Karataylı Günlüğüm...

Ve işte merakla beklenen menümmmm :)
Kahvaltıda
1 dilim beyaz peynir
1 dilim hellim peyniri
1 dilim çavdar ekmeği
3 zeytin
1 tutam maydanoz
1 ufak domates
1 kupa yeşil çay

ara: yarım nar 3 badem

Öğle
4 kaşık patlıcan yemeği
3 kaşık yoğurt
maydanoz marul ve kırmızı lahana bol limonlu

ara: 3 fındık 2 grisini

Akşam: 2 büyük kepçe ezogelin çorbasıı ve 1 parça çikolata nasıl nasıl nasıll

gayet güzel menün ama o çikolatayı keşke akşam yemeseydin sabah yeseydın iyi olurdu.bu menünün yanında günlük 2.5 lt su içiyomusun? yediğin peynirler ve yoğurt yagsız light mı ?bir de sabahları kahvaltıda biber yiyebilirsin yumurta yersende sarısını yeme sarısı yağ ve kalorisi yüksek onun yerıne beyazını ye seni tok tutar.

3 litre su içiyorum canım yaklaşık olarak. Hellim light değil beyaz peynir ve yoğurt yağsız. Ya çikolata yemek gibi bir fikrim yoktu ama arkadaşım yeni çıkan bir çikolata yiyordu tadına bakmak için yedim. Yoksa meraktan alır bir paket yerdim 2 günde bir yumurta yiyorum. Yumurta yersem peynirlerin birini yemiyorum

çok güzelmiş o zaman peki spor yapıyomusun yürüyüş felan?
bende bugün spordan 1 saat sonra tavuklu salata yedik arkadşım ve kardeşimle ondan sonra bi kahve içelim dedik mocha da karar kıldık yağsız süt dedim ve krema koydurdum yaptığım işe bak sonrada değiştiremedik onu içmek zorunda kaldım sonra cevahirden eve kadar yürüdük onu eritebilmek için

Evet yapıyorum. Her gün 30 dk zumba, 25 mekik, 100 ip atlaması. Ayrıca haftanın 3 günü 1-2 saat yürümeye çalışıyorum. Benim kendi günlüğümde var istersen oradan da takip edip destek olabilirsin

Evet yapıyorum. Her gün 30 dk zumba, 25 mekik, 100 ip atlaması. Ayrıca haftanın 3 günü 1-2 saat yürümeye çalışıyorum. Benim kendi günlüğümde var istersen oradan da takip edip destek olabilirsin

çok güzelmiş canım durmak yok gitcek bu kilolar
adı ne günlüğünün canım bi bakıyım ben oraya :)

slm kızlar ben geldim
dün çok kötüydüm tansiyonum falan düştü saatlerce kalkamadım ondan dolayı giremedim ksra bakmayın emi
bugünde biraz halsizlik var
üstüne regl oldum dünn ohhh :)

neyse ben yinede menümü yazayım çok ahım şahım değil ama

sabah normal bi kahvaltı ettim
ama sonrası berbattttt

öğlen:2 kaşık patates kavurmasını anca yiyebildim aşırı midem bulanıyordu

akşam da sadece 1 küçük kepçe çorba içtim

tüm günüm bu kadar
spor falan zaten hak getire

süper bi menü olmuş cnm tam da sağlıklı beslenme ama akşam o çikolata kesinlikle zamanı ve yerinde olmamışşşşş

geçmiş olsun canım şimdi nasılsın geçti mi halsizliğin?.

geçmiş olsun canım şimdi nasılsın geçti mi halsizliğin?.

tşk ederim tatlım iyiyim şuan allahıma şükür..insanın sağlığı kadar önemli başka bişey olamaz yaa yemin ederim dün öldüm sandım o kadar kötüydüm

tşk ederim tatlım iyiyim şuan allahıma şükür..insanın sağlığı kadar önemli başka bişey olamaz yaa yemin ederim dün öldüm sandım o kadar kötüydüm

dikkat et cnm yaa acaba bünyen kaldırmadı mı bu diyet işini ondan mı böle tepki verdi :

gelelim menüme

güne her zamanki gibi su ile başladım :)

kahvaltım:
az peynir
3 zeytin
3 dilim portakal
biraz simit-poğaça
2 dilim domates-kırmızı biber
şekersiz çay

öğlen:
1 kase mercimek çorbası

akşam:
2 kaşık tavuklu pilav üstüne 2 kaşık taze fasulye yemeği

şuan nescafe içiyorum şekersiz :)
regl olduğumdan bugünde spor yok maalesef

gün içinde suyumu da içtim :)
hepsi bu kadar:)

dikkat et cnm yaa acaba bünyen kaldırmadı mı bu diyet işini ondan mı böle tepki verdi :

yok kuzumm benim tansiyonum düşük zaten ama dün gerçekten noldu bilmiyorum sabah iyiydim öğlene doğru regl oldum sonra bişey oldu karnımda kocaman bi taş varmış gibi ağzıma kadar çıktı tabiri caizse yemek falan zorla yedim zaten menümden belli
sonra mide bulantısı zaten kafamı kaldıramadım uzun süre,ellerim bacaklarım titriyodu tansiyonumu ölçtüm küçük tansiyon baya düşmüş kalp atışım hızlı falan baya bi uzandım kaldım koltukta saat 11 gibi geçti ama gece boyu sıkıntı ve terden bin defa uyandım sanırım tansiyonumdan kaynaklı bi sorun yaşadım dün..bugünde sabah halsizdim ve aşırı ter basıyordu ama şuan iyiyim

ay cnm tkrrdan gçmiş olsn kendine dikkat et.
bende diyetten olmş diye dusundum çünkü bn diyetin birinci haftasında alışma surecınde basım felan döndü kafam uyuşuyodu resmen ama ertesi gün allahtn gçmişti : )
bugun de bşy yiyemedim ztn sbh 7:30 da kahvaltımı ettim sınavım vardı 10 da hocada 12 ye almış öğle yemeğim de geçti boylelikle 3:30 da yedim yagsız tavuk gögsü haşladım salataya karıştırıp yedim dahada bşy yemedim bugun bşy yememeyi düşünüyorum hatta kendimi cezalandırıyorum malum dün kremalı mocha içtim gerçi dün içtikten sonra bir saat yürümüştüm ama olsun :):)

saol tatlım benim :)
olur öyle ya bazen bende okuldayken çok yaşadım ders bitiyordu hemen diğer derse giriyodum aç kalıyodum zaten eve gelmem 2.5 saat sürüyor allaahh aalllaaahh saldır ne varsa yemeklerde
yok benim yaptığım diyet öyle zor değil görüyorsun zaten alışmamak için sebebim yok sadece biraz az yiyroum

marketten az önce çikolata aldım dedim kahve ile götürürümmm az önce nette kıyafet bot falan bakıyordum kızları görüncee iç geçirdiim ahh uleeyynn yemiceeemmm diyeee valla montun cebinde duruyor ye-mi-cemmmm

hayırrrrr onu yemeeeee zayıff halını dusunnnn yapamazsıın sakınn bak bnde sadce sade türk kahvesı içtim birazdan spora gıdıcem spordan 30 -40 dk once kahve içersen sporda kolari fazla yakıyomussun.Ben kiloları vericem sen veremick mısın sımdıı olmadıı amaa yemeee onu valla yanında olsm alıp atmıstım söylıyım . hihihi

aayyy yerrr miyiimmm cnmmm ayıp ettiinn
bnde zayıflıycam çıtı pıtı olcammmm hhaahhhh

Bende bugün ki vukuatlı menümü paylaşayım.
Sabah: 1 yumurta, 1 tutam maydanoz, 1 ufak domates, 1 dlm hellim, 3 zeytin, 1 dlm çavdar ekmeği ve yeşil çay
ara: 2 grissi, 3 badem
öğle: 4 ymk kaşığı patlıcan yemeği, 3 ymk kaşığı yoğurt ve maydanoz-marul-lahana
ara: 40 gr bitter çikolata, 1 paket eti form limonlu, 25 tane fındık, nescafe :26:
akşam: 4 ufak yağsız tavada köfte, 2 ymk kaşığı yoğurt

aayyy yerrr miyiimmm cnmmm ayıp ettiinn
bnde zayıflıycam çıtı pıtı olcammmm hhaahhhh

hahh şöyleee :)
yaza fitt gircezz sahiller bizim
hayatımda hiç şort etek giydiğimi hatırlamıyorum hep bu bacaklarım yüzünden herkes diyo sen 60 göstermiyosunn diyee amaa tartılar ole demiyo iştee . bakalım şimdi 2 kilo gitti sadce 7 kilom kaldıı hayırlısıyla allah ızın verırse onlarda gitçek ve ben her istediğim alıp giycem çünkü böle olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…