KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kuzum bnce yarın tekrar yap karnından görünecek kadar büyükse yumurta yumurtlama var demektir bnce

Hamilesin ayyy kasım ayı dolu dolu ğeldiii

Hangi takviyeyi kullandınız peki canım
Canım aktardan arı sütü polen karışımı keçiboynuzu pekmezi çakşır kökü suyu falan aldık aktara testleri gösterince onlar veriyor ama 1 ay kullandı elim bıraktı. Oda sayıyı düzeltti ama harekette ile yaramadı. Doktor Bi vitamin verdi oda Pek fayda etmedi. Biz sonra zeucit aldık birinin tavsiyesi üzerine oda 2 ay çda 7 den 25 e çıkardı onun faydası oldu yani. Tabi her akşam keçiboynuzu pekmezini tüketti. Şimdi doktor yanına klomen evicap falan ekledi. Siz doktorunuza danışın yinede

Kız bende gliforu öyle içiyorum sana doktor mu öyle önerdi
Aynen geçen ay ki kimyasal gebelik zamanında da öyle kullandım ondan sonra femeraya tekrar başlattı yine aynı şekilde de glifor kullanmamı söyledi şuan öyle içiyorum. Yarın doktora gidicem yumurtam ne kadar büyümüş bakcak.

Bende bu ay başladım glifora..adet olursam kiiii inşaallah olmam gemaraya başlayacaz ilk tedavime başlayacak hayorlısı ileeee

Tamam canım teşekkür ederim bir araştırayım ileri harekette sıkıntımız var sadece çünkü

Canım gözün aydın rabbim kucağına sayıda nasip etsin kan verdinmi değerin nasıl benimde testlerde dilimde olsa çizgi var ama test vermeye korkuyorum
Merhaba canim, ancak bakabiliyorum kusura bakma. ben kan vermedim, yurt disinda yasiyorum ben ve burda takibi ebe yapiyor. Idrarda ciktiysa ozellikle kanda bakilmiyor. Ay sonuna takip icin randevu verdi ebe bakalim ne diyecek. Ben kac haftalik oldugunu ogrenmek ve emin olmak icin dun kac haftalik oldugunu gosteren testten yaptim 3 haftalik gosterdi.

Canim senin belirtiler nelerdi mesela yerleşme kanaması gördün mü
belirtileri yukarıda yazmistim, sezeryan bolgemin alt kisminda belirgin batma ve agri, goguslerimde belirgin dolgunluk ve sizi, mide bulantisi var 3 4 gundur, yerlesme kanamasi gormedim ben :) yada geldi ama koyu renk ic camasirindan anlamadim bilmiyorum. reglime 5 gun var ve bel agrim cok daha artti, kasiklardaki agri hala devam ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…