KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

24 Ekim'de Dr kontrolü klomen sonucu 19 mmdi. Dr salı günü iğne dedi, 26 Ekim'de çatlatma iğnesi oldum. Çarşamba günü kum dökme ihtimaliyle ultrasonum vardı 3.5 mm lik kist göründü. Sonrasında da moralim bozulduğu için doğru düzgün ilişki olmadı. Bat 9 Kasımdı. Adet belirtileri yaşıyorum. Hala olmadım. Testte yapmadım. Cumartesiye kadar beklemek en sağlıklısı sanırım.
Canım ben de 26 ekimde ovitrelle oldum femara kullanmıştım ama hala adet olmadım gebelik testim negatif geldi idrarda olmazsa cuma kan verip Dr arıycam

Adetime 9 gün var ama adet sancısı hafif hafif geliyor 🥴
Hamilelik belirtisi mi
Yoksa tam tersi olumsuzlukmu.
Allahım inşaallah sağlıklı hamileliğim olur

Bende geçen ay covid gibi adı konulamayan zatürre oldum antibiyotik kortizonlu serumlar filan 12 gün süründüm doktorum dedi ki iki ay bekleyelim iki ay sonra tekrar başlarız dedi bende tamam dedim ama gel gör ki benim yumurtalar büyümüş ben çok ağrım var diye 15 günde doktora gittiğimde iki tane 21 mm yumurta olmuştu 😀😀 10 gün önce çatlatma iğnesi oldum bekliyorum
Ya aslında biliyor musun ben burda çok okudum antibiyotikten sonra hamile kalanları. Sanırım enfeksiyon temizlenince iyi geliyor, ilginç.. benim sıkıntım ilaçtan ziyade ilişki olabilecek mi derdi. Baya uzak duruyoruz şimdi bulaşmasın diye. Maskeyle yaparız artık 🤣🤣

Ya aslında biliyor musun ben burda çok okudum antibiyotikten sonra hamile kalanları. Sanırım enfeksiyon temizlenince iyi geliyor, ilginç.. benim sıkıntım ilaçtan ziyade ilişki olabilecek mi derdi. Baya uzak duruyoruz şimdi bulaşmasın diye. Maskeyle yaparız artık 🤣🤣
🤣🤣 Yumurtlamaya kadar kendine vitamin depola

Hayır ben de ne iğne günü ne sonrası hiç bir ağrı olmadı hiç iğne olmamış gibiyim ama progesteron ölçümü yaptırdım, sizin oldu mu acaba?
Evet ama benim yumurta 10mmden sonra büyümeye başladığından itibaren olmaya başladı iki tane 21 mm olduğu için ağrın çok olur dedi doktorum 3 gündür ağrılarım geçmişti dün ve bugün yine alt taraflarda çok ağrı var birde bulantı oluyor arada o kadar

Evet ama benim yumurta 10mmden sonra büyümeye başladığından itibaren olmaya başladı iki tane 21 mm olduğu için ağrın çok olur dedi doktorum 3 gündür ağrılarım geçmişti dün ve bugün yine alt taraflarda çok ağrı var birde bulantı oluyor arada o kadar
Bulantı için biraz erken gibi psikolojik olmasın? henüz bugün tam 3. Hafta oluyor.
Benim 5 adet vardı 19 mm ama hiç bir belirti olmadı çok bireysel bu etkiler 🤷‍♀️🤷‍♀️
Ben o kadar yumurta büyürken de hiç bir şey hissetmedim..

Bulantı için biraz erken gibi psikolojik olmasın? henüz bugün tam 3. Hafta oluyor.
Benim 5 adet vardı 19 mm ama hiç bir belirti olmadı çok bireysel bu etkiler 🤷‍♀️🤷‍♀️
Ben o kadar yumurta büyürken de hiç bir şey hissetmedim..
Bulantı üşüttüm sanırım ona yoruyorum canım sanırım olabilir bende eskiden hiç ağrı bilmezdim ne adet nede Yumurtlama ağrısı ama ben femaraya bağlıyorum

Bulantı üşüttüm sanırım ona yoruyorum canım sanırım olabilir bende eskiden hiç ağrı bilmezdim ne adet nede Yumurtlama ağrısı ama ben femaraya bağlıyorum
Geçmiş olsun 🙏🏻
Olabilir etkili bir ilaç femara. Her birimiz farklı hissediyoruz. Bugün sol kısımda göğüs hassasiyeti başladı sertleşme var ama gebeliğe yormuyorum açıkçası 🤷‍♀️

Geçmiş olsun 🙏🏻
Olabilir etkili bir ilaç femara. Her birimiz farklı hissediyoruz. Bugün sol kısımda göğüs hassasiyeti başladı sertleşme var ama gebeliğe yormuyorum açıkçası 🤷‍♀️
Benim göğüslerim valla hamur ne bir sertleşme ne acıma ama alt tarafim felaket

6 gün var bata canım test yapmam sanırım 🤔🎈iğne etkisi geçer mi ki?
Hemen geçmiyor.. Gebelik testi ile azalışını takip ediyorlar.. Genelde ilk ay yapıyorlar 3 ay kullanılıyor ya diğer aylar için fikir veriyor. Herkeste ipne etkisi farklı zamanda bitebiliyor.. İnş gebelik olur🤗

X