Karataylı Günlüğüm...

günaydin kizlarr :) yine harika bir haftasonu kahvaltisi yaptim
aksama da börek var ev yapimi az yemeye caliscam insallah börekten

bayanbaloncuk senin yediklerini takip ediyorum da kalorisi çok olan şeyler. Ama yinede koruyorsun kilonu. Hatta veriyorsun bile. Nasıl oluyor o iş

bayanbaloncuk senin yediklerini takip ediyorum da kalorisi çok olan şeyler. Ama yinede koruyorsun kilonu. Hatta veriyorsun bile. Nasıl oluyor o iş

canim bu is kaloriye bakmiyomus ya ben onu anladim :) ben 78 den 60 a inerken de böyleydi yani söyle diyim manti yerdim her hafta sonra dolma yerdim mutlaka haftada 1 gün. dogru miktarda yiyince kilo aldirmiyor verdiriyor bile. cok doyurucu bir kahvalti ama az miktarda aksam yemegi isin sirri bu aslinda :) yani demem o ki sabah ne yediginin hic ama hic önemi yok aksam ne yedigin de önemli degil canin ne istiyorsa onu yiyeceksin ama cok gec bir saatte degil ve az miktarda ben aksamlari mesela 1 tabak yemekten fazlasini yemem. o cok ise yariyor normalde ekmek hic yemem ben ama bu sarelle bitter sagolsun dayanamiyorum ona haliyle 2 dilim ekmek yedim mesela dün de bugun de kahvaltida :) birde kendini motive cok önemli ayy ben simdi sarelle yedim kesin kilo alicam diye düsünrsen evet kilo alirsin. ama yedikten sonra ay bu bana cok iyi geldi enerji topladim ben simdi mis gibi hareket ederim hem mutlu olurum hem kalori yakarim dersen o aldigin kaloriyi hem yakiyosun hem fazlasini veriyorsun :)
hii kilo almadim mi ben aldiiim ama benim hatam gün icinde yediklerim degildi ben aksam yemeginden sonra 5 tane cikolata yiyip üstüne pat diye uyuyordum ondan kilo aldim yani yoksa cikolatanin abur cuburun kiloyla hic alakasi yok dogru miktarda yendiginde. sadece sagliksizlar o kadar. hatta memlekete gidince anneme ev yapimi sarelle yaptiriyim dioyrum gönül rahatligiyla yiyeyim diye :)

İşte benim en büyük sorunum miktar. Önümde bir kutu dolusu abur cubur olsun yemek istemezsem birini bile yemem ama minicik küçücük bir parça yesem hepsini bitiresim geliyor çoğu zaman kendime mani olamıyorum. Mesela geçenlerde kare bitter çikolata aldım. hergün 2 parça yiyerek 6 günde bitiririm dedim ama o akşam bitmişti o paket.

canim ayni ben yaa.
mesela su hosbesler var ya mandalina ve limonlu yeni cikan. bi oturusta bak 1 paket mandalinali 1 paket limonlu 1 paket kakaollusudan yiyorum üstüne o dedidin bitter cikolata var ya onun tamamini yiyorum bide üstüne uyuyorum düsün yani :) o yuzden artik aldigimda yanimda birinin olmasina dikkat ediyorum evdekilerle paylasiyorum yemeden önce ki az yiyeyim mecburen diye yoksa benim kadar tatli yiyemez kimsee

kahvalti(10:30)
1 haslanmis yumurta (rafadan ve tuzsuz)
1 dilim kasar,
yogurtlu kereviz salatasi (üzerine 2 tatli kasigi tahin döktüm)
yarim dilim ananas,
2 dilim tam bugday ekmeginin üzerine toplam 1 corba kasigi bitter sarelle sürdüm

aksam(15:45)
2 tane otlu gül böregi (yarimsar yufkadan yapildi her biri ev yapimi toplam 1 yufka yedim yani)
1 tanecik yulafli bisküvi

sabah kalkinca 1 bardak sirkeli su,
spora gelince 105 squat cektim ve10. günü tamamladim (öglen 1 gibi)
bugun mekikde mola günü,
planki da aksam yaparim 60 sar saniye yapmaya calisicam insallah yapabilirim-
cok sistim ya midem kötü oldu baya erken yedigim icin cok acikirsam 1 portakal ve yarim elma falan yerim ama tabi acikirsam aksam.
belki biraz bacak calisirim aksam emin degilim ama, planka dayanamazsam onu telafi etmek icin 50 mekik falan cekerim.

saat(19:15)
1 kücük portakal ve mandalina yarim elma ve 3 yulafli bisküvi ve 3 tanecik oreo
sirf keyfiye yedim bunlari.. niye mi yedim bilmiyorum. keyif de almadim yerken sacma sapan bisey oldu ya.

Son düzenleme:
az önce spor yaptim (yedigim bisküviler erisin en azindan diye )
plankimi yapmamistim henüz önce onu yaptim 50 ser saniyeden 6 hareket plank yaptim
500 kere ip atladim.
50 tane de mekik cektim :)

bu arada Pofuu nerdesin kiiz? kactin mi yoksa diyeti birakip hee

oohhh annem göttüürrr börekleriii

:) güzel bitirmişin günü hadi neyseeee .:)
yok anneeemmm eve şimdi geldimmm bende kahvemi hazırlıycam bi bakam yazam da öyle yapayım dedim

oohhh annem göttüürrr börekleriii

:) güzel bitirmişin günü hadi neyseeee .:)

yok anneeemmm eve şimdi geldimmm bende kahvemi hazırlıycam bi bakam yazam da öyle yapayım dedim

ne yedin kiiiiz bugun yarin arkadasta kalacam 2 tane final caliscaz sen düsün artik yarinki menümü

sllmmm herkesee :)

sabah evden erken çıktım onun için kahvaltı niyetine 1 bardak süt içtim

öğlen:
1 haşlama yumurta
mandalina-portakal dilimleri
4 tane ceviz
1 dilim peynir
6 tane zeytin
şekersiz çay

arada:
çay ve kurabiye yedim ama 2 tane sadece :)

akşam:
2 tane lahana dolma
yarım kase sulu köfte

bugün çok su içemedim maalesef yatana kadar içmeyi planlıyorum artık gece boyu wc yolu gründü bana

ne yedin kiiiiz bugun yarin arkadasta kalacam 2 tane final caliscaz sen düsün artik yarinki menümü

abooo 2 tane fiinaaalll allah kolaylık versin kuzzuumm
benimde bütün notlarım açıklanmışşş şüküüürrr hepsinden geçtim ortalama uçmuşşş bugün çok mutlu oldum bee

abooo 2 tane fiinaaalll allah kolaylık versin kuzzuumm
benimde bütün notlarım açıklanmışşş şüküüürrr hepsinden geçtim ortalama uçmuşşş bugün çok mutlu oldum bee

ben biliyordum hepsinden gecceni ondan iste senin adina kutlama yaptim kücük capli evde o börekler ondan

Selam kızlar nasılsınız bugün bakalım?? Ben az önce yarım saatlik zumbamı yaptım oyyş acaip yoruldum. Bayanbaloncuk senin yaptığın o hareketler tam olarak ne??

Selam kızlar nasılsınız bugün bakalım?? Ben az önce yarım saatlik zumbamı yaptım oyyş acaip yoruldum. Bayanbaloncuk senin yaptığın o hareketler tam olarak ne??

canim squat kalcayi sekillendirmek icin bi cömelip kalkma hareketi gibi bisey,
plank yoga hareketi sanirim oldukca zor bi hareket yani insanin kaslari tir tir titriyo yaparken internete bikiniyleplankyapiyorum yazarsan programi görürsün hareketleri yani :) mekik karnim icin, ipi de yedigim bisküvileri eritmek icin atladim

iyiyiz şekerim sen nasılsın bakalım,?
ohh ohh yarasıınn idir spor iidir
bende bugün 1 saat yürüdüm :) ii oluyor valla :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…