KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Daha iyi.olucak erkn öğrenmekte iyi değil ya geçmiyor günler
Kesinlikle canim benim de 8 günüm var o kadar çok savaşıyorum ki kendimle erkenden test yapmocam diye bi yanımda bahane arıyor yap diye tuhaf duygular

Ben her ay kendime söz veriyorum yapmiycam diye soluğu eczanede alıyorum eşim bile artık test almaya gtmiyo tanıdılar artık beni diyor çevremde 4 tane yakın eczane var bu ay heosine tek tek gttim 25 lira abla ama 20 ver yeter diyo kız artık indirim bile yapıyor daimi müşteriyim çünkü

En iyisi trendyoldan toplu almak

Hiç bilmiyorum canım, ben sadece adet dönemi baktırdım

Trendyoldan toplu alın hem indirimli hem çevrede kimse bilmez

Hosgeldin kuzucum bu ay çok bereketli maşallah nasılsın
Kız masallah pek hızlısınız iyiyim şükür bomba gibiyim sen nasılsın. Doktoruma gittim geldim dün.herswy yolundaymış yumurtan catlayacak bikac güne dedi degerlendircez insallah sende durumlar ne?

Kız masallah pek hızlısınız iyiyim şükür bomba gibiyim sen nasılsın. Doktoruma gittim geldim dün.herswy yolundaymış yumurtan catlayacak bikac güne dedi degerlendircez insallah sende durumlar ne?
Cok şükür canim değerlendirmeleri yaptık bekliyorum bat son 8 bakalim sanki 2.ye de yumurtladim gibi ama ovu testi yapmadığım için emin olamadım bakalim hayielisi iyi olmana çok sevindim canım bu ay senden çok umutluyum insallah bebisin seninle olur

Canım benim bende senden umutluyum.. insallah kuzum.ben test mest yapmicam uslu uslu adetin geçmesini beklicem soz verdim kendime.doktorun oneriside bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…