KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Aynen tamam kapalı değilmiş ama akış azmış.. Açmışlar..

İnş seninde sonuçlar güzel çıkar.. Bu ay sende yoğun haber bombordımanına tutulacaksın.. inş hepsinden güzel sonuçlar alırsın.. Eşin tüp bebek merkezi olan bi yerde tahlil sonuçlarını versin.. Çünkü sperm testi hala ilkel yöntemlerle yani gözle sayılıyormuş. Sayan kişinin tecrübesi morfolojik duruma bakışı önemli😊
Eşime diyorum bende hergün hücre sayıyorum senin spermleri de sayabilirim aslında diye ama örnek vermiyor 😂😂
Kuzu yol almana seviniyorum 🎈 iyi haberler seninle olsun 🙏🏻

neden son kez dedi acaba. ben her halde bir 6 kere kullanmışımdır. bu ay adet olursam femra kullanayım mı dedim doktora kullanabilirsin dedi .olursam eczaneden alıcam kullanıcam.
Canım yumurtlama takibi doktor kontrolünde 3 kere yapılıyor ve bebek çalışmasında bir yıl dolduysa artık spermiogram ve hsg bakılmasını öneriyorlar. Sonrası zaten aşılama ve tüp bebek

Kızlar benşm normalde bat 8 kasım olmalıydı ama yaklaşık 4 5 gün geç yumurtladım 29 ekimde pik gördüm ovülasyon testinde. O günü ve sonraki günü değerlendirdim. Bugün sanki oturup kalktıkça alt karında batma hissediyorum bazen kramp gibi oluyor. Acaba döllenme zamanı böyle ağrı yaşadınız mı hiç

Aynen tamam kapalı değilmiş ama akış azmış.. Açmışlar..

İnş seninde sonuçlar güzel çıkar.. Bu ay sende yoğun haber bombordımanına tutulacaksın.. inş hepsinden güzel sonuçlar alırsın.. Eşin tüp bebek merkezi olan bi yerde tahlil sonuçlarını versin.. Çünkü sperm testi hala ilkel yöntemlerle yani gözle sayılıyormuş. Sayan kişinin tecrübesi morfolojik duruma bakışı önemli😊
Eşime diyorum bende hergün hücre sayıyorum senin spermleri de sayabilirim aslında diye ama örnek vermiyor 😂😂
Tüp bebek merkezinde üroloji doktoru olmadan direk verebiliyorlar mı?

Kızlar benşm normalde bat 8 kasım olmalıydı ama yaklaşık 4 5 gün geç yumurtladım 29 ekimde pik gördüm ovülasyon testinde. O günü ve sonraki günü değerlendirdim. Bugün sanki oturup kalktıkça alt karında batma hissediyorum bazen kramp gibi oluyor. Acaba döllenme zamanı böyle ağrı yaşadınız mı hiç
Kuzum benımde 29 ekimde catladı 2. Yumurtam. Benımde alt karnım ara ara batıyor gibi oluyor suanda. Bugünde biraz midem bulandı ama kuscak gibi değil.

testle takip ettim hep,bugun pik günüm ,bugün dahil 3 günü değerlendir dedi ebru ceylan.siz kaç günü değerlendirdiniz aceba
Evet pik günü ve çatlama günleri değerlendirdim ebnde ama çatlama günü biraz daha üstüne düştüm afedersin ama ogun 3 kere birlikte olduk etki ettimi bilmem tabi ama 😀 mesela daha sonra hiç birlikte olmadık.. kesinlikle o iki 3 günü değerlendir. Bana da öyle demişti sormuştum.
Tebrik ederimm canımmm bak sana demiştim korkulacak birşey yokmuşş sağlıklı büyüsün inşallah :halay::halay::halay::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
yaaaa evet canım ne biliyim ilk defa olunca inanamadım😍😍😍😍🤰🏼🤰🏼 Bebişler sağlıkla büyüsün😍😍

Evet bu 2. ay denememdi ama ovuluyasyonla takip ediyim dedim yumurtlama ve çatlama günlerini değerlendirdim sadece 😍😍kesinlikle tavsiye ederim. Teste göre ilerlersin
Canım hayırlı olsun Allah tamamını erdirsin insAllah bu ovi testinden bahseder misin hangi marka ve nasıl kullanıyorsun biraz bilgi rica etsem bende bu ay denemek istiyorum ovi testi hiç kullanmadım

Kızlar aşılama sürecinde olan var mı ? Benim yumurtalarıma bakılacak bugun tekrardan artık yavaştan gün verir diye düsünüyorum birde günde 4 tane estrofem verdi iki iki atıyorum fena uyku yapıyor sanki gece ölü gibi uyumusum 🤪

Evet pik günü ve çatlama günleri değerlendirdim ebnde ama çatlama günü biraz daha üstüne düştüm afedersin ama ogun 3 kere birlikte olduk etki ettimi bilmem tabi ama 😀 mesela daha sonra hiç birlikte olmadık.. kesinlikle o iki 3 günü değerlendir. Bana da öyle demişti sormuştum.

yaaaa evet canım ne biliyim ilk defa olunca inanamadım😍😍😍😍🤰🏼🤰🏼 Bebişler sağlıkla büyüsün😍😍
çok teşekkür ederim biz günde 1 ilişki yaşadık:)bu sefer çatlamada bizde artıralım bakalım ne olacak:))

Canım yumurtlama takibi doktor kontrolünde 3 kere yapılıyor ve bebek çalışmasında bir yıl dolduysa artık spermiogram ve hsg bakılmasını öneriyorlar. Sonrası zaten aşılama ve tüp bebek
hımm belki bizde ikisinede bakıldı diye demiş olabilir. canım.

Evet bu 2. ay denememdi ama ovuluyasyonla takip ediyim dedim yumurtlama ve çatlama günlerini değerlendirdim sadece 😍😍kesinlikle tavsiye ederim. Teste göre ilerlersin
Testlerini de paylaşır mısınız hangi gün değerlendirme yapılıyor testle inan bilgim yok birde ayda 2. Yumurtlama diyorlar onuda mi testle öğreniyorlar biraz aciklarsan sevinirim canım ya

Kızlar selam 👋 ben bugün devlet hastanesinde infertilite bölümüne gittim. Bir yıldır gebelik oluşmadığı için daha önce takibimi özel hastanede yaptırıyordum devletteki rapor imkanından faydalanmak için gittim. Özel bir hastanede amh testi yaptırmıştım sonuç 1.15 çıkmıştı devlet hastanesinde doktoruma ilettim durumu tekrar amh testi istedi 1.30 altında çıktığında insiyatif kullanabiliyoruz direk tüp bebeğe yönlendirebiliriz dedi. İnşallah özelde çıkan sonucum ile aynı sonuç çıkar biran önce tüp bebeğe geçmek istiyorum.

Kızlar selam 👋 ben bugün devlet hastanesinde infertilite bölümüne gittim. Bir yıldır gebelik oluşmadığı için daha önce takibimi özel hastanede yaptırıyordum devletteki rapor imkanından faydalanmak için gittim. Özel bir hastanede amh testi yaptırmıştım sonuç 1.15 çıkmıştı devlet hastanesinde doktoruma ilettim durumu tekrar amh testi istedi 1.30 altında çıktığında insiyatif kullanabiliyoruz direk tüp bebeğe yönlendirebiliriz dedi. İnşallah özelde çıkan sonucum ile aynı sonuç çıkar biran önce tüp bebeğe geçmek istiyorum.
Hakkında hayırlısı olsun canımm, inşallah gönlüne göre olur 😍😍

Kızlar 31 ekimde t kopkoyuydu dünde çatlamamıştı akşam çok yoğun yumurta akı akıntım geldi değerlendirdik. Bugün çatlamış mı t çizgisi C den dana silik geldi bana

Eklentiler

• BCEE87FC-8D6D-4984-9A39-331E5E651DDD.jpeg
    BCEE87FC-8D6D-4984-9A39-331E5E651DDD.jpeg
    100,8 KB · Görüntüleme: 82
Aynen öyle oluyor canım, benimde 1.30 çıkmisdı özelde verdiğim devlette 1.09 cikdi doktor aşılamayla uğraşmayalim onda alacağın hormonu tupde al şansımız artsin dedi.ben rapor vs aldım adetimi bekliyorum tedavi için.allah hepimize kolayliklar versin inşallah 🌺

X