KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kizlar ben bı b... Yedim ☺️ yine dayanamayıp test yaptım.daha 9gun var ama doktorum hsg sonrası yumurtlamana daha var ama çok buyumusler çatlama olabilir dediği için değerlendirmiştik.bana bakmayın ben artık testlerde hep çift çizgi görüyorum şası oldum ama rica etsem bide siz baksaniz silik de olsa var gbi geldi.🤭
Ben göremedm canm hatta resmi kararrttım bide oyle baktm ama yok gibi. İnsallah bıkac gune pozitifi görürsün kuzum 🤗🤗

Hanımlar içinde deli deli istekler var.
Beni burdan kovmayın aman 🤗
Ben Ikıncı bebeği düşünüyorum 6 ay oldu uğraşıyoruz.
Ama ben ikiz istiyorum taktım ikizlere
Çocukluğumdan beri hayalim bu.
Billet 1 peşinde ben 2.
Eşim diyor bakamazsın ben de diyorum ilk 6 ay sıkarım dişimi. Bir Hayal işte.
Ama sağlıklı hayırlı our ise iyi olur.

Bana kızmayın ıkız nerden çıktı diye 😜
Genelde ikiz olması için ya ailede olmaası lazım yada tüp bebek fln
Sanırım şeyde oluyomuş bi ay içinde 2 kere yumurtlana biliyomuş ovuluyasyon takibi yaparsan 2 kere olurmu olmazmı takibini yapabilirsin belkide

Hanımlar içinde deli deli istekler var.
Beni burdan kovmayın aman 🤗
Ben Ikıncı bebeği düşünüyorum 6 ay oldu uğraşıyoruz.
Ama ben ikiz istiyorum taktım ikizlere
Çocukluğumdan beri hayalim bu.
Billet 1 peşinde ben 2.
Eşim diyor bakamazsın ben de diyorum ilk 6 ay sıkarım dişimi. Bir Hayal işte.
Ama sağlıklı hayırlı our ise iyi olur.

Bana kızmayın ıkız nerden çıktı diye 😜
Bende ikiz istyorm 1 oğlum var ama 2 mınnos daha fena olmaz. Allahtan istiyoruz canım ne var yanii 🤗🤗😬 eşimin de benm tarafmdada ıkızler var. Bizede nasip olur ınsallah 🤲🤲🐞

BAT 10 kasım ve civarında olan arkadaşlar ne belirtileri var sizde. Benim hep adet öncesi 10 gün önceden memelerde hassasiyet olurdu şuan öyle birşey yok. Sizde durumlar nasıl hanımlar🌸

🌺🌺🌺

AFFAT SURESİ 100. ayette;
Hz. İbrahim Peygamberimiz Rabbimize
'' RABBİ HEB Lİ MİNES SALİHİN ''
"EY RABBİM BANA SALİH OLANLARDAN BİR
ÇOCUK İHSAN ET "
Diye Dua ediyor.
Rabbimiz de bu Duaya karşılık hemen Saffat Suresi 101. Ayetle karşılık veriyor.
101. Ayet;
" BİZDE ONA USLU BIR OĞUL MÜJDELEDİK."

Okumanızı öneririm kızlar. Günlük tesbih etseniz mutlaka faydası olacagna inanıyorum. Herşey dua üzerine inanarak okumak çok önemli.

🤗

BAT 10 kasım ve civarında olan arkadaşlar ne belirtileri var sizde. Benim hep adet öncesi 10 gün önceden memelerde hassasiyet olurdu şuan öyle birşey yok. Sizde durumlar nasıl hanımlar🌸
Benim bat 10 kasım kuzu yumurtlamadan 4-5 gün sonra asırı gögüs agrım basladı ve devam ediyor normalde adete iki gün kala olurdu olmazdı aşırı hissetmezdim suan kasıklarımda kramp var gaz sorunum var ve gögüs agrım var 🤷‍♀️ Sizde neler var

Benim bat 10 kasım kuzu yumurtlamadan 4-5 gün sonra asırı gögüs agrım basladı ve devam ediyor normalde adete iki gün kala olurdu olmazdı aşırı hissetmezdim suan kasıklarımda kramp var gaz sorunum var ve gögüs agrım var 🤷‍♀️ Sizde neler var
Aha ben de benzer şeyler yaşıyorum. Yumurtlamadan 3 gün sonra hafif hafif göğüs ağrım başladı. Şuan yürürken dahi ağrıyor. Kasıklarımda batma oluyor sürekli. Gaz ve kabızlık da yumurtlamanın 3. Günü olmuştu sonra geçti. 🥰Bir de sürekli turşu yiyorum. Bu arada normalde 14ünde regl olacaktım ama erken yumurtladım 10-11 i gibi regl bekliyorum

Letu nedir 😉 bi dahaki ay da onu deneyelim
Klomenden fameradan daha etkili olduğu kanıtlanmış dedi bugün doktorum Bende daha kullanmadım adetimin 3cu gününü bekliyorum bide Bende kiloda var biraz umutsuzdum ama bugün araştırdım baya hamile kalan var 98 kilo esinde de sorun olan biri hamile kalmış ilk denemesinde letuyu bana da Bi umut geldi

Klomenden fameradan daha etkili olduğu kanıtlanmış dedi bugün doktorum Bende daha kullanmadım adetimin 3cu gününü bekliyorum bide Bende kiloda var biraz umutsuzdum ama bugün araştırdım baya hamile kalan var 98 kilo esinde de sorun olan biri hamile kalmış ilk denemesinde letuyu bana da Bi umut geldi
Ya çok sevindim sizin için 🥰 inşallah gönlünüze göre olsun 🥰🥰🥰

X