KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Valla kuzu karar verme aşaması biraz sıkıntılı
Bahsettiğimiz paralarda az değil
Tamam bu yolda insan herseyini ortaya koymak istiyor, elinden ne gelirse yapmak istiyor ama en bi sonraki aşamalara mecbur kalırsam yani tekrar aşılama yada tüp bebek vs elimde onun içinde bi param olsun istiyorum
Tüm kredimi o heyecanla ilk aşamada kullanmak istemiyorum
çok haklısın canım az para değil gerçekten .allahtan benim rahim filmim ve hormon testim yeni

Eklentiler

• 20211108_155522.jpg
    20211108_155522.jpg
    31,9 KB · Görüntüleme: 63
Kızlar benim eşimin sperm değerleri düşük 5 aydır tedavi ilaç kullanıyor.Ben 3 gündür soğuk algınlığı yaşıyordum bu ay ovulasyon testi yapalım dedim bugun yumurtlamam var ancak dün eşim spermleri bayatladığı için spermleri dışa boşalttı ben hasta olduğum için değerlendirmesi salı günü yumurtlama olur diye bekliyordum. Neyse kızlar bugunü sizce değerlendireyimmi yoksa sabah spermler hızlı olduğu zaman mı değerlendirelim? Kafam çok karışık
Sperm bayatlamasını ilk kez duydum nasıl oluyor bayatlama ?

Ümidini kırma canım bende pkoluyum hemde ilerlemiş..bütün yan etkileri var tüylenme felan..ama 3.gebelik haberimi aldım..inşaallah olcak sabret..zayıfla ben 4 tilo verince gebe kaldım
canımm tebrik ederim ne güzel sağlıkla gelsin :KK54: Ya bilmiyorum ovülasyon yaptıkçada strese giriyorum burayı takip ettikçede.. Artık Kür flan yapmak istemiyorum midem dışın çıktı mesela bunaldım yarından sonra doktora gidicem. Zayıflayım dedikçe stresten yiyorum ve kilo aldım oturup ağlayasım var vicdanım hiç rahat değil :KK43::110:

Merhaba kızlar, benimde BAT tarihim 4 kasımdı. 6 kasımda gecikme olunca bir test yaptım fakat 2. çizgi biraz silik çıktı. bugün yeniden test yapacağım bakalım umarım o testte daha net görünür çizgi.

Merhaba kızlar, benimde BAT tarihim 4 kasımdı. 6 kasımda gecikme olunca bir test yaptım fakat 2. çizgi biraz silik çıktı. bugün yeniden test yapacağım bakalım umarım o testte daha net görünür çizgi.
Bilgi verirsen tabloya ekleyeyim senide 😊

Tabi ki mutlaka yazarım. Bu fotoğraf Cumartesi günü yaptığım test. Silik olduğu için emin olamıyorum bir türlü. Bugünde yapacağım bakalım umarım daha net olur.
Böyle çıkan testlerde bebek sana el sallıyor diyorlar kuzu burda=)
Bu silik mi=)
Masallahhh baya belli var olduğu 😘
Hayırlı olsun🥰

Doktora gitseydin çatladı ise rahimde sıvı görüyor.. bence beklemeden git.. yada 7 gün sonra progestron bakalım..
Değerlendirdim bugünü ama hiç akıntı falan yok ya.
Eşimin artık perşembe gününe kadar perhiz yapması lazım. Perşembe gününe randevusu var, test verecek. Bana da doktor çarşamba gel demişti.
Eşim gitme bugün, iğne yaparsa değerlendiremeyiz birdaha randevu bulamam üniversite hastanesinden dedi.

Böyle çıkan testlerde bebek sana el sallıyor diyorlar kuzu burda=)
Bu silik mi=)
Masallahhh baya belli var olduğu 😘
Hayırlı olsun🥰
ahhh çok teşekkür ederim:)) Nasıl mutlu oldum bunu duyduğuma :) 2021 Ocak ayında kimyasal gebelik olunca bu kez daha temkinli olmaya çalışıyorum :/

Tabi ki mutlaka yazarım. Bu fotoğraf Cumartesi günü yaptığım test. Silik olduğu için emin olamıyorum bir türlü. Bugünde yapacağım bakalım umarım daha net olur.
Kız bu bildiğin el sallıyor sana neresi silik hayırlı olsun 🌸😊😊

ahhh çok teşekkür ederim:)) Nasıl mutlu oldum bunu duyduğuma :) 2021 Ocak ayında kimyasal gebelik olunca bu kez daha temkinli olmaya çalışıyorum :/
Hiç içini karartma, ferah tut
O oldu bitti
Rabbim bu sefer sağlıkla ilerlemesimi nasip etsin insallahh 🥰

X