KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Yusra-61 canım napysn nasılsın yarın testi günündü yanlış hatırlamıyosam naptın var mı belirti felan

Adet olacak gibi şeyler yaşıyorum ama bilinmez şeyler biliyorsun canım en güzel bilgiyi inşallah yarın vereceğim sizlere inşallah hakkımda hayırlısı olur neyse

Güveniyorum Dr çok ilgili bu süreç çatladimi çatlayacak mi tuttumu adet olacammi falan hep konuları okuyorum 16mm olupda kalan varmı diye
Dr a güveniyorsan kafanı karıştırıp stres olma boş yere. Öğreneceğin her şey ya da öğrenemeyeveklerin sana başka bir stres olacak. Doktordan eminsen kendini rahat bırakmaya çalış

Dr a güveniyorsan kafanı karıştırıp stres olma boş yere. Öğreneceğin her şey ya da öğrenemeyeveklerin sana başka bir stres olacak. Doktordan eminsen kendini rahat bırakmaya çalış
Haklısın daha çok strese girip kafamı karıştırıyorum peki tam 36.saatmi birliktelik olmalı bazıları 24. Saatde olmuş şuan 25. Saat sabah 9da 36. Saat doluyor

Haklısın daha çok strese girip kafamı karıştırıyorum peki tam 36.saatmi birliktelik olmalı bazıları 24. Saatde olmuş şuan 25. Saat sabah 9da 36. Saat doluyor
Doktorun ne dediyse onu yap canım. Başka türlü her şey kafanı bulandıracak. Her kadının vücudu ve deneyimi başka. Doktorlar da ona göre yönlendiriuor

Tamam canım cevapladigin için teşekkürler rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah sağlıkla
Amin inşallah canım. Hepimiz aynı tuzağa düştük okudukça kafamız karıştı ondan doktorun varken kafanı karıştırma diye dedim. Allah gönlüne göre versib inşallah

Amin inşallah canım. Hepimiz aynı tuzağa düştük okudukça kafamız karıştı ondan doktorun varken kafanı karıştırma diye dedim. Allah gönlüne göre versib inşallah
Amin canım hepimizin inşallah pko dan dolayı zor geçiyor süreç geçen ay yumurtalık gelismedi bu ayda 16mm olunca acaba genemi olmayacak diye düşünüyor insan işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…