KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar Letu kullanip adeti 10 günden fazla süren var mı ? Normal adetim 5 gün sürdü sonra hep damla damla devam etti bitmek bilmiyor sıkıntı mı oldu acaba klomen tarzı ilaç kullananlar sizdede oluyormuydu ?
Letu yu Bende kullandım ama öyle biseyle karşılaşmadım canm normal günümde adetim bitti

Kizlar iliski tek sefer mi olmali mesela yarim saat sonra falan tekrar olsa sıkıntı olur mu yani tek sefer daha mi iyi
tek sefer ve gun asiri girin iliskiye ben bile o kadar aralillarla girdim ki nasil tuttu bilemem yumurtlama gunu girmistim iliskiye o kesin yumurtlma gununden sonraki gunlerde girdim

Günaydın Evet bitti. Yumurtlama zamanında her gün ilişkiye girdik ne yazık ki eşime günaşırı olsun dedim ama tabiki dinlemedi 13 u adet tarihim iki gün sonra erken gebelik testi yaparım Ama hiç bir belirtim yok. Bakalım nasip çalışmalara basladik
Yok kuzu nasıl rahatlar ediyorsan çocuk öyle oluyor

Cok teşekkür ediyorum

Kizlar iliski tek sefer mi olmali mesela yarim saat sonra falan tekrar olsa sıkıntı olur mu yani tek sefer daha mi iyi

Hareketli sprem sayısı düşük olabilir bu durumda. Doktorlar iki günde bir derler. Bu şekilde daha sağlıklı birikim oluyormuş.

Kızlar sperm Sabah mi daha hareketli ve sağlıklı oluyor. Doktor bize pazar salı çarşamba değerlendirin pazartesi iğne dedi. Sabah olması daha mı sağlıklı bilgisi olan var mı

Sabah, sabaha karşı daha hareketli. Yarım saat yatacağını göz önünde bulundurarak uygun saate alarm kurun
Kızlar sperm Sabah mi daha hareketli ve sağlıklı oluyor. Doktor bize pazar salı çarşamba değerlendirin pazartesi iğne dedi. Sabah olması daha mı sağlıklı bilgisi olan var mı,

Kuzu senin dün pik değil miydi? Adet tarihin nasıl 13'ü oluyor anlamadım.

Sasacım dün seni etiketledim baksana bi gözünden kaçtı galiba

Bakalım yarın erken gebelik testi yapsam çıkar mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…