Karatayla başardım Karatayla devam

Akşam menüm

Karnıbaharlı kısır
Etli sebze çorbası
Bu Kısırın methini çok duydum ilk defa yaptım gerçekten güzel tavsiye ederim
Su ikiyi geçer.

Spor yapabilirsem yazarım.
Dün yapamadım bebeğim hasta uyku düzeni bozuldu

bugün inşallah yaparım

Benim de minik bebegim var. Uzun zamandir 70 kiloyum beni cok heveslendirdin ben de baslamayi dusunuyorum. Aslinda yediklerim genelde saglikli seyler hayatimda un ve ekmek yok fakat seker cok tuketiyorum. Cayi hala sekerli icenlerdenim. Sanirim aclik sekeri de var cok sik tatli krizlerine giriyorum. Fakat senin azmini gorup de hayran kalmamak mumkun degil. Bana isik oldun.

Şu son durum sizi demoralize etmez umarım.
Kanımca Kaçamaksız imkansız
az kaçamak ve ceza kesip toparlamak bu işin gereği şimdi telafi ve istikrar ile pazartesi 71 gelir inşallah

Günaydın
Günlüğün hayırlı olsun canım
Beni hatırladınmı eski karatay topiğinden.umarım hedefine ulaşırsın

Teşekkür ederim
Evet canım hatırladım hatta gruplarda mı devam ediyordun diye bakmıştım
Nasılsın ne durumdasınız

Yok canııııım nerde en son sizde bıraktım.başka gruba gitmedim
En son bıraktığımda 57 ydim.
Şimdi 58bir ileri 2 geri devam ediyorum yaz dönemi dikkat edemedim eşim 1 ay izinliydi sonra okullar açıldı ha bugün ha yarın derken kış geldiiiiii.hala yerimde sayıyorum.karatay tarzı beslenme çok iyi gelmişti oysaki.ekmek yemeye başladım tekrar .şimdi yine hiç bırakamıcakmışım geliyor.bende durumlar böyle

Ha bide 6 ay önce spiral taktırdım..iştahımı hormonlarımı etkilediğini düşünüyorum.çok kilo almasamda karın bölgemde yağlanma var sanki

Kilon çok değil ama sağlık için Karatay tarzı beslenme harika oluyor
Desteğin için teşekkür ederim 

Karnıbahar Kısırına doyamadım
Yanında çorba kaşar çay ile tükettim
Doydum elhamdülillah
Yavrum gece sorun yaşamazsa akşam pulbiber yoğurt yer yatarım
Daha on bini tamamlamam 10 dk da tronbolin de zıplamam lazım

Zor,Güzel ve etkili olan karatayı sporla yapmak.
Dün 4-5 kez uyandım bebekten dolayı ve sabah uyanınca bir mutlu bir özgüven patlaması görmelisiniz.
Muzaffer bir komutan edası ile.

Şu topiğe bakan ömrünün bir dönemi tombul kalıplı yada iri gibi sözler duyan kimse abarttığımı düşünmez sanırım.
Ne istiyorum biliyor musunuz ömrümün kalanında hiç böyle bir derdim olmasın bu sorunu bitireyim istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…