KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Regl 3 gündür sökülemedi diye bugün test yaptım. Sonuca göre adaçayı içecektim. Sonuç pozitif :KK57:

Dün ve bugün ara ara kahverengi leke geliyordu. Regl oluyorum diyordum. Gece hatta kasıklarımın sızısına uyandım..

Mavigrill Mavigrill sana sat 3 Kasım, bat 29 Kasım demiştim dimi? :KK48:
Evet hayırlı olsun çok sevindim 😊😊

Kızlar Letu kullanip adeti 10 günden fazla süren var mı ? Normal adetim 5 gün sürdü sonra hep damla damla devam etti bitmek bilmiyor sıkıntı mı oldu acaba klomen tarzı ilaç kullananlar sizdede oluyormuydu ?
Benım öyle olmuştu letu kullandım sonra catlama iğnesi sonuc negatif ve 17gün nerdeyse regl gördüm az az geldi son günlerde canım

Kizlar iliski tek sefer mi olmali mesela yarim saat sonra falan tekrar olsa sıkıntı olur mu yani tek sefer daha mi iyi

Benım öyle olmuştu letu kullandım sonra catlama iğnesi sonuc negatif ve 17gün nerdeyse regl gördüm az az geldi son günlerde canım
Offf çok kötu ya 10 gün oldu hep damla damla lavabodayken geliyor..Geçen ay kullandım iğnesiz çatlamışlardı bu ay adetimin 5.nci günu yine kullanmaya basladım ama bitmiyor adet korktum anormallik mi var diye

Offf çok kötu ya 10 gün oldu hep damla damla lavabodayken geliyor..Geçen ay kullandım iğnesiz çatlamışlardı bu ay adetimin 5.nci günu yine kullanmaya basladım ama bitmiyor adet korktum anormallik mi var diye
Bu lekelenmem takviyeden olabilir mi?bende bi kere takviye tullandığımda sürekli adet oluyordum kestim..düzene ğirdi o bozmuş

Bu lekelenmem takviyeden olabilir mi?bende bi kere takviye tullandığımda sürekli adet oluyordum kestim..düzene ğirdi o bozmuş
Bende ondan dolayi oldugunu düşünüyorum düzenli adet döngum vardı hepsi bozuldu 5 gunden fazla sürmezdi 10 gundur bitmiyor..Aşılama yapılacak diye 2 aydır ilaç mahvetti bidaha kullanmam sanırım

Kuzu naptın senin korunma süren bitti mi☺️
Günaydın 🌸 Evet bitti. Yumurtlama zamanında her gün ilişkiye girdik ne yazık ki eşime günaşırı olsun dedim ama tabiki dinlemedi😁 13 u adet tarihim iki gün sonra erken gebelik testi yaparım Ama hiç bir belirtim yok. Bakalım nasip çalışmalara basladik😋

Doktorun sor istersen bence bana doğum kontrol hapı vermişti ben kullanmamıştım

X