görüşmüştük ama karar vermemiştik şuan kararlıyız bakalım ne derse yapcaz mecbur

17 Kasim Bat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…