KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

İçime biraz su serpildi..inşaallah gebelik olur da gebeler listesine geçeriz
Mavigrill çok haklı bence.yumurtlama gününü bildiğim halde adete 3 kala testim negatifdi canım.herkesin çıkıyor olsa çıkardı deyip kendimi listeden sildirmek istedim de silmedi günün gelsin diye.

İnşallah canım seninki ne zamandi

Batı 10 kasım olanlar belirtiniz var mı?bende hiç bişey yok 2 gün kasığım ağrıdı ğeçti
Benimde yumurtlamadan bir kaç gün sonra baslayan bir gögüs agrım var canım dün gece de adet sancısı gibi sancılandım ama 6 gün var suan etken aslında bilmiyorum ama meme hassasiyeti çok fazla tuafıma giden bu sadece

Kizlarrr benm bat tarihi bi ay çok karıştı 16 si lekelenme başlayıp 21 i adetim gelmişti toplam 10 gün sürmüştü bugün sağ tarafında ağrı hissediyorm biraz bulantı var hamilelik belirtisi olma ihtimali yok ama netten baktım kadarıyla yumurtlama ağrısı olabilir deniyor bu ay ovulasyon kullanmadım inşallah yumurtlama ağrısıdır adet ağrısı olmaz

Yaaa ne kadar garip.. Neden kilolu olanlar çok kilo almıyor acaba.. Bende 100 kilonun üstüne çıkarım kapıdan geçmem diye korkuyodum Allah korusun tabi de.. Dediğin gibi olur inşallah canım sağol
Hemen anlatıyım canım nedenini; şimdi şöyle gebelik boyunca anne vücudu emzirmeye odaklanır doğumdna sonra herhangi bir kıtlık durumunda bebeğin beslenmesi için yağ depolar, çünkü süt bu şekilde oluşur. Kilolu hamile kalanlar da yap depoları zaten mevcuttur vücut buna ihtiyaç duymaz ama zayıf hamile kalanları daha çok yağ deposuna ihtiyaç vardır o yüzden daha fazla kilo alırlar Yani bedenimiz hamilelikten itibaren bebek için çalışmaya başlar. İnanılmaz bi mucize

Daha önce adet öncesi ğöğüslerin dolgunlaşırmıydı

Ben ilk bebeği düşündüğümde gitmiştim doktora, aynı sizin gibi ben korunmuyorum eşim korunuyor dediğimde, öyle birşey yok sen de korunmuş oluyorsun vücut bilmiyor tanımıyor ne yapacağını öğrenmesi lazım demişti. O yüzden hatta evlendikten sonra çok uzun korunmayın derler

İnşallah canım seninki ne zamandi
Son 4 gün var bata canım benimde 7 Kasım bakalım beklemekteyim 5 gün kala test yaptım ama bembeyazdı bu günde karnım ağrıyor azıcık olacak gibi hissediyorum ama son güne kadar bekleyip öğrenenler var bakalım aceba diyorum bazen hayırlısı artık canım ne yapalım

CANIM PAZARTESİ SALI SADECE LEKE GELDİ .ODA PEÇETEYE SİLİNCE ÇARŞAMBA YANİ DÜN VE BUGÜM PIHTİILI ŞEKİLDE AMA YİNE KAHVERENGİ LEKE .
O zaman canım dünden itibaren saymaya başlayıp beşinci günü başla yada doktoruna sor bakalım o ne öneriyor bazen o zaman bu ayı boş geçelim diyorlar çünkü

Hormon testi yapmalımıyım sizce yoksa biraz daha öı beklemeliyim benim eşimde doktor o o kadar rahat ki bu süreçi bu kadar gergin yaşadığımı bile bilmiyor çok normal şuan için diyor daha erken diyor ama ben çok tedirginim çok fazla toplum baskısı var ve çevremde herkes nerdeyse hamile

İki ay telaşlanmak için geçrekten erken belki de önümüzdeki ay hamile kalacaksın, bedenine izin ver canım. O çevrendekilerin de belki hemen olmadı bunu bilemezsinki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…