KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

O ne demek ay, meme hassasiyeti neymiş göğüs hassasiyeti neymiş

Meme ön kısım yüzeysel diyeyim,uçlar gibi düşün.göğüs daha içeriden gelen bir hassasiyetmişBen yine bu ay kesin hamileyim belirtilere göreBu ay da hamile kalırsam yılın 3.hamileliğini yaşamış olacağım zor işmiş bunlar valla..İlk çocukta hemen gittim doktora hcg falan bişey bilmiyordum.Şimdi olay eşimin benim genetik testine kadar ilerledi

Allah yardımcın olsun inşallah. Benim ağrılar ve hassasiyet içerden geliyor. Hareket ettikçe ya da baskı oldukça ağrıyor. Masaya falan yaslanamıyorum, üstüne zaten yatamıyorum . Şimdi bu göğüs hassasiyeti oluyor heralde. Eee yani neye yorcam ki

Ben de artık neyi neye yormalıyım bilmiyorum aynı durumdayız.Bir kaç belirti gözlemlemeye çalış istesen idrar rengi,gaz ve kirpiklerde karışıklık gibi.İnşallah bu ay uğurlu gelir hepimize.Gerçekten hamilelik sadece başlangıç oluyor. Bu yıl iki kez sevincim kursağımda kaldı.Ve Doğum günümde öğrenmiştim son gebeliğimi çok ağladım.Bir daha asla kendimi dinlemicem dedim.Sonuç yine buradayım ve kendimi aşırı dinliyorum

Valla Allah biliyor ya aynı istek bende de var inşallah olur benim birde ablam ile abim ikizler

İnşallah ya umutluyum bu sefer nedense içim kıpır kıpır araştırdım da baya hamile kalan var letu yla
Eşinde sorun yoksa felaket büyütüp çatlatıyor yumurtaliklari kesin hamile kalirsin yumurtalar çatlarken ya da ilaci içerken biraz ağır belirtiler oluyor sakin korkutmasın. Adet dönemine kadar hep kasık ağrın olacak batmalar olacak

Başka test yapan yok mu nerde bu Bat tarihleri 1-2-3 Kasım olanlar

Bat tarihim 16 Kasım ben de listeye girsem olar mı

Bende de durum aynı bunlara ek olarak başım dönüyor sürekli ne alaka bilemiyorum. Klomen ve ovitrelle etkisi midir acabaaaa

Kizlar ben adetin 4. Günündeyim 3gundur sabah akşam arı sütü bal polen karışımı kullanıyorum ve dvitamini kasik ağrılarım oluyor acaba karışımdan dolayı mı ? Normalde ağrı yasarim ama bu farklı ağrı

Ayy inşallah ya inşallah kesin kalırsın yazman herzaman adet olmim diye dua ediyodum smdi olmak için ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…