Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

biberiye yağını msaj yaparak sürün streçle sarın ve yürüyün..en güzel göbek eritme yöntemidir ..denenmiştir..

Aldim gecen biberiye yagi. Strec almak lazim bolca Su himbilligimi atip, ebru salli dvd sini de aldimmi tamamdir. Bide babymom victoria secrets mankenlerinin hareketlerine etkili demisti,

karanfilin kokusuna bayılırım bluedaisy deneyeceğim onunlada..demlerken atıvereceksın birkaç tane değil mi ?

Aynen oyle, 4 - 5 tane atiyorum, cubuk tarcinda yakisiyor cok. Hem yesile hemde beyaza atiyorum karanfil.
Beyazin tadi guzel bazen sade iciyorum onu.
Yesile alismisiz iyice, dun arkadas siyah cay demlemis icemedim basim agridi.

Vuhuu gul abla enerjinize hayran kaldim. yirmilerde otuzlarda gibi hissettiriyor.
Menum:
Sabah kkk
Oglen 15.30: dort dilim pastirma bol ceviz badem bir su bardagi sut uc kayisi kurusu
Aksam balik yesillik ceviz yiyecegim insallah.
Ogleni sut ve kuruyemisle gecistirip aksam yemek yemem karataya uygun olur mu peki.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben bu hafta gram olarak duscem galiba, o da belki. Gun icinde 56larda sabah 55.2ydi. 53u 52yi nezaman gorurum acaba. Umutsuz hissediyor

07:30

Limonlu + zencefilli su

08:25

Yarım yumurtalı KKK

Beyaz çay

14:30

1 tabak kıymalı taze fasulye

1 kase salata (domates + salatalık + 3 yeşil zeytin + 1 kibrit kutusu tuzsuz peynir + bol zeytinyağlı)

10 adet yer fıstığı içi (5 adet * 2'lik yani)

19:20
1 kase yoğurt ve az kıymalı yumurta
1 kupa sutlu ve tarcinli turk kahvesi

Kizlar sutlu kahveye tarcin ilave edince yag yaktiriyormus, tadi benim hosuma gitti.

19:40 da dukkani kapattim biraz gec oldu bu defa. Simdi kendimi sahile atip yuruyecegim moda, kalamis, feneryolu...

İyi aksamlar.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm arkadaslar bir haftadir karatay diyeti yapiyorum uc kilo gitti.ama dünden beri direncim kirilmak uzere sanki ekmeksiz yapamiycagim gibi geliyoooo.siz nasil idare ediyosunuz..

sanırım yaptım o hatayı!:44::44::44::44::44::44: bugun biraz daha dıkkat etmeye calıstım sabah8:00 1yumurta,5-zeytın,azpeynır,domates ve süt oglen 12:00 mercımek corbası salata (kıvırcık) ve yogut, aksam yogurt ve yesıl cay/kayısı cayı ıle gecırdım!

Menum

Uyanınca limonlu su

11.00 kkk yapmadım CEVİZ VE zeytini yoktu. Çilek erik muz peynir ve karışık kuruyemisten yedim.

4 e doğru çık acıktım daha bile erken. Şekerli beyaz leblebi+ ceviz+5 gün kurusu yedim

16.30 gibi 1 kase Yoğurtlu tarhana çorbası+1 kase zyagli barbunya+yoğurt+sütlü Türk kahvesi

18.00 yeşil çay

Spor yok

slm arkadaslar bir haftadir karatay diyeti yapiyorum uc kilo gitti.ama dünden beri direncim kirilmak uzere sanki ekmeksiz yapamiycagim gibi geliyoooo.siz nasil idare ediyosunuz..

Gayette güzel oluyor:)ilk baslarda zorlanman normal zamanla canin hic istemeyecek ekmek yemeden cok daha güzel doyacaksin ben 3,5 aydır agzima lokma almadim mesela

Ben bu hafta ikinci haftamdayim 57.5 dan 55.5a dustum. ilk haftada iki kilo gitti ama bu hafta nerdeyse hic dusmuyor. cok zorlaniyorum. Ekmek degil ama aburcuburlar gozumde tutuyor. Cok cikolataciyim. Cok zorlaniyorum

sabah 07.00
yarım kkk
öğle 12.00
iki kaşık makarna(zorunluluktan)

saat16.00
1 kayısı
yarım porsiyon kabak yemeği
salata
1 kase yoğurt

1.30 saat yürüyüş

gün bitti

Aynı zamanda ayn kiloyla başlamışız. Ama ben sen gibi istikrarlı olamadım. Kaçamaklarımla birlikte deniyorum hala. Ama sen vazgeçme kilon dursa da. Sen abartmadıktan sonra bi yanlış yapmadıktan sonra o duran kilolar bi bakmışsın düşüvermş

Walla ekmeksiz yaparimda makarnasiz yapamam diyordum bende.
Bikac gun zorlandim, kizima azicik yapiyorum illa iki gunde bir.
Hep bir iki catal alsammi diye elim gitti.
Inat ettim yemedim. Simdide canim hic istemiyor.
Azicik sabret bence..

Sabah
1 yum tali kkk
(Gun kurusu yok, 3-4 tane kurusiyah uzum)
1 armut
Yesil cay

Gun icinde
Beyaz cay
Su

Aksam
1 minik tavuk bagetle patlican yemegi
3 kasik bulgur pilavi
Buyuk kase cacik

Spor
1 saat tenis

Yesil cay iciyorum suan.
Hepimize iyi geceler

Aksamki yuruyusum ^_^ gun boyu 7.31 km yurudum. Eve simdi girdim baska sey yapmaya mecalim kalmadi.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…