KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

7 Kasım benide ekler misiniz

Göğüslerimin şişi indi, ağrısı geçti belirtilere göre artık hamile olma ihtimalim hiç kalmadı
M mavili_yeshll göreceğim tek çizgi ama artık sözleştik yine de yapacağım
Yarın sabah yapıyoruz demi testi Bnde alcm bugün eczaneden hangi testi alsam acaba benim de hiç belirti yok ama bi umuttur yaşamak

Yarın sabah yapıyoruz demi testi Bnde alcm bugün eczaneden hangi testi alsam acaba benim de hiç belirti yok ama bi umuttur yaşamak
Trendyoldan aldım bekliyorum bakalım. Bugün gelirse yarına erken gebelik yapacağım gelmezse normal kaset test alınca da 12 tane almam

Eklentiler

• Screenshot_20211103_093931_trendyol.com.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 51
Yahu ben yarına doktor randevusu aldım regl başlamışken hormon testlerimi yaptırırım sonraki regli beklemem diye. Bat 3 kasım ama hala tam başlamadı.
Halbuki 3 gün önceden renkli akıntı gelmişti. Neden böyle başlar gibi yapıp bir kaç gün durur ki?

Regl döngüm başladığı için testler doğru sonuç verir diye düşünüyorum. Doğru muyum?

Trendyoldan aldım bekliyorum bakalım. Bugün gelirse yarına erken gebelik yapacağım gelmezse normal kaset test alınca da 12 tane almam
Bu yalancı çizgi çıkaran değil mi bn mi yanlış hatırlıyorum bn şimdi eczaneden bi tanecik erken gebelik testi alayım da sabaha. Hazır olsun benimkinden dipköşe saklamam lazım yine başladın diyip durur yoksa

Yeminle bu kocaları dövmek Lazım sorsan bizden daha çok meraklılar daha çok isterler

Bende yalancı çıkaran test diye düşünmüştüm. Kanda 0.1 çıktı bunda hayali çizgiyi gördüm 10 gün önce :)) Kandan daha hassas diye düşünüyorum artık

Çok detaylı açıklamışsın canım teşekkür ederim. Çok para gerçekten. Birde sonuçta kesin değil
Sebepsiz infertilite de başarı oranı çok yüksek, erkek infertilitesinde de.. Kadınsal sorunlarda düşğk. Bir de eğer embryo ilk tedavide oluşursa sonraki denemelerde sadece transfer ücreti ödüyorsun. O yüzden de değiyor gerçekten..

Ya kız öyle olduğunu bilsem almazdım. Boşa umutlanır dururum şimdi

Cinsiyetin yumurtalarla alakasi bile yok canım cinsiyeti belirleyen erkeğin spermi bizdeki zaten x kromozomu her türlü erkekdeki de x olursa kız yani xx birleşirse.bizdeki x ile erkekdeki y birleşir yani xy olursa erkek bizim cinsiyette en ufak bir rolumuz yok anlayacağın

Evet

daha öncede gitmiştim. Çok beğenmedim. Bütün doktorlar ya intern ya da asistan.. uzmana hiç denk gelmedim..
Evet bende beğenmedim. Ama istenilen evrakları topluyorum ben özelde bir defa aşılama yaptırmıştım tek bir aşılama ile rapor çıkarta biliyorum o yüzden aşılamayı tamamlamaya çalışıyorum zaten aşılamanın tutma oranı çok düşük özelde gerçekten çok masraflı oluyor. Siz anladığım kadarıyla tüp bebek araştıyorsunuz aklınıza yatan iyi olduğunu düşündüğünüz yer neresi peki banada fikir verirseniz çok sevinirim.

Kizlar nerde oturuyorsunuz bilmiyorum ama Zeynep kamile gttiginize göre sanki karsidasiniz.bu tarafta cam sakura hastanesi var basaksehirde imkanınız varsa öneririm ben memnunum çok ilgililer devlet olmasına rağmen. MaviSasa234 bgm21

Göğüslerimin şişi indi, ağrısı geçti belirtilere göre artık hamile olma ihtimalim hiç kalmadı
M mavili_yeshll göreceğim tek çizgi ama artık sözleştik yine de yapacağım
Canım ya benimde 5 gün var ama göğüslerim sis halen inmedi açıyor normalde iniyor evet acıma falan kalmıyor bellide olmaz tabi hayırlısı hakkımızda bide test yapım dedim bir şey çıkmadı ama belirtiler devam ediyor ay beklemekde yoruyor dime insanı bakalım ne olacak senin kaç gün kaldı regl

Haklısın canım, inşallah herşey gönlünce olur

aynen ya. beklemek yoruyor insanı

Kızlar adet oldum sabah 3 Kasım son adet tarıhim konu sahibi beni de ekler mısın beklenen adet tarihim 1 Aralık

günaydın kızlar, regle kaldı iki gün henüz kan vermedim reglimin geçmesini bekliyorum ama koyulaşmayı takip ediyorum. Üstteki resim 5 gün kala alttaki de bugün yani iki gün kala
Günaydın canım hayirli olsun bence var bebiş bu net belli Allah tamamını erdirsin bizede dua et canım hayırlısı olsun hakkımızda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…