KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Öncelikle hoşgeldin telefonuna adet dönemiyle ilgili app indirip bilgilerini girebilirsin onun faydası olabilir yumurtlama dönemini ovulasyon testi ile ogrenebilirsin veya kendini izle afedersin sünen beyaz akintin olursa buda bir belirtidir şimdi buraya resim atıyorum bu app işine yarar belki

Eklentiler

• Screenshot_20211106_215505.jpg
    73,8 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar Letu kullanip adeti 10 günden fazla süren var mı ? Normal adetim 5 gün sürdü sonra hep damla damla devam etti bitmek bilmiyor sıkıntı mı oldu acaba klomen tarzı ilaç kullananlar sizdede oluyormuydu ?

Ben bu ay denicem ama sadece karışımı yaptırdım geri gibi aşılama olucam için doktorum alttan muayene edip ilişki günleri öneriyor genelde
İnşallah hayırlısı olur ben karışımı almadım sadece yöntemi deneyeceğim bakalım işe yarayacakmı bende tüm isteyenlere sana bana gelsin bu ay bebişler

Hayırlısı inşallah ben karışımı almadım sadece d vit kullanıyorum aslında bende çok umutluyum bu yöntemden bir rahatlama geldi bana inşallah dediğin gibi yüzümüz güler ben 1 sene önce doğumda oğlumu kaybettim bu ay denemeye başladım kendimi toparlayıp umarım çok beklemeden gelir bebişler

Hanımlar çok özür dileyerek bir şey söyleyeceğim.
Benim bir kızım var.
Kızımda önce çocuk isterken ilişkiye giyince sırt üstü yatıyordum kalkmadan sabah namazına kadar. Ayaklarımı kaldırıyordum
Kalça altına yastık koyuyordum ilişki sırasında.
Ve 3 ayda hamile kalmıştım.
Şimdi 7 aydır deniyoruz birşey yok.
Ama ben bunların hiç birini yapmıyorum.
Siz bunları denediniz mi.
Bu ay da olmasa başlıyacapum tekrar denemeye

Bende duş işini sabah namazına bırakıyordum. Şimdi kalkıp alıyorum hemen..
1.de yaptgm hc bseyı yapmadm 2 aydr ama onumuzdekı ay yapıcam sanrm

Doktor bize iliskiden sonra o şekilde yapmamızı söylemişti etkisi var sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…