KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben her ay kendime söz veriyorum yapmiycam diye soluğu eczanede alıyorum eşim bile artık test almaya gtmiyo tanıdılar artık beni diyor☺️ çevremde 4 tane yakın eczane var bu ay heosine tek tek gttim 25 lira abla ama 20 ver yeter diyo kız artık indirim bile yapıyor daimi müşteriyim çünkü🤭

Ben her ay kendime söz veriyorum yapmiycam diye soluğu eczanede alıyorum eşim bile artık test almaya gtmiyo tanıdılar artık beni diyor☺️ çevremde 4 tane yakın eczane var bu ay heosine tek tek gttim 25 lira abla ama 20 ver yeter diyo kız artık indirim bile yapıyor daimi müşteriyim çünkü🤭
En iyisi trendyoldan toplu almak 😅😅

Selam kızlar bu lh adet 2 3 günü harici farklı çıkarmı mesela yumrutlama zamanı yada yakın zamanda yuksekmi çıkar ben tiroit için kan verdim hormonda istedim lh 27 cıkmış regl olsaydım eğer zamanında tam 13. Gun olarak sayabilirim bugünü bi fikri olan varmi? @Yusra30 @yeshll A R Y A A R Y A ve diğer kızlar
Hiç bilmiyorum canım, ben sadece adet dönemi baktırdım

Trendyoldan toplu alın hem indirimli hem çevrede kimse bilmez😂

Kız masallah pek hızlısınız 😅 iyiyim şükür bomba gibiyim sen nasılsın. Doktoruma gittim geldim dün.herswy yolundaymış yumurtan catlayacak bikac güne dedi degerlendircez insallah😂 sende durumlar ne?
Cok şükür canim değerlendirmeleri yaptık bekliyorum bat son 8 bakalim sanki 2.ye de yumurtladim gibi ama ovu testi yapmadığım için emin olamadım bakalim hayielisi iyi olmana çok sevindim canım bu ay senden çok umutluyum insallah bebisin seninle olur 🥰😇

Cok şükür canim değerlendirmeleri yaptık bekliyorum bat son 8 bakalim sanki 2.ye de yumurtladim gibi ama ovu testi yapmadığım için emin olamadım bakalim hayielisi iyi olmana çok sevindim canım bu ay senden çok umutluyum insallah bebisin seninle olur 🥰😇
Canım benim bende senden umutluyum.. insallah kuzum.ben test mest yapmicam uslu uslu adetin geçmesini beklicem soz verdim kendime.doktorun oneriside bu

X