KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Hayıt tohumu hapı işe yarar mı onu almayı düşünüyorum ben ama bi de jel zararlı değil mi ya
Bilemiyorum ben tohumunu kullanmıstım.
Jel spermi öldüren bir jel değil. Hatta spermi direjt yumurtaya taşıması ile ünlenmiş be iş için hazırlanmıs bir jel.

Oda iyi mis kız valla olsun sağlık olsun canım insAllah güzel haberler alırız hep birlikte

Jel adı nedir nasıl kullandın canım biraz bilgi verirmisin
Pre-seed di ismi.
Suanda prefert olarak değişmiş.
Beraber olmadan 5 dakika önce aplikatorü ile 5 ml vajina içine sıkıyorsun sonra beraber oluyorsun. Ben her beraberlik te kullandm. Yani adet bitiminden hemen sonra ilişkiye baslıyorsun bir sonraki döneme kadar gün aşırı ilişki olacak şekilde, her sefernde bu jeli de kullandm.

Önümüzdeki ay bnde tekrar alıcam bakalm gene işe yarayacak mı haber veririm

Bat’ı 18 kasım olanlar ne zaman yumurtlama ve çatlama gördünüz acaba ben dünü de değerlendirdim ama acaba geç mi kaldım bu ay ovi testi almadım bir de böyle deneyeyim diye ama akıntım da olmadı pek anlayamadım açıkçası kafalar karışık

Bilemiyorum ben tohumunu kullanmıstım.
Jel spermi öldüren bir jel değil. Hatta spermi direjt yumurtaya taşıması ile ünlenmiş be iş için hazırlanmıs bir jel.
Bakalım şimdi doktora geldim erken gelmişim saatimi bekliyorum aşılama olcam kist oluşumu var mı her şey yolunda mı bakcak ona göre aşılama günü verecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…