KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bana hiç klomen vermedi hep folik asit ve femera ile yumurta takibi yaptı
Geçen ayda adetten sonraki 5.gun femera birisinde 16mm di bu ayda 16 mm üzerine üç gün sonra iğne yazdi yumurtanın bi iki mm büyümesinden sonra aynı boyut oluyor ama bı yumurta geçen ay soldu bu ay sag

Regl 3 gündür sökülemedi diye bugün test yaptım. Sonuca göre adaçayı içecektim. Sonuç pozitif :KK57:

Dün ve bugün ara ara kahverengi leke geliyordu. Regl oluyorum diyordum. Gece hatta kasıklarımın sızısına uyandım..

Mavigrill Mavigrill sana sat 3 Kasım, bat 29 Kasım demiştim dimi? :KK48:
Tebrikler canım Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🌼 🌺

Kuzu ultrasonla baksalar mı acaba.. Yumurtan gelişiyor da olabilir.. İlacı kestikten sonra. Da hemen olmayabilirsin…
Bu arada benim ablamda hamileyken içmişti ve düşük olmadı.. Bebişler sıkı sıkı tutunmuşlar.. tekrar mı test yapsan..
Hamile degilim ona eminim canim ama yumurtlama zamanindayim onu takip ediyorum regl gelmedikce stres oldum valla :KK43: Oh ikiz miydi yoksa bebiş dediğine göre ☺

Masallah ya insallah bizlere de nasip olur :KK43:
Amin inş.. Bak dün etrafımda tüp bebek yaptıranlar ile görüşmeye başladım. Doktorlar bazen tetkikleri söylemiyorlar. Birinin yeni tüp bebek yaptırdığını öğrendim. 40 yaş üstü amh değeri çok düşükmüş. Doktorda klomen ile yumurta toplayacağız iğnenin etkisi ile aynı sayıda yumurta oluşur demiş. Ve klomen ile tüp bebeği başarılı olmuş.. Biz beğenemdik bi klomeni :KK70:

X