KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben o araya baka baka sıkışıp kalmam da inşallah bende hamiş kalırım diye diye getirdim günümü bakalım ne olacak canım
evde idrar testi yaptın mı canım . birde devlette aşılamayı neye göre yapıyorlar çok uğraltırıcı mı bizde düşünüyoruz ama hep özellere bakıyoruz

Arkadaslar, gecen hafta goguslerim cok agridi, su an sadece hassasiyet meme ucunda. kasik agrilarimda oldu. simdi daha cok karin alti. kusmalarim basladi bugun. hic boyle olmazdim. bsm 12 gun var. yine de test vereyim mi? cikar mi?

Çok normal hatta değerin çok güzel..geç döllenme olmamış..her şey normal erken yumuntlama olmuş belli ki..

Arkadaslar, gecen hafta goguslerim cok agridi, su an sadece hassasiyet meme ucunda. kasik agrilarimda oldu. simdi daha cok karin alti. kusmalarim basladi bugun. hic boyle olmazdim. bsm 12 gun var. yine de test vereyim mi? cikar mi?
Çıkmaz diye düşünüyorum. Ben Bata 10 gün kala vermiştim 0.1 çıktı. Bir hafta sonra verdim 279 çıktı.

Düzensizlik yoktu belki 2 gün erken 2 gün geç gelirdi kur nezaman yapsam başına bu geliyo demek herseyi yapmamak lazım
Canım demek ki kürler sana iyi gelmiyor, yapma boşver. Bu arada adet olunca bak şu mfk yöntemini dene sende, kaybedecek birşeyin yok. En azından doktor tavsiyesi

Arı sütü bal propolis karışımından kullanılıyor
D vitamini
Birde hocanın söylediği günlere göre ilişki rutini oluşturacaksın.

Bende bu ay yapacaktım ama eşimin spermiogram testi günü düzeni bozuyor. Diğer ay propolis, d vit ve ilişki günlerine tamm uyucam.

Yok içmedim evde de var aslında adet söktürücü masaj yaptım gelmedi tarlusal basladim
Canım biri ada çayı önermiş ama maydanoz da adet söktürücü. Kaynatıp iç bence, yada direk robota at içine de az su koy. Sıvı hale getir iç mutlaka. Ben daha önce denemiştim, sökmüştü hemen.

Bilmiyorum şu ekiple kaç aydır bekliyoruz. Yusra-61 Selizay Margee Maviesra MaviSasa234 MaviliGizem Benim 11 ay oldu her sabah uyanır uyanmaz buraya bakmak bazen iyi geliyor bazen kötü...
Bakıyorum kızlar daha denemenin ilk ayında yada ilk aylarında hemen gebelik elde edebiliyorlar. Elbette ki onlar için çok mutlu oluyorum ama kendim içinde üzülüyorum. Hayatta sahip olduğum şeyleri hep zor kazandım. Bebiş çalışmalarına başlarken ilk ayda olacak gibi düşündüm, halbuki nerde bende o şans 11 ay oldu... Eşime artık ailemizle paylaşalım dedim, çünkü bizim tedavi sürecimizde de bilmemeleri çok sıkıntı yaratıyor. Mesela bu çarşamba büyük ihtimalle çatlatma iğnesi olucam, yatılı misafir gelebilir daha önce söylemişlerdi.
Bende söyleyelim bilsinler dedim. En azından annelerimiz bilse, bu süreçte bir yere gidemeyince veya misafir kabul edemeyince haklı görürler. Çok büyük tartışma çıktı aramızda. Asla söylenmesini istemiyorum diyor.
DenizKoKuLuMm senin tesellilerine ihtiyacım var

Son düzenleme:
Ben eşimi genelde teste adet zamanımda gönderiyorum canım nasılsa o zaman işim yok bende bu ay ovulasyon yapmıycam mfk yöntemini deniycem. Zaten Bi sonraki adete olmazsa aşılama düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…