KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

30-31 gün sürüyo geçen ayki 23ünde oldu. Ondan önceki ay 24-25inde.
06DC25F8-7966-4FDB-892B-FAB53EDA9357.jpeg

23 ekimde olduysan tahmini 16 gün ekle üstüne regl tarihinin başından 7-8 kasım olabilir. Bende flo uygulaması var onu kullan istersen orda döngülerini giriyosun sana yumurtlama zamanlarını gösteriyo ama bendem tavsiye trendyoldan ovuluyasyon tesleri kulan. Onlar daha iyi net zamanı gösteriyo

Eki Görüntüle 2946060

23 ekimde olduysan tahmini 16 gün ekle üstüne regl tarihinin başından 7-8 kasım olabilir. Bende flo uygulaması var onu kullan istersen orda döngülerini giriyosun sana yumurtlama zamanlarını gösteriyo ama bendem tavsiye trendyoldan ovuluyasyon tesleri kulan. Onlar daha iyi net zamanı gösteriyo
Teşekkürler 🙋‍♀️kullanmistim daha önceleri o testlerden.uygulamadan emin olamıyorum simdiye kadar da olmadi bi danismak istedim akısına birakmistim bi süredir

Gençler ben çok fena hasta oldum ya. Burun akıntısı kulak tıkanıklığı halsizlik var ve hiç uyanık gibi değilim. Ne önerirsiniz? Aferin tylolhot falan içsem mi içmesem mi bilemedim. Durur durur tutacağı olur. Sıkıntı olmasın

Gençler ben çok fena hasta oldum ya. Burun akıntısı kulak tıkanıklığı halsizlik var ve hiç uyanık gibi değilim. Ne önerirsiniz? Aferin tylolhot falan içsem mi içmesem mi bilemedim. Durur durur tutacağı olur. Sıkıntı olmasın
Ihlamur nane limon et suyuyla çorba gibi şeyleri dene belirsizse ilaç alma derim geçmiş olsun

Canim regl e kaç gün var ilaç icemesende ıhlamur falan içebilirsin öyle dene istersen

Bence içme. Tylol zaten sabıkalı alengirli bir şey o hiç olmaz :)
Ihlamur nane limon falan iç.
Doktora git hatta söylersin gebelik şüphesi olduğunu. Ona göre verir bir şeyler..

X