KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

evet canımmm 18 mılyondan 42 oldu :) o sürede hızda arttı sukur. aynen yesın her aksam
Aşılamanız hayırlı olsun öncelikle, inşallah tutunur minik:) benim eşim ağustosta sperm testi verdi ml sperm sayısı 18milyon, ileri hız %30, yerinde hareketli %20, hareketsiz %50 geldi. Morfoloji 9. Keçiboynuzu pekmezi, muz,bitter,kuru incir, nar tüketiyor bol bol. Bu ay içinde tekrar verecek inşallah bakalım değerler ne alemde 1 yıla yakındır deniyoruz henüz gebelik olmadı

sagol canımmm benımm, ınsalaaahhh cok faydasını gorursunuz bız gorduk. bızımde ıkı senedır olmadı

Tabi ki mutlaka yazarım. Bu fotoğraf Cumartesi günü yaptığım test. Silik olduğu için emin olamıyorum bir türlü. Bugünde yapacağım bakalım umarım daha net olur.
Çok da silik değil baya belli oluyor çizgi. Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım gözün aydın olsun inşallah

Kızlar bat 12 kasım.. az önce bi test yaptım ama bilemedim sizce?

Eklentiler

• 06B2C5B6-604C-4D70-B2AD-55207D32615B.jpeg
    80,1 KB · Görüntüleme: 103
sanki görünmüyor ya
Bende bi gördüm bi görmedim ama yarın sabah bitane daha yapıyım olmadı bu biraz son dk ani oldu gün ortasında
Ben uzaktan bakınca t 'nin sağ yan kısmında gördüm gibi ama ekranı yaklaştirinca oda gözukmuyor orjinal halinde daha net gözukur sanirım
Yok cıplak gözlede uzaktan daha net gözüküyodu gerci attım cöpe simdide yarın sabah bidaha tekrarlarım artık

Kızlar bat 12 kasım.. az önce bi test yaptım ama bilemedim sizce?
Brn genelde bu testi acıp içindeki kiti çıkarıp ışıkta bakıyorum o sekilde daha belli oluyo sizinde sanki var gibi kaç gün var bata?

Eklentiler

• 20211108_095122.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 55
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…