KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben 26 ekimde ovitrelle çatlatma iğnesi oldum. Geçen ay da olmuştum direkt gaz şişkinlik memelerde hassasiyet vardı. Bu ay hiçbirşey yok ovitrelle rağmen geç çatlamış olabilir mi yumurtam acaba? 27-28 ekimde yoğun akıntım vardı ama, anlamadım ben normalde de adet öncesi hep memelerde hassasiyet olurdu

BAT 10 kasım ve civarında olan arkadaşlar ne belirtileri var sizde. Benim hep adet öncesi 10 gün önceden memelerde hassasiyet olurdu şuan öyle birşey yok. Sizde durumlar nasıl hanımlar
Ne ararsan var canım.9gun var normalde göğüslerim acımaz ama şuan hassas sol kasık batma, bel ağrısı 2 gündür midem bulanıyor(erken farkındayım)muhtemelen psikolojik birde bugün akıntım arttı ve her ay olduğu gibi kendimi hamile hissediyorum

BAT 10 kasım ve civarında olan arkadaşlar ne belirtileri var sizde. Benim hep adet öncesi 10 gün önceden memelerde hassasiyet olurdu şuan öyle birşey yok. Sizde durumlar nasıl hanımlar
Benim bat 9 Kasım. Adet döngüm 30 gün, yumurtlama takibi yapmıyordum 2 ay denememiz. Bir app programı indirdim orda yumurtlama 26 Ekim gösteriyordu ama bence daha önce oldu, yukarılarda da yazmıştım 26 Ekimden 4 5 gün öncesi yumurta akı kıvamında akıntım oldu. 4 gündür felan sezeryan yerimin alt kısmında baskı, ağrı hissediyorum hani hamileliğin ilerleyen aylarında bebek kasılır da bir ağrı olur ya öyle. Bugün de kasıklarımda batma hissediyorum. 2 gece çok aşırı terlemiş şekilde uyandım, geçen günler gün içinde çok uykum geliyordu ve yorgun hissediyordum ama şimdi daha iyiyim. Göğüslerim daha dolgun normalde adet öncesi olurdu zaten bu ama bu defa daha erken oldu sanki. Bugün gün içinde sanki bir anda bulantı hissettim bir kaç defa. Yani belirtilerin çoğu adet belirtisiyle aynı benim tek farklı olan sezeryan bölgesindeki ağrı ve batma. Psikolojik mi bilmiyorum. En son bugün erken gebelik testi yaptım negatifti ama bata 8 gün var bilmiyorum sonu ne olacak. Geçen ay da çok belirti yaşadım ama bu ay bir tık umutlandiran bu karindaki ağrı bakalım bebek mi psikolojik mi

2 yıldır çocuk istiyoruz 27 yaşındayım. İlk defa bu ay doktorum femare verdi tedavide ilk ayımız ama umutsuzum sonsuza kadar o gebelik testlerinde negatif görecekmişim gibi geliyor artık bana moodumu düşürüyor bu durum

Hiç modelini bozma tatlım dua et bol bol daha gençsin ben de 30 yaşındayım dış gebelikten dolayı sol tüp alındı tek tüple deniyorum yinede pes etmedim.rabbim büyük inşallah nasip eder isteyen herkese sen mirleini yüksek tutmaya çalış psikolojide çok onemli

Yok hiç bişi denemedim ben kür gibi, ovu ile takip ettim benim de mart ayında bi düşüğüm olmustu sonda ara verdik derken son 3 aydır deniyoruz. Belirti var mı yok mu anlamıyorum ben ama test yaptım negatif gerçi kafayı kırdığım için bazen negatif testte casper çizgiler de görmüyor değilim :))

Dua etmez miyim ediyorum tabi ama hep hayırlısı ile diyorum neler duyuyoruz çocuğu olup üzüntü çekenler var hep hayırlısı İçin dua ediyorum. Her ay adet olunca moralim bozuluyor sonra yine toparlıyorum. Mesela tedaviye başlayınca doktor 5 gün verdi bu günlerde birliktelik dedi. Cinselliğin planlı olması da ayrıca sinirimi bozuyor. Eskiden anamız babamız böyle mi yaptı sanki diye düşünmeden edemiyorum

Ya ben de öyle çizgiler görüyorum arada Ben de en çok idrar rengi ve meme hassasiyeti var belirtilerde.Martta düşük,Eylül de kürtaj oldum.Oğlumda böyle değildi 2 yıl korunduk ilk denememizde hamile kalmıştım.Ama şimdi sol tüp tıkalı çıktı eşimde sorun çıktı bir sürü birşeyler.Temmuz’da klomen ve duphoston kullanıp hemen hamile kaldım.Bu ayda kür deneyeyim dedim.Umarım elime yüzüme bulaştırmamışımdır sizin ilk bebiş mi olucak

Yumurta beyazı şeklinde gelen alıntı gün yumurtlama olduğunun mu göstergesi oluyor?
Eğer öyle ise kadınlar neden akinti takip etmek yerine ovu. Testi kullanıyor.
Benim geçen ay 16. Gün de o alıntım.geldi. yumurtlamadan 14 gün sonra kesin adet olursun demişti dr. Ama o akinti geldikten 16 gün sonra adet oldum. Pcos hastasiyim nasil yorumlarsınız?

Ya evet ilki bi olsun da inşallah söz diyorum 2.de rahat durucam ama sanmam :) valla bende pzt doktor randevusu aldım ekstra bişi kullandırsın diye.
Bu arada benimde çok fena belim ağrıo gögsüm ağrıyo bu ay böyle bi pozitf hissediyorum ama bilmiyorum.
Ne güzel keşke sizin ilk bebiş gibi olsa herkesin

Çünkü akıntı tek gün gelmiyor 3 4 gün devam ediyor. Başladığı günden itibaren hangisinin yumurtlama olacağı kestirilemiyor. Ondan

Aynen öyle sanki ödev gibi zorunlu hissediyor insan ozmanda zor oluyor.rabbim kararlastirmis herşeyi inşallah en kısa zamanda hayırlı haberler alırız tatlim

Keşke inşallah isteyen tüm herkese nasip olsun.Beklemek çok zor.Bana doktor meme ile göğüs hassasiyetini karıştırma.Eğer memede hassasiyet varsa çok dikkat et dedi.Ama sizin de belirtileriniz çok iyi bence.Ben dayanamayp çarşamba sağlık ocağına gideceğim.1.5 yıldır bekliyorum artık çok üzülüyorum.İnşallah kasım uğurlu gelir hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…