KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

O zaman canım dünden itibaren saymaya başlayıp beşinci günü başla yada doktoruna sor bakalım o ne öneriyor bazen o zaman bu ayı boş geçelim diyorlar çünkü
ayı boş geçmek istemiyorum canım yaaa neyse dünü 1. gün sayayım pazar günü başlayım femaraya

Kızlar bu ay MFA yöntemini deneyecek olan var mı yada daha önce denemiş olan. birde bunu yaparsak ovulasyon testi yapmayalım mı bende denemek istiyorum bu ay ama ovulasyonu da bırakmak istemiyorum çatlarım yumurtlama oldu mu olmadı mı diye :)

Son 4 gün var bata canım benimde 7 Kasım bakalım beklemekteyim 5 gün kala test yaptım ama bembeyazdı☺️🤭 bu günde karnım ağrıyor azıcık olacak gibi hissediyorum ama son güne kadar bekleyip öğrenenler var bakalım aceba diyorum bazen hayırlısı artık canım ne yapalım 🥰
canım elinde ovulasyon testi var mı ? onda koyu çıkarsa ihtimal yüksek oluyor muş

Ben aşılamayı 8 ay ertelemeye karar verdim..Çocuk psikolojisinden biraz uzaklaşıcam çok stres yaptım zaten bu stresle aşilama bile tutmaz uzaklaşip kafayi rahatlatmak en iyisi..Hem bu süreçte eşimin değerleride biraz yükselir aşılamaya gidersek tutma ihtimali artar. 3 kere aşilamaya para verip 3 unde tutmazsa hem psikolojik olarak sarsılicaz strese giricez hem maddi olarak üstune bide tüp bebek masrafı üstüne soğuk su iç...Acele etmicem, kim ne derse desin umurumda değil kpss çalısiyorum der geçerim, bu süreçte kendiliğinden olursa ne ala olmazsa 8 ay sonra herşeye ayrıntilı baktirıp ona göre tüp bebek ya da aşılama yaparız..Eşiminde psikolojisi bozuluyor semen testi verince adamada yazık olmadıkça daha çok çökücek gerek yok.. Neyse hepinizi her topikte hamiş olarak gönderecem her ay en son kendim giderim o zamana kadar beraberiz hatta Aralik ayinin topiginide acayim simdiden 🤣🤣🤣😁😁

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
@HAbibte1 KASIM❌
@Emine19901 KASIM❌
@yoncakolyembenim1 KASIM👼😊👼
]@Feyzaakncc[/S]1 KASIM ❌
@lazkdn1 KASIM
@gulayseT1 KASIM❌
Szrszr Szrszr 1 KASIM
@burcuu111 KASIM👼😊👼
@Bulut3471 KASIM
@hummy1 KASIM
@vaveylaaaaaa2 KASIM
@Hcrkn2 KASIM❌
@SevimliKedii2 KASIM👼😊👼
@mavibeyazzz2 KASIM👼😊👼
@maviesme2 KASIM
@esergry3 KASIM❌
@Pimpiriklianneee3 KASIM❌
MaviHayallerim MaviHayallerim 4 KASIM❌
@Random334 KASIM
@Duygu_064 KASIM👼😊👼
@Hly554 KASIM👼😊👼
Yusra-61 Yusra-61 5 KASIM
@dofh5 KASIM👼😊👼
@Senbilirsiniz5 KASIM👼😊👼
@Simge34215 KASIM
@umayklc6 KASIM
@yyaprak6 KASIM
@Gzos6 KASIM
@Bahar_Darcan486 KASIM
@nergisgemi6 KASIM
@Mavissss17 KASIM
@Emek017 KASIM
@esarp7 KASIM
@tgceeee8 KASIM
@misscheekbone8 KASIM
@Sedose8 KASIM
@Hemsiree2e8 KASIM❌
@fi_lisss8 KASIM
@Manoly349 KASIM
@Ruogasci9 KASIM
@anneadayim9 KASIM👼😊👼
@sz969 KASIM
@dk-ck10 KASIM
@Esen636310 KASIM
@HaticeK0610 KASIM
@Lalalala110 KASIM
@Linalya10 KASIM
@elba0010 KASIM
@greengirl110 KASIM
@Seyma9410 KASIM
@defne4586610 KASIM
@Yusrackfatma10 KASIM
@Zennep11 KASIM
@Cansinn1011 KASIM👼😊👼
@Fatma mehdi12 KASIM
@zeynepmuratselo12 KASIM
@Yolculuksever12 KASIM
@yeshll13 KASIM
@cerenay00013 KASIM
MaviliGizem MaviliGizem 13 KASIM
@Hedossss13 KASIM
@Hadibakalimdemetakalin13 KASIM
@Papatya386613 KASIM
@bynsym13 KASIM
@Dijlej13 KASIM
@Melikeben13 KASIM
@ladymiracle14 KASIM
@ayisigi-2814 KASIM
@Gazel211014 KASIM
maviss_34 maviss_34 14 KASIM
@Kaderr2714 KASIM
@Drybgtr14 KASIM
@Queenkbr15 KASIM
@L u n a15 KASIM
@mtmr15 KASIM
@mboncuk15 KASIM
@ejce16 KASIM
@newmoon1016 KASIM
@Bencebuarkadas16 KASIM
@Sadglozgrr17 KASIM
@Gokce679217 KASIM
@ESMA198717 KASIM
@mucizeanne2017 KASIM
@ASD190517 KASIM
@sibak17 KASIM
@Princess9117 KASIM
@Ilayda567417 KASIM
@YarenSultan9218 KASIM
@Allahinkuluyuz18 KASIM
@Asi kedi18 KASIM
@Hcl18 KASIM
@mysteryhrn18 KASIM
@RabiaIslam19 KASIM
@Hazbent19 KASIM
@suksuk19 KASIM
@Selin n20 KASIM
@Arianaa20 KASIM
@Ceviz hanim20 KASIM
@Asya29221 KASIM
@Sadglozgrr21 KASIM
@HiS21 KASIM
@HTCNM22 KASIM
@Sazaks22 KASIM
@Motiksa23 KASIM
@shtc23 KASIM
@maibu23 KASIM
@Mystery88823 KASIM
@marymine23 KASIM
@cileklipapatya24 KASIM
@papatyamveben24 KASIM
@- Janna -24 KASIM
@Salm_hh24 KASIM
@LorenaEce24 KASIM
@Egeveefeninannesi24 KASIM
@kivircikkuala25 KASIM
@Betulx25 KASIM
@Mikasaa25 KASIM
@mavi guzel25 KASIM
@Beklemekyordu26 KASIM
@myteacher26 KASIM
@Dogayikoru26 KASIM
@Sina763626 KASIM
@Annesiyim12326 KASIM
Gunes Ay ve Yildizlar Gunes Ay ve Yildizlar 26 KASIM
@Miniminimoy27 KASIM
@Selin154827 KASIM
@Emine199027 KASIM
@Limonlu Su28 KASIM
@A R Y A28 KASIM
Mavigrill Mavigrill 28 KASIM
@busrayln28 KASIM
@gulayseT29 KASIM
@Mavera204829 KASIM
@esergry29 KASIM
@Lavinya5830 KASIM
@RAU30 KASIM
Canım daha önce yazdım ama görmedin sanırım hesabım değişti 7 kasım mavisss1 yazan hesabı silebilirsin şuan bu hesabı kullanıyorum 9 kasım bat 😊

Aralık topiği açıldı bilginize 🤣😁

Aralık topiği açıldı bilginize 🤣😁
Su temmuz 2022 annelerine de bi el at bacım topik popüler ama tablosu listesi yok 😅

Canım şöyle aslından ben lh takibi yapıyorum ayrıca ateş takibi.lh testine göre 14.gun nadiren 15.gun adet görüyorum hep.hic değişmedi bu.ates takibine gelince de sabah yataktan kalkmadan ağızdan ateş olcerle ateşi ölçüp kaydediyordum.adet zamanı ateş düşük seyreder yumurtlama testi pik olduğunda ani bir düşüş catlayicca yükselir ama bu ateş olayı yumurtlamada her zaman doğru değil,ama adet olmayı anlamada beni hic yanıltmadı sağolsun 1 kere bile test bile, test tanıttı bu yanıltmadı adete takin ateş düşmeye başlıyorsa adet geliyor demekdir yok yüksek se o zaman şüphelenmek lazım.ben burdan anladım tamamen.adet olacağım gün ateşin bir anda yükseldi ertesi sabah da yumsek görünce direk kan verdim.
Istikrarlı lh testi yapanlar mutlu haber aliyor ben bu konuda çok tembelim ama bugün başlıcam bakalim kuzu 😁 Yusra-61 Yusra-61 bu arada biz amileliyat olmicaZ 3 ay en az sperm takibi yapiyolarmis zaten bizim başlangıç bazıları ol bazıları olmayın dio dengeli beslenme ile tedaviyenl yönelip sonra ameliyat olali m dedik

Her ay yapıyoruz canım henüz kalamadık hamile ama bu pik. perşembe cuma cumartesi değerlendir. eşinde sperm sorunu varsa bir gün ara ile değerlendirin. yarın testi yine yap çatlamış mı bakarsın. bol şans :)
Çok teşekkür ederim talimatları uygularım. Rabbim hamilelikle sonuçlandırsın bu çabalarımızı inşaAllah 🤲🏻

Kızlarr napıyosunuz uzun zamandır yoktum bu ay aşılamaya başlıyoruz şimdilik herşey yolunda gidiyo 💜 siz neler yaptınız ben yokken

Dediğim gibi ne kullandım ne araştırdım. Bahsi geçince videolarını izledim sadece
11 tl ye de d vitamini var mış ama bilmiyorum aynı şey midir . bende ilk defa bu ay deniycem ovulasyon test ialdım yine ama yapmayı düşünmüyorum inşallah dururum yapmadan .belkide stres yaratıyor farklında değiliz bazen görev gibi oluyor bu işler Adama aaa bugün yumurtladım hadii demek komik aslında :)

X