KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Canım sana birşey soracaktım ama benim de iğnenin 7 günü ama ağrılarım geçmişti geri geldi bugün seninde böyle mi

Kızlar ben genelde 32 günde bir regl oluyorm gecen ay ilk defa 28 günde oldum bu ayın 14 u gösteriyor program 32 günde olursam da 18 inde olmam lazım hangisini baz alayım bilemedim

Canım sana birşey soracaktım ama benim de iğnenin 7 günü ama ağrılarım geçmişti geri geldi bugün seninde böyle mi
Evet benimde bi kaç gün ağrım geçmişti suan da yok gibi arada yokluyo dün gece çok oldu sadece bi de grip oldum vücut ağrım fena her yerim kırık gibi umarım covid değilimdir test yaptırdım az önce

Canım beni tekrar ekleyebilirmisinn kasımdan çıkamadım bende Doktordan geldim şimdi aşılamaya başlıyoruz bu ay bat 29 kasım Geçen sene kasım ayı topiğinde gebe kalamadım bu seneyi zorluyorum hayırlısıyla

Siz hangi vitaminleri kullanıyorsunuz acaba?

Evet benimde bi kaç gün ağrım geçmişti suan da yok gibi arada yokluyo dün gece çok oldu sadece bi de grip oldum vücut ağrım fena her yerim kırık gibi umarım covid değilimdir test yaptırdım az önce
Canım dikkat et geçen ay aynı şekilde oldu benimde şiddetli grip oldum ateş oldu kimyasal oldu ateşe bağlı tutunamadan dustu gece ateşim 38 derece oldu sonraki gün kanama oldu

O iğnenin etkisi kaç sürüyormuş ki 10 gün de sürmez heralde sen bence bak görürsün hamilesin ahh ahh Bende Bi taneyi Bi yakalayip kucağıma alabilsem

Kızlar herkese selamm. Normalde benşm bat 8 kasımdı ama 5 gün geç yumurtladığım için bat tarihim 12 13 Kasım falan oluyor. Az önce bi meraktan test yaptım şöyle çıktı sizce umutlanmalı mıyım? Test hiç beklemedi 1 dk da çıktı çizgi.

Eklentiler

• IMG_20211108_170318.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 100
  • IMG_20211108_170311.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 100
Yani şöyle 4 günden sonra ya da 5 de olabilir spermler ölmeye başlıyor genelde 2 günde bir ilişki önerilir sperm değerleri düşük olan çiftler için
Öyle bisey olsa semen testinde 3- 6 günlük cinsel perhizle gelin demezlerdi ama bugünde doktor arkadaş 3.ncü günden itibaren sperm kalitesi artıp kendini yeniliyor dedi bunu ilk defa duydum

canım cızgı gornuyorrr :) bnce yarın kan ver batın yaklasmıs zaten ınsallaahhh vardır

Canım dikkat et geçen ay aynı şekilde oldu benimde şiddetli grip oldum ateş oldu kimyasal oldu ateşe bağlı tutunamadan dustu gece ateşim 38 derece oldu sonraki gün kanama oldu
Vitamin filan aldım ateşim yok aşılarımı yaptırmıştım zaten bakalım sonuç ne zaman çıkacak geçmiş olsun canım sana da

O iğnenin etkisi kaç sürüyormuş ki 10 gün de sürmez heralde sen bence bak görürsün hamilesin ahh ahh Bende Bi taneyi Bi yakalayip kucağıma alabilsem
13 14 günde iğne etkisi olanları okudum burdan doktorum 14. Gün yap dedi de ben dayanamadım

Valla ben gördüm hayırlısı olsun inşallah sağlıkla ilerlesin

Siz hangi vitaminleri kullanıyorsunuz acaba?
Antulus 1700 mg verdi bize sadece..bunun dışinda ben evde keçiboynuzu özu aldım ara ara içiyor..Osmanlı çerezi var onu tavsiye ederim herşey var içinde kuruyemişcilerde satılır. Tatli ve hamurişini bıraktırdım misafirlik durumlari hariç, abur cubur yedirmiyorum..Bol bol et ve sebze tükettiriyorum meyveyide zorla yedirtiyorum arada bu yani

Allah'ım bu ne kadar bereketli bir ay kim ayağını suruduyse maşallah maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…