KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kizlar benm regl duzenim yillardir 30 gunde birdir ya da 31. İki aydir erken oluyorm ya gecen ay 26. Gun bu ay 23. Gun. Hic bir donemde boyle bir sey olmadi. Stresim falan yok normal rutinimde yasiyorm. Neden acaba

Aa çok mantıklı.. Bence de bekletme ilk defa batlarımızda aynı olacak
Yumurtlamadan 7 gün sonra gider progestron baktırırız Doktor çok umutlu konuştu bende umutluyum hsg sonrası

Benim ki hamile olmadan elini biseye sürmez huyunu bilirim bide sözü var hamile kalınca robot süpürge alacakmis ben yapmam o yapsın diyo
Yaa hamile kalan bütün arkadaşların eşleri aldı Bana çok çirkin geliyor.. Kendi rahatı söz konusu olunca robot süpürge alıyorlar Ben eşime 9 ay sonra al derdim

Aa çok mantıklı.. Bence de bekletme ilk defa batlarımızda aynı olacak
Yumurtlamadan 7 gün sonra gider progestron baktırırız Doktor çok umutlu konuştu bende umutluyum hsg sonrası
Hsg sonrası hamile kalan çokmuş canım, olur seninde inşallah tüp bebek öncesi de pozitif haberler çok geliyor

Batlarımız aynı, heyecanla umutla sabırla bekleyelim

Kızlar merhaba beni hamile olarak işaretlemişsiniz ana ben hala çift çizgiyi göremedim.Kan tahlillerim bir tuhaf oldu.Bat bugün ama olmadım,kaset negatifi gösterdi.Çarşamba 0.1 sağlık ocağı kan tahlili,perşembe araştırma hastanesi 1.9 çıktı.Cuma günü sağlık ocağı 0.1 çıktı tekrardan.Hala olmadım sağlık ocağı daha önceki gebeliğimde bir kez yanlış sonuç vermişti.Kafam çok karıştı .Başına böylesi birşey gelen var mı.Yardımcı olun lütfen

acilden verdim testi sonucu beklemedim e nabizdan baktim sonuc 4.97 cikti ne oluyo bu sonuc 3 gunum var daha reglme ..

Arkadaşlar letu kullananlar yorum yapabilir mi hamile kalan oldu mu ben bu ay ilk defa kullandım epey kasik ağrım oldu

Merhaba ben de geldim bat 19 kasım beklemedeyim kasım hepimize güzel haberler getirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…