KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kendini nezaman poztif hissettiğin an olucak biraz kafanızi dağıtin kendinizi yıpratma ,
Takıntı haline gelince biliyosunuz psikoljik etkilenio vücudda

Her şeyde rabbim hayırlısını versin. Hiç elde edememekten daha üzücüsü elde ettiğini kaybetmektir eminim. Allah yardımcınız olsun inşallah. Rahmi kuvvetlendirici şeyler yiyip yoga falan yapsanız yardımı olur belki. Nar suyu, avakado, incir iyi gelen şeyler. Yine rahim güçlendiren egzersizler de var. Bi deneyin isterseniz.

Bende ilk kez bu ay yumurtlamadan sonra böyle oldum canım bilmiyorum ki ya hakkımıza hayırlısı olsun insallah tutmustur

Nedir canım bu ilaç ne işe yariyo doktor mu yazmasi gerekiyo

hepimiz için hayırlı sağlıklı evlatlar nasip olur inşallah.@gizemsu07 artık sürekli yemekten falan son 6 ayda 7 kg aldım.Ama önerilerin için çok teşekkür ederim deneyeceğim. Nar I ilk kez duydum.Genetik testi için dualarınızı bekliyorum

Nedir canım bu ilaç ne işe yariyo doktor mu yazmasi gerekiyo
Evet doktor yazıyor..Klomen gibi ama daha etkilisi..Yumurtaları gelistiriyor, büyütüyor..Benim kendisi çatlamıştı..Adet olana kadar gebeliğin bütün belirtilerini fazlasıyla yaşatıyor, 16 gün boyunca süründürüyor ama olsun değer etkili bi ilac

yok mu test yapan arkadaşlar merak ediyoruz BAT 1-2 KASIM olanlar ne yaptınız acaba. konu sahibi özelden mesaj mı atsan :)

Kuzu ben hsg yaptırdım sabah. Benim için açılı oldu ama anesteziye gerek yok genede .. Sol tüpünde sıvı akışı az olmuş. Kateter ile girip Açtılar onu.. tüpleriniz açık artık dedikler.. o taraf ağrıyor biraz.. Öğleden sonra tüp bebek doktoruna randevum var ona da bi göstereceğim. Bende durumlar bu.. Bir ay yok ki yeni birşey çıkmasın Ama bitecek inş bu süreçte
Sen nasılsın tekrardan femara kullanmaya başladın mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…