KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Canım valla ben de tam bir kahve delisiyim. Günde üç sefer içerdim. Sigara da kullanıyorum. Gebeliklerimde içmedim ama kahveye devam etti bazı günler günde iki. Yani ben çok etkilediğini düşünmüyorum çünkü ilk gebeliğime ikinci ayda bu sefer ilk ayda hamile kaldım. Ama yine de azaltmak da fayda olabilir. Herkesin bünyesi çok farklı.

Ya insanın doğacağı tarih belli olurmuş ya bence bebeklerimizin ne zaman olacağı da belli. Sadece zamanını bekliyor. Öyle hamile kalanlar oluyormi insan şaşıyor
Teşekkür ederim bende malesef vazgeçemiyorum kahveden

Canım bu testi yaptığında ovulasyon takip eder gibi idrar bekletip sıvı alımını 2 saat önceden falan keserek mi yaptın. Yumurtlama dan ne kadar sonra tekrar pik gördün
Normal pikim yumurtlamam 16-17-18 ekim civarları olmuştu , bi kaç kişi adet yaklaştıkca tekrar pik olursa hamile olduğun anlaşılır dediler bende 1 saat önce kestim sıvı alımını öğlen 3 gibi yaptım adetime 1 gün kala böyle pik oldu. Zaten hemen gebelik testi yaptım pozitif gözüktü

Eklentiler

• 9A29E881-6524-41D9-9E7E-EABF4A235C13.jpeg
    9A29E881-6524-41D9-9E7E-EABF4A235C13.jpeg
    56,3 KB · Görüntüleme: 66
Normal pikim yumurtlamam 16-17-18 ekim civarları olmuştu , bi kaç kişi adet yaklaştıkca tekrar pik olursa hamile olduğun anlaşılır dediler bende 1 saat önce kestim sıvı alımını öğlen 3 gibi yaptım adetime 1 gün kala böyle pik oldu. Zaten hemen gebelik testi yaptım pozitif gözüktü
Baya koyu gebelik çizgin ikiz mi acaba

Kızlaar yumurtlamam 27 ekimdi. 3 gün önce göğüslerim ağrımaya başladı. Bugüm artık yürüyemeyecek hale geldim. Ölçüm yaptığımda 95 olan göğüs ölçüm 102 olmuş. Birden böyle büyümesi ağrıması düşündürttü acaba diyorym

Canım ben de lh testleri işe takip ediyorum bu ay. Aşağıya 27 eylüldeki testlerimi ekledim. Bir gebenin günlüğünden almıştım strip testi ona attım neden farklı koyulukta diye. Oda idrardaki horman saniyede 2 kat azalır aynı saniyede yapmadığın içindir dedi. Gerçekten de kaset teste daha önce damlatmıştım o daha koyu. Ama bana dedi ki bu yumurtlama değil devam et. Sonraki gün çizgi tamamen yok olunca anladım ki bu yumurtlamaydı. Demem o ki Pik görünmemesinin sebebi idrardaki hormonun damlatana kadar azalması olabilir. 😉 Düzenli adet görüyorsan yumurtlaman da düzenlidir. Diyerek ben kendime açıkladım durumu. Mantıklı geliyorsa sen de stres yapma 😉
Bir ebenin günlüğü bana da henüz olmamış yumurtlama dedi ama oldu yani bu son sezon testlerde bişi var bende :/

Hanımlar içinde deli deli istekler var.
Beni burdan kovmayın aman 🤗
Ben Ikıncı bebeği düşünüyorum 6 ay oldu uğraşıyoruz.
Ama ben ikiz istiyorum taktım ikizlere
Çocukluğumdan beri hayalim bu.
Billet 1 peşinde ben 2.
Eşim diyor bakamazsın ben de diyorum ilk 6 ay sıkarım dişimi. Bir Hayal işte.
Ama sağlıklı hayırlı our ise iyi olur.

Bana kızmayın ıkız nerden çıktı diye 😜

Benim de 10 kasim Bat. Ama bence erken test icin, umudunuzu kaybetmeyin. Ben 15 inde regl oldum, yumurtlama 29 unda oldu. Daha cok erken sanirim gebelik icin. Tecrubelide degilim ama 🤗
Canım bu kadar erken başlarsan üzülürsün olumsuz olur ise. İnşallah olur ama çok bağlama kendini sonra çok üzülüyoruz

Kızlaar yumurtlamam 27 ekimdi. 3 gün önce göğüslerim ağrımaya başladı. Bugüm artık yürüyemeyecek hale geldim. Ölçüm yaptığımda 95 olan göğüs ölçüm 102 olmuş. Birden böyle büyümesi ağrıması düşündürttü acaba diyorym
Ya sen bu ay erkenden bi sürü belirti yaşadın kuzum merak ettim bi erken gebelik testi felan mı alsan ki

X