Karataylı Günlüğüm...

kahvalti(10:45)
2 haslanmis yumurta (tuz bile yok)
1 kk kasar,
6 yk kuru fasulye salatasi (azicik patatesli ve marullu)
2 bucuk dilim ananas yuvarlak dilim-üstüne toplamda 1 tatli kasigi tahin döktüm sekersiz.
2 dilim tam bugday ekmeginin üstüne 1 er tatli kasigi bitter sarelle sürdüm

saat(17:15)
1 mandalina
yarim elma

aksam(18:30)
4 yk bulgur pilavi,
200 gr kadar tavuk (tavada kizartilmis derisiz)
biraz salata(tuzsuz)

sabah uyaninca 1 bardak sirkeli su
spora gelince
100 squat cektim ve 9. günü tamamladim :) kahvaltidan önce
2 hareket 60 sar saniye 3 hareket 30 ar saniyeden toplam 5 hareket plank yaptim (regliyim kol kaslarim cok agridi ondan yarim yaptim bazi hareketleri) kahvaltidan sonra)
ve 1 saat sonra falan da 80 mekik cekip 7. günü tamamlarim :)
not:eger plank a devam edemezsem ip atlayip bel inceltme aletinde spor yaparim bundan sonra belkimm

oohh afiyet olsun cnm benim :):nazar::nazar::nazar:

bende gidiimmm bi leslie ablamla koşayım anca paklar muhallebiyi :KK1:

Son düzenleme:
Bende kesinlikle size katılıyorum. Hatta birileride bana şu kadar günde şu kadar kilo verdiren bir diyet buldum falan bende sizin yaptığınız yorumları yaparım. Ama benimkini biraz detoks biraz diyete hazırlık giibi düşünün. Bi 5 gün vücudumu diyete alıştırıyorum. Zaten yarından sonra ben de normal bir diyete başlayacağım.:nazar::nazar::nazar:

Spor olarakta evde zumba yapmaya başladım. Her gün yarım saatlik zumba yapıyorum. Haftada 3 günde 1-2 saat dışarıda tempolu yürüyorum:KK8:

Bende kesinlikle size katılıyorum. Hatta birileride bana şu kadar günde şu kadar kilo verdiren bir diyet buldum falan bende sizin yaptığınız yorumları yaparım. Ama benimkini biraz detoks biraz diyete hazırlık giibi düşünün. Bi 5 gün vücudumu diyete alıştırıyorum. Zaten yarından sonra ben de normal bir diyete başlayacağım.:nazar::nazar::nazar:

sen bilirsin canim

Spor olarakta evde zumba yapmaya başladım. Her gün yarım saatlik zumba yapıyorum. Haftada 3 günde 1-2 saat dışarıda tempolu yürüyorum:KK8:

cok iyi o zamaaannn :)

ben gelmişeeemmm :)
sporumu yapttıımmm oohhh kendimee geldim valla :)
leslie yapamadım ama cd mi bulamadım maalesef :KK43:
bende 35 dakka merdiven indim çıktım
yeme işlemimde 5.30 da bitmişti zaten bundan sonra yatana kadar sadece sssuuuuu :)

ben gelmişeeemmm :)
sporumu yapttıımmm oohhh kendimee geldim valla :)
leslie yapamadım ama cd mi bulamadım maalesef :KK43:
bende 35 dakka merdiven indim çıktım
yeme işlemimde 5.30 da bitmişti zaten bundan sonra yatana kadar sadece sssuuuuu :)

masallaah:KK16:
bende suan yattigimj yerden kilo veriyoruuuumm :KK16:

ben de dün bir dilim pasta yedim kendimi ödüllendirmek için:KK43:
bu akşam tavuklu salata ve zeytinyağlı kabuska yedim :=)
bugün spora gittigimde tartıldım başlayalı bugun tam ıkı hafta oluyodu 2 kilo vermişimm yaaa ne kadar çok sevindimmm :KK70:
bi iki hafta sonra da 2 kilo verirsem ayda 4 kilo vermiş oluyorum :KK70: tam gaz devam durmak yok kızlar .heheheh

bugün spora gittigimde tartıldım başlayalı bugun tam ıkı hafta oluyodu 2 kilo vermişimm yaaa ne kadar çok sevindimmm :KK70:
bi iki hafta sonra da 2 kilo verirsem ayda 4 kilo vermiş oluyorum :KK70: tam gaz devam durmak yok kızlar .heheheh

ooo süpersiinnn ama o pasta olmamış yaa :KK43: çok kalori cıs onlarrr:KK20::KK20:
yinede giden 2 kilo için kocaman alkış sana :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
darısı benim başıma ya :KK43:

ooo süpersiinnn ama o pasta olmamış yaa :KK43: çok kalori cıs onlarrr:KK20::KK20:
yinede giden 2 kilo için kocaman alkış sana :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

evett o pasta olmadı ama bı daha yapmıcam yaa gaza geldim yemiycemm :KK70:
teşekkür ederim tatlım umarım hızlı bi şekilde kilolarını verirsin
bende bugun gittim iki buçuk saat sporumu yaptım ..spor ve diyette o kadar kararlıyımki bir haftadır evdeyim final sınvlarımaa bile çalışmadım hep aklım zayıflamakta:KK70:
artık hep son gün çalışıcam :KK43:

evett o pasta olmadı ama bı daha yapmıcam yaa gaza geldim yemiycemm :KK70:
teşekkür ederim tatlım umarım hızlı bi şekilde kilolarını verirsin
bende bugun gittim iki buçuk saat sporumu yaptım ..spor ve diyette o kadar kararlıyımki bir haftadır evdeyim final sınvlarımaa bile çalışmadım hep aklım zayıflamakta:KK70:
artık hep son gün çalışıcam :KK43:

:KK1: benim finallerim bitti yaaa şükürr ondan rahatım böylee oohhh ama tabi daha 2 dersim açıklandııı büte kalmazsam iidir :KK1:
bence önce finaller ondan sonra tam gaz devam edersin haa tabiikiii sporu diyeti bırak demiyorum ama finallere daha çok zaman ayır ki başın ağrımasın sonunda

ohhh afiyet olsun canim ye tabi yaa pasta candir caaann :KK1:

pofuuu sen yemiyon diye millete de yedirmiyosun :KK1:

kkıızzzzz kanına girmeeee :KK1: kulaklarını çekeriimmm :KK20::KK20::KK20:

hahah ben cok kötüyüm o konuda yaa okuldada kizlara ay canim kestaneli pasta cekti ay kizarmis dondurma olsa ne iyi olurdu aman simdi waffle yemek vardi diyip diyip akillarina sokuyorum sonra onlara yemege giderken ben eve gidiyorum yememis oluyorum :KK1:

:KK1: benim finallerim bitti yaaa şükürr ondan rahatım böylee oohhh ama tabi daha 2 dersim açıklandııı büte kalmazsam iidir :KK1:
bence önce finaller ondan sonra tam gaz devam edersin haa tabiikiii sporu diyeti bırak demiyorum ama finallere daha çok zaman ayır ki başın ağrımasın sonunda

ayy ne kadar güzel yaa gerçi benim çoğunluğu çizim oldugu için çalışmam gereken sadce 3 tane ders var onlarada bır gun oncesınden çalışırım dıye dıye vaktımı sporlaa öldürdüm :26:
yok yaaa yapcamm bırakmam :KK70: bu hafta her gün sınav var :18::18:

hahah ben cok kötüyüm o konuda yaa okuldada kizlara ay canim kestaneli pasta cekti ay kizarmis dondurma olsa ne iyi olurdu aman simdi waffle yemek vardi diyip diyip akillarina sokuyorum sonra onlara yemege giderken ben eve gidiyorum yememis oluyorum :KK1:

:KK1: evett kötüssüüün çookk köttüü heee :KK53::KK53::KK53:

ayy ne kadar güzel yaa gerçi benim çoğunluğu çizim oldugu için çalışmam gereken sadce 3 tane ders var onlarada bır gun oncesınden çalışırım dıye dıye vaktımı sporlaa öldürdüm :26:
yok yaaa yapcamm bırakmam :KK70: bu hafta her gün sınav var :18::18:

çizim mii?bölümün ne ?
valla yanmışsın sen :KK1:

X