KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben dün yaptım negatif. Şaşırmadım zaten yumurtlama zamanı rahim filmine girmiştim değerlendiremedik
çok mu erken yumurtluyorsun canım yoksa rahim filmini geç mi çektiler denk gelmemesi lazım aslında. nasıl çıktı sonuçların. bende geçen ay çektirmiştim. temiz çıktı ama 3 gün kanamam oldu . yumurtlamayı da geç gördüm adette 1 hafta geçti. dün sabahtan beri kahverengi lekelenme oluyor bazen idrara çıktıktan sonra adet olucam diye bekliyorum ama sökülmedi de.

Bir tüpün kapalı mıymış yani? Çok şükür kuzum en azından spermiogram ve hsg yaptırıp tedaviye yöneldiniz. Hsg den sonra hamile kalan da çokmuş, inşallah senden de hayırlı haberler alırız.

Ben de dün doktora gittim, yeniden femara başlattı. 3. ve son kez olduğunu söyledi. Eşimden de spermiogram istedi. Cumartesi günü testini verecek. Bi ona bakalım, bir de bu ay pozitif olursa ne âlâ ama olmazsa sana hsg çekicez dedi. Bekliyorum yine umutla

Aynen tamam kapalı değilmiş ama akış azmış.. Açmışlar..

İnş seninde sonuçlar güzel çıkar.. Bu ay sende yoğun haber bombordımanına tutulacaksın.. inş hepsinden güzel sonuçlar alırsın.. Eşin tüp bebek merkezi olan bi yerde tahlil sonuçlarını versin.. Çünkü sperm testi hala ilkel yöntemlerle yani gözle sayılıyormuş. Sayan kişinin tecrübesi morfolojik duruma bakışı önemli
Eşime diyorum bende hergün hücre sayıyorum senin spermleri de sayabilirim aslında diye ama örnek vermiyor

Ben rahim duvarım inceydi ama onun için ilaç var onu kullanınca düzeldi bi de nar suyu iç iyi geliyo

neden son kez dedi acaba. ben her halde bir 6 kere kullanmışımdır. bu ay adet olursam femra kullanayım mı dedim doktora kullanabilirsin dedi .olursam eczaneden alıcam kullanıcam.

tebrikler:)ovulasyon testi ile mi takip ettiniz,benim 11 ay oldu henüz nasip olmadı
Evet bu 2. ay denememdi ama ovuluyasyonla takip ediyim dedim yumurtlama ve çatlama günlerini değerlendirdim sadece kesinlikle tavsiye ederim. Teste göre ilerlersin

Evet bu 2. ay denememdi ama ovuluyasyonla takip ediyim dedim yumurtlama ve çatlama günlerini değerlendirdim sadece kesinlikle tavsiye ederim. Teste göre ilerlersin
testle takip ettim hep,bugun pik günüm ,bugün dahil 3 günü değerlendir dedi ebru ceylan.siz kaç günü değerlendirdiniz aceba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…