Karatayla başardım Karatayla devam

Sabah iyi bir Karatay
Bir buçuk saat yürüyüş ve
En az hasarla dönülen gün
En güzeli artık alışmışlar halime ısrar bile etmiyorlar :21:
Bu günü böyle kapatmalıyım:cool:

Pazartesi tartılacağım ha_mim ha_mim
Bakalım genel olarak iyiydim ama bugün çocuklar a pasta yaptım tadına baktım malesef :kızgın:
En azından erken saatte yakarım umarım
Pazartesi 71 i göremezsen dükkanı kapat diyor bir ses ama pes etmek de istemiyorum :tokat:

Iyı geceler. Bende Karatay diyetine başlamaya niyetlenip bir türlü basaramayanlardanim. Sizleri takip edersem başarabilirim belki.

Selam ben de Karatay tarzı beslenmeye başladı 18 gün oldu,75.6 ile başladim şuan 72.6 yım. İki öğün yiyorum aralarda kesinlikle hiçbir şey yemiyorum,her akşam 40-45 yürüyüş yapıyorum,ama son iki gündür gram veremedim,sizin de Karatay diyetine harfiyen uymaniza rağmen kilo veremediginiz günler oldu mu? Ya da günlük mu tartiliyorsunuz haftalık mi

Bu arada belirleteyim 8.5-5 masa başı çalışıyorum.gun içinde çok aktif olamıyorum,167 cm boyundayım hedefim 58 kg,11 yıllık evliyim ve doğum sonrası veya hamilelik süresinde bile 70 üstüne çıkmamıştım

Selam ben de Karatay tarzı beslenmeye başladı 18 gün oldu,75.6 ile başladim şuan 72.6 yım. İki öğün yiyorum aralarda kesinlikle hiçbir şey yemiyorum,her akşam 40-45 yürüyüş yapıyorum,ama son iki gündür gram veremedim,sizin de Karatay diyetine harfiyen uymaniza rağmen kilo veremediginiz günler oldu mu? Ya da günlük mu tartiliyorsunuz haftalık mi
Tabiki oldu olmaz mı
Regl dönemi hiç gitmez sonra tekrar düzene dönerdi mesela
Duraklamada var tabi ama bu bir Kaç hafta veremezsiniz mevzu olur
İlk dönem çabuk gider sonra yavaşlayabilir
Bunun çaresi de disiplinli spor
Hem Karatay beslenmesi yapıp hem sporlarınızın düzene girmesi için tavsiyem
Zayıflama grupları
12. Gruba bekleriz

Selam günlüğüm
Yine yeniden ramazanda Karatay ile devam edeceğim
Şunu farkettim kolay veriyor ve çok çok kolay alıyorum
Hedefe ulaştım gelsin sağlıksız yiyecekler dedim ve hop 75 kilo ile kendimi burda buldum
Bu sefer bitti oldum demek için acele etmeyeceğim hedefim bayrama 70 kg olmak

Selam günlüğüm
Yine yeniden ramazanda Karatay ile devam edeceğim
Şunu farkettim kolay veriyor ve çok çok kolay alıyorum
Hedefe ulaştım gelsin sağlıksız yiyecekler dedim ve hop 75 kilo ile kendimi burda buldum
Bu sefer bitti oldum demek için acele etmeyeceğim hedefim bayrama 70 kg olmak
Hadi inş canım benim

X