KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

2 yıldır çocuk istiyoruz 27 yaşındayım. İlk defa bu ay doktorum femare verdi tedavide ilk ayımız ama umutsuzum sonsuza kadar o gebelik testlerinde negatif görecekmişim gibi geliyor artık bana moodumu düşürüyor bu durum
Kendini nezaman poztif hissettiğin an olucak biraz kafanızi dağıtin kendinizi yıpratma ,
Takıntı haline gelince biliyosunuz psikoljik etkilenio vücudda

Ben de artık neyi neye yormalıyım bilmiyorum aynı durumdayız.Bir kaç belirti gözlemlemeye çalış istesen idrar rengi,gaz ve kirpiklerde karışıklık gibi.İnşallah bu ay uğurlu gelir hepimize.Gerçekten hamilelik sadece başlangıç oluyor. Bu yıl iki kez sevincim kursağımda kaldı.Ve Doğum günümde öğrenmiştim son gebeliğimi çok ağladım.Bir daha asla kendimi dinlemicem dedim.Sonuç yine buradayım ve kendimi aşırı dinliyorum 😭😭😖
Her şeyde rabbim hayırlısını versin. Hiç elde edememekten daha üzücüsü elde ettiğini kaybetmektir eminim. Allah yardımcınız olsun inşallah. Rahmi kuvvetlendirici şeyler yiyip yoga falan yapsanız yardımı olur belki. Nar suyu, avakado, incir iyi gelen şeyler. Yine rahim güçlendiren egzersizler de var. Bi deneyin isterseniz.

Ben 26 ekimde ovitrelle çatlatma iğnesi oldum. Geçen ay da olmuştum direkt gaz şişkinlik memelerde hassasiyet vardı. Bu ay hiçbirşey yok ovitrelle rağmen geç çatlamış olabilir mi yumurtam acaba? 27-28 ekimde yoğun akıntım vardı ama, anlamadım ben normalde de adet öncesi hep memelerde hassasiyet olurdu
Bende ilk kez bu ay yumurtlamadan sonra böyle oldum canım bilmiyorum ki ya hakkımıza hayırlısı olsun insallah tutmustur ☺️🤲

Eşinde sorun yoksa felaket büyütüp çatlatıyor yumurtaliklari kesin hamile kalirsin yumurtalar çatlarken ya da ilaci içerken biraz ağır belirtiler oluyor sakin korkutmasın. Adet dönemine kadar hep kasık ağrın olacak batmalar olacak
Nedir canım bu ilaç ne işe yariyo doktor mu yazmasi gerekiyo

Her şeyde rabbim hayırlısını versin. Hiç elde edememekten daha üzücüsü elde ettiğini kaybetmektir eminim. Allah yardımcınız olsun inşallah. Rahmi kuvvetlendirici şeyler yiyip yoga falan yapsanız yardımı olur Evetbelki. Nar suyu, avakado, incir iyi gelen şeyler. Yine rahim güçlendiren egzersizler de var. Bi deneyin isterseniz.
🙏 hepimiz için hayırlı sağlıklı evlatlar nasip olur inşallah.@gizemsu07 artık sürekli yemekten falan son 6 ayda 7 kg aldım😭.Ama önerilerin için çok teşekkür ederim deneyeceğim. Nar I ilk kez duydum.Genetik testi için dualarınızı bekliyorum 🙏

Nedir canım bu ilaç ne işe yariyo doktor mu yazmasi gerekiyo
Evet doktor yazıyor..Klomen gibi ama daha etkilisi..Yumurtaları gelistiriyor, büyütüyor..Benim kendisi çatlamıştı..Adet olana kadar gebeliğin bütün belirtilerini fazlasıyla yaşatıyor, 16 gün boyunca süründürüyor ama olsun değer etkili bi ilac 😁

yok mu test yapan arkadaşlar merak ediyoruz BAT 1-2 KASIM olanlar ne yaptınız acaba. konu sahibi özelden mesaj mı atsan :)

Kasım ayı biziimm olsun ❤️🤲 MaviSasa234 MaviSasa234 Maviesra Maviesra DenizKoKuLuMm DenizKoKuLuMm

Yusra-61 Yusra-61 aşılamada son durumun nedir canım? Var mı bir gelişme, umarım herşey gönlünce olur.

Selizay Selizay sen nasıl oldun kuzum? Dün hızlıca bakarken yanlış mı gördüm bilmiyorum, hastanede yatıyorum yazmıştın?
Kuzu ben hsg yaptırdım sabah. Benim için açılı oldu ama anesteziye gerek yok genede .. Sol tüpünde sıvı akışı az olmuş. Kateter ile girip Açtılar onu.. tüpleriniz açık artık dedikler.. o taraf ağrıyor biraz.. Öğleden sonra tüp bebek doktoruna randevum var ona da bi göstereceğim. Bende durumlar bu.. Bir ay yok ki yeni birşey çıkmasın🤦🏼‍♀️ Ama bitecek inş bu süreçte☺️
Sen nasılsın tekrardan femara kullanmaya başladın mı?

X