Karataylı Günlüğüm...

sabah(08:00)
2 lokma beyaz peynir,
yarim dilim kasar,
yarim dilim tulum,
1 cesit daha peynir(aidini bilmiyorum)
1 portakal,
1 havuc,
1 fincan nescafe 3ü 1 arada

ögle(12:30)
1 kase sehriye corbasi,
yarim tabak pastirmali kuru fasulye,
100 gr yogurt

aksam(18:30)
1 tabak bal kabagi kavurmasi,
150 gr yogurt.

bu günüm böyle kizlar, canim bi ara tatli istedi hatta markete girdim tam elime cikolatayi aldim ve geri biraktim gecti cünkü o an

Aferin aferin gitmesin o elin çikolatalara cıs onlar

vee bugünkü yeme işlemimde bitmiş bulunuyor :) zaten 6 da sonra son yemeğimi yedim :)
yatana kadar su çok acıkırsam ayran yada süt içerim artık :)

Son düzenleme:

sat 21 de bir sürü ceviz ve bir sürü kuru incir yedim bir sürüydü ama

Günaydınnnn kızlarrr :)
Şuan yatakta tembellik yapıyorum

Aaaa neden öyle bişey yaptin

ben bir seyi yemek istiyorsam o benim olmalidir cünküüü. he pisman miyim? asla. ben yedigim seylerden pisman olmuyorum hic ya. pisman olunca bisey degismiyo cünkü en iyi tadina varmaak.
he bide bende bosaltim sorunu var canim :) yani öyle 2 incir yiyiyim sorun cözülsün olmuyo malesef

Son düzenleme:
ayy ne güzell ben yesem varyaaa yatarken bile pişmanlık duygusundan kurtulamazdım çok takıntılıyımdır şahsen

hıımmm boşaltım sorunun varsa allah kolaylık versin cnm ,allaha şükür tek sorunsuz çalışan yanım o

benim artık spora başlamam gerek ya olmuyor böylee ama işte hem hava soğuk hemde final haftasında olunca yapamıyorum ahh özledim valla spor yapmayı

benim artık spora başlamam gerek ya olmuyor böylee ama işte hem hava soğuk hemde final haftasında olunca yapamıyorum ahh özledim valla spor yapmayı

canim ben plank yapmaya basliycam, 6 hareket 20 ser saniyeyle basliyor ve sinav zamani icin oldukca kisa süren bi calisma :) hem kaslar gücleniyormus hem de vucut sekilleniyormus :)

canim ben plank yapmaya basliycam, 6 hareket 20 ser saniyeyle basliyor ve sinav zamani icin oldukca kisa süren bi calisma :) hem kaslar gücleniyormus hem de vucut sekilleniyormus :)

onlar bana çok sıkıcı geliyor..ben böyle hareketli olup ter içinde kalmak istiyorum
sınav sonrası merdivenler beni bekler

Sabah kahvaltı öncesi 2 büyük bardak limonlu su

Kahvaltı
Kkk

Öğlen arası bi koca bardak süt

Akşam
2 kaşık fasulye yemeği
4 yaprak sarma

Şimdilik bu kadar :)

kahvalti(09:30)
1 haslanmis yumurta,
1 ince dilim kasar,
yarim dilim tulum,
1 salatalik,
1 mandalina,
1 kücük muz,
1 bucuk dilim tuzsuz cavdar ekmegi

saat(14:30)
1 fincan bitki cayi,
2 kuru incir

saat(17:00)
1 mandalina

aksam(18:45)
3 tane tarcinli kurabiye,
2 tane kiymali pogaca

aksam yemegi agir biliyorum Pofum kizicak ama ev yapimi hepsi ve tam bugday unundan yapildii :) hee 1 saat sonra falan sambali diye serbetli bi tatli var ondan yiycem ohhh gitsin kilolar! ben böyle de kilo veriyorum valla :) he yemem gerekenden fazla yemis olucam bugun biliyorum ama iyi oldu ohh yasasin yemek yemek yasasin yemek yemek

Oohhh ye.kuzum ye bnde yedim biraz bugün ama şuan çok pis karnım şişti bugün toleranslıyız

yılbaşı nedeniyleeee biraz yedim ama kesinlikle ekmek yok,yine karataya uygun tabi bi saatten sonra yemedim biişey
bugün biraz saçma sapan oldu :) sadece öğle saatinde kahvaltı ettim ve hala aç değillim :)
onun için yarından itibaren yazmaya devam edicem :)

sabah(08:00)
1 fincan nescafe 3ü 1 arada

kahvalti(10:45)
1 adet yumurta(azcik kiymali),
1 dilim turuncu bi peynir (adini bilmiyorum sepet peyniri deniyo sanirim)
yarim dilim tulum,
1 salatalik,
1 muz,
1 mandalina.
1 adet ev yapimi tarcinli kurabiye.

saat(17:00)
1 kuru incir

aksam(19:00)
2 yk etli pilav,
3 yk zeytinyagli taze fasulye,
1 büyük kase cacik

bugun kahvaltidan sonra plank yaptim ilk günüm 20 ser saniyeyle basladim.
bu arada her sabah 1 bardak sirkeli su iciyorum uyaninca bagirsak problemimi az da olsa cözdü :)

oohh cnm ne güzel menün
ben akşam yemek yemedim :)
bugün çok iğrenç bi gün ya

kahvalti(09:30)
3 yk havuc sote(yogurtlu)
yarim dilim ezine peyniri,
1 mandalina,
yarim portakal,
yarim domates,
1 bardak süt

aksam(17:00)
haslanmis mercimek(yarim su subardagi yesil-kirmizi mercimegi hasladim)
150 gr baharatli yogurt

aksam saat 20:00 gibi falan findik yerim belki 1 avuc.
bugun squat programina basladim ve 50 squat cektim,
plank programinin 2. günüdeyim bugun de yirmi saniyeydi ama cok canim acidi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…