Karataylı Günlüğüm...

Bende bugün ki vukuatlı menümü paylaşayım.
Sabah: 1 yumurta, 1 tutam maydanoz, 1 ufak domates, 1 dlm hellim, 3 zeytin, 1 dlm çavdar ekmeği ve yeşil çay
ara: 2 grissi, 3 badem
öğle: 4 ymk kaşığı patlıcan yemeği, 3 ymk kaşığı yoğurt ve maydanoz-marul-lahana
ara: 40 gr bitter çikolata, 1 paket eti form limonlu, 25 tane fındık, nescafe :26:
akşam: 4 ufak yağsız tavada köfte, 2 ymk kaşığı yoğurt

wwuuuuhhhuuuuuuu 25 TANE FINDIIKKKK wwuuhhhuuuuuu :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20: hhiiçç yakışmış mııııı soruyorum sanaaa???
bakk tatlım ana öğünler gerçeekkteenn süperrr tam yerinde
ama benden tavsiye sana şu ara öğünleri kaldırabildiğin kadar kaldır ve ÇİKOLATA YEMEEEE :KK52::KK52::KK52: AAyyy çıldırdım baakk yaaaa :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hahh şöyleee :)
yaza fitt gircezz sahiller bizim :KK70: :KK23:
hayatımda hiç şort etek giydiğimi hatırlamıyorum hep bu bacaklarım yüzünden herkes diyo sen 60 göstermiyosunn diyee amaa tartılar ole demiyo iştee . bakalım şimdi 2 kilo gitti sadce 7 kilom kaldıı hayırlısıyla allah ızın verırse onlarda gitçek ve ben her istediğim alıp giycem çünkü böle olmuyo

ben giyiyomda erkek ark. diyor çok kalınsın :KK43::KK43::KK43: onun yüzünden giyemiyorum :KK43::KK43: bööhhüü
hoş annemde diyorr hele kardeşim geçenlerde ne dese iii poffuuu yaaa sen sanki enine genişledin biraz :KK47::KK47::KK47::KK47: öldürcem yaaa :KK52::KK52:

wwuuuuhhhuuuuuuu 25 TANE FINDIIKKKK wwuuhhhuuuuuu :KK20::KK20::KK20::KK20::KK20: hhiiçç yakışmış mııııı soruyorum sanaaa???
bakk tatlım ana öğünler gerçeekkteenn süperrr tam yerinde
ama benden tavsiye sana şu ara öğünleri kaldırabildiğin kadar kaldır ve ÇİKOLATA YEMEEEE :KK52::KK52::KK52: AAyyy çıldırdım baakk yaaaa :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Yok ama bugün ki kaçamaklarımı mecburiyetten yaptım gerçekten de feci stresliydim. Ve bu kadarla atlatabildiğime seviniyorum ben. 25 fındık 1 avuç içi kadar yapıyor ama. Ufak kavrulmamış fındıklardan. Ama tabi ki de fazla. Yarın umarım daha düzgün bir gün olur benim için. Sanada kocaman geçmişler olsunn. Amman ha dikkat et kendine

Yok ama bugün ki kaçamaklarımı mecburiyetten yaptım gerçekten de feci stresliydim. Ve bu kadarla atlatabildiğime seviniyorum ben. 25 fındık 1 avuç içi kadar yapıyor ama. Ufak kavrulmamış fındıklardan. Ama tabi ki de fazla. Yarın umarım daha düzgün bir gün olur benim için. Sanada kocaman geçmişler olsunn. Amman ha dikkat et kendine

olsun cnm küçük büyük sayısal verisi fazlaaa :KK20::KK20: sen yinede az yemeye çalış
saol cnm benim :)

ben giyiyomda erkek ark. diyor çok kalınsın :KK43::KK43::KK43: onun yüzünden giyemiyorum :KK43::KK43: bööhhüü
hoş annemde diyorr hele kardeşim geçenlerde ne dese iii poffuuu yaaa sen sanki enine genişledin biraz :KK47::KK47::KK47::KK47: öldürcem yaaa :KK52::KK52:

valla bana karışan olmadgndan rahatım .. :)hihii
benim annemde zayıflama diyo etin kemeğine yapıştı diyo alt tarafı iki kilo verdim 7 kiloyu verince kim bilir neler duyarım :KK70: benim ikizim var bide o benden 5 kilo daha zayıf :KK70: bzmle beraber spor yapıyo ama ne istiyosa yiyooo :KK5::KK5:

benim annemde zayıflama diyo etin kemeğine yapıştı diyo alt tarafı iki kilo verdim 7 kiloyu verince kim bilir neler duyarım :KK70: benim ikizim var bide o benden 5 kilo daha zayıf :KK70: bzmle beraber spor yapıyo ama ne istiyosa yiyooo :KK5::KK5:

yaa karışmaları da iyiliğim için başka sebep yokki onlarda haklı asla haksız demiyorum çünkü gerçekten çok kötü görünüyorum şuan :KK43:

heemm senin 7 kilon varr ya benim??:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: hhoooffff darlanddııımmm :KK52::KK52::KK52:

158-159 arası bir şeyim bende ölçene göre değişiyor :KK52: İyi boylarımız yakınmış ama sen benden daha iyi durumdasın:KK52: Ne zamandır diyet yapıyorsun kaç kilo verdin?

158-159 arası bir şeyim bende ölçene göre değişiyor :KK52: İyi boylarımız yakınmış ama sen benden daha iyi durumdasın:KK52: Ne zamandır diyet yapıyorsun kaç kilo verdin?

Cnm ben öyle uzun süre diyet miyet yapmadım yani bi verdim 10 aldım gibi bişey benimkisi..şuan 72.5 kiloyum demiştim sanırım zaten çizelgede yazıyor..
ama bu yaza kadar en azından 60 kiloya inmem lazım çünkü şişko olmaktan bıktım..ne istediğim gibi giyinebiliyorum ne de rahat edebiliyorum..kendimi çok bakımsız ve çirkin hissediyorum anlıycan gına geldiii

bugunku spor yordu beni yaa :)
15 dk bisiklet 15 dk koşu bandı 3 er setten oluşan mekik ve ağırlık hareketleri yaptım
spordan çıkıştada kardeşim çiğköfte aldı ayıptır soylemesı arkdşm fln glince yedilerr :KK70: cnm çekti ama yemedim çünkü saat 10 a geliyodu.
bu arada yarın 5 günde 5 kilo diyetine başlıcam bakıyım verebilickmıyım verdikten sonra koruycam ama geri almayı düşnmüyorum biliyorum bu diyetler faydalı değil ama ben hemen sonuç gormek istiyorum nedense o yuzden yarın başlıyorum kızlar :KK70: bir an önce kilo veriyim sonra ztn spor ve yurusuyle toparlcm vucudumu.

kizlar yazdiklarinizi okuyroum ama paylasim yapmiyorum tasinma isim var yarin onu halletmeye calisiyorum :KK1: ama dün tatlilar bisküviler dönerler falan da filan hersey yedum bugun daha dikkatli olcam insallah su düzenimi bi kurabilsem tasinsam son gaz devam edicem insallah o yüzden anca pazartesiye düzelir benim diyet sasirmayin yani noluyo diye :KK1:

kizlar yazdiklarinizi okuyroum ama paylasim yapmiyorum tasinma isim var yarin onu halletmeye calisiyorum :KK1: ama dün tatlilar bisküviler dönerler falan da filan hersey yedum bugun daha dikkatli olcam insallah su düzenimi bi kurabilsem tasinsam son gaz devam edicem insallah o yüzden anca pazartesiye düzelir benim diyet sasirmayin yani noluyo diye :KK1:

kolay gelsin cnm nereye taşınıyorsun :KK1: söyle bende geliimm:KK53::KK53:

bu arada taşınıyomm diyede abartma istersen vururum seniii :KK47::KK47::KK47:

slmm kızllaarrr bugün herkes iyidir inşallahhh
her sabah kalkıyorum kar yağsın diyeee yada yağmur yağsın diye allahım yine mi güneeeşşşşş :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: kışşş istiyoruummm ben yaaaa :KK43::KK43:

bugünkü menümü yazayım

sabaj 1 bardak su kahvaltı öncesi hazırlık :)

kahvaltı:
2 şekersiz çay
bi parça sahanda yumurta
biraz peynir
4 zeytin
2-3 dilim portakal

öğlen:
1 küçük kepçe çorba
2 kaşık taze fasulye yemeği
az salata

gün boyu çok kötüydüm ondan spor yapmıycam bugün de yarından itibaren spora devam :)
2 tane nescafe içtim biliyorum bugün fazla oldu :KK43:
ve tabiki su içmeye devam :)

cuma günü tartı günüm :):)
regliminde son günleri oluyor rahat rahat tartıya çıkabileceğim :)

bugünkü menümü yazayım

sabaj 1 bardak su kahvaltı öncesi hazırlık :)

kahvaltı:
2 şekersiz çay
bi parça sahanda yumurta
biraz peynir
4 zeytin
2-3 dilim portakal

öğlen:
1 küçük kepçe çorba
2 kaşık taze fasulye yemeği
az salata

gün boyu çok kötüydüm ondan spor yapmıycam bugün de yarından itibaren spora devam :)
2 tane nescafe içtim biliyorum bugün fazla oldu :KK43:
ve tabiki su içmeye devam :)

vee günün son yemeğini 6.30 da yemiş bulunmaktayım :21::21:

akşam:
4 kaşık sebze yemeği (zor yedim valla )
bugünlük yeme işlemim bu kadar :)

sllmmm günlüşüümmm ben geldimm :)

hemen menümü yazayım

sabah 1 koca bardak su

kahvaltı:
1 haşlama yumurta
az peynir
5 zeytin
maydonoz-salatalık ve biber dilimleri
şekersiz çay

öğlen:
tavuk döner (çok az)
salata

akşam:
3 kaşık taze fasulye yemeği
1 kaşık et kavurma

gün içinde hareketliydim :) spor yapmadım
2 bardak kola içtim bugünn (ccıııssss olduuu )
tabiki bol su hala daha içiyorum :)

şimdilik bu kadaaarrr:nazar::nazar:

yarında tartı günümmm inşallaahh 72.5 un altındayımdır :KK43:

içimde şuan bi yemek canavarı varrrr :KK4::KK4::KK4::KK4: aayyyy

X