KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

günaydın kızlar, regle kaldı iki gün henüz kan vermedim reglimin geçmesini bekliyorum ama koyulaşmayı takip ediyorum. Üstteki resim 5 gün kala alttaki de bugün yani iki gün kala
Bebişin resmen sana selam veriyor canım rabbim kucağına almayı da nasip etsin insallah

Ümitlendirmk istemem ama benim çıktı hemde normal gebelik testinde 8 agustos yumurtlama çatlamaydı 17 ağustosda silikte olsa gördüm ve hamileydim her gün sabah tekrarla bakalım cnm koyulaşacak mı
Yok kuzum bende yaşadım aynısını temmuzda o yüzden ümitlenmiyorum benım sadece 2 iliski oldu bu ay zaten … yani aslında asıl tutarsa mucize olur diyebilirim

Bugünkü sabah testte de böyle cıktı ama hala güvenmiyorum ben acıkcası. Bu testler bazen yanıltabiliyor. Reglime 8 gün var

Eklentiler

• EA54F814-33E5-4813-AB76-2283E23EEC80.jpeg
    73,2 KB · Görüntüleme: 122
  • 52416BC1-B744-417D-BAC2-AEAF6F288C17.jpeg
    86,4 KB · Görüntüleme: 107
İlk gebeligim de kullandığım şişe gibi bi kutudaydi adı aklıma gelmiyor

Ben ilk gebeliğimde Decavit kullandım 5 yıl önce. Doğumdan sonra da devam et hemen bırakma demişti. Tüm vitaminlerin yanında folik asit 0,18mg dı.

Son 5 yılda mutlaka bir şeyler değişmiştir. Kobay gibiyiz zaten. Bence doktoruna sorup al..

Yok canım hala decavit eğer kişi hamile ise ve hiç folik asit kullanmamissa folbiol verilebilir bence çünkü o yüksek mg ye vücudun ihtiyacı olduğunu düşünmüştür ama folik asite 3 ay önce başlamıştır günlük dozu olan 0.4 mg yeterlidir şahsi bnm fikrim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…