Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

canim buyuklerin duasi olsun. seni cok ama cok ii anliyorum cunku cok yasadim ayni seyleri. benim 2. bebegim bile korunmadigim halde 1 yil olmadi sonrada 17 haftalik erken dogumla kaybettim yavrumu. fakat 3.m ondan 5 ay sonRa korunmayi biraktigim ilk iliskide oldu. daha once yazmistim oburunun 9ay dolup dogacagi hafta ben olsaydi dogacakti diye aglarken gunum gecti bide baktim hamileyim. yani mucize yasadim ,

cok iyi biliyorum elde degil saplantiya donusuyor herseyi ona algiliyorsun fakat buda bir imtihan . dedigimiz gibi vakti saati varsa olacagi elbet mevlanin yazdigi saattte olacak. insirah suresi oku bol bol kalbin ferahlar. bider meryem suresini oneriyorlar bebek icin. ben iki bebegimdede 9 ay her cuma gecesi okudum meryemi saglikla dogsunlar diye.

yumurtasiz olmaz. yumurta olmazsa muz koymalisin bebeemm.. bugunlerde gececek eminim.. aglama yazik gozyaslarina

4 saatten sonar nekadar tok kalirsan okadar yararina. .5 saat olursa leptinin 1 saat calismis olur .. kapiss

Evde muz kalmamıştı... Bugün alacağım. Yumurta yerine 2 muz yiyebilir miyim bi süreliğine?
Geçecek muhakkak. Rabbim sıhhat versin de gerisi geçer zaten. :KK43:

Al al, iki parca cevizin arasina koyup tost yapiyorum, oohh miss. Aynen findikla da. :KK56::KK56:
Birde ben cevizi, findigi alinca yikayip firinda dusuk derecede kurutuyorum.
Kil tuy oluyo icinde. Islenmis olmuyo insallah, karataya uygun mudur?

çok düşük ısıda fazla bekletmezsen olmaz,,

4 saatten sonra leptin çalışmaya başlar,, acıkana kadar 5 olur 6 olur ne kadar geç acıkırsan leptin o kadar çok çalışır, leptinin çok çalışması için kkk de yazan herşeyi tıka basa yemek lazım

menünü hiç beğenmedim:KK20:

daha doğrusu menü görmedim ben burada sadece kkk var,,,kkk dan sonra yemek yok olurmu böyle bu karatay yapmak değil canım sağlıklı beslenmiyorsun sadece yo-yo diyet yapar gibi olmuşsun

günaydın sarı kedim

günaydın sarı şekerim

yukarıda minty e açıkladım canım

evde ne yaptıysam onu getiriyorum...dün gece patlıcan pişirdim,,,sabah ondan aldım, yanına yeşillik ve yoğurt....burada zeytinyağım var salata yapıp bol zeytinyağı koyacağım,,,,dün pırasa vardı yanında yeşillik ve yoğurt yedim...3-4 arası yiyorum ben 1 senedir yaptığım için acıkmıyorum snin için o saattler erken olur,,,,,,,dün acıkmayayım diye 8 gibi kefir içtim.....

günaydın canım

Gul abla mi diyeyim yasinizi goremedim:) ben dun neredeyse hic acikmadim bunu firsat bildim yemedim ama dediginiz gibi yanlis bisey cunku bugun fazla fazla ac hissediyorum. Bidaha yapmicam soz:KK70: Meyve yemeye korkuyorum. Hangi meyvelri kac tane yememizi onerirsiniz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gul abla mi diyeyim yasinizi goremedim:) ben dun neredeyse hic acikmadim bunu firsat bildim yemedim ama dediginiz gibi yanlis bisey cunku bugun fazla fazla ac hissediyorum. Bidaha yapmicam soz:KK70: Meyve yemeye korkuyorum. Hangi meyvelri kac tane yememizi onerirsiniz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım ben 50 yaşındayım,,,herkes abla diyor:KK34:

kayısı yeyince meyve ye gerek yok,
1 porsiyon meyve yiyebiliyoruz glisemik indeksi düşük olanlardan,,tane olanlardan da bir avuç
zayıflama aşamasında meyve yenmemesi daha iyi

Sabah
07:30
Limonlu + zencefilli su

08:25
Yarım yumurtalı KKK
Beyaz çay

14:30
1 tabak kıymalı taze fasulye
1 kase salata (domates + salatalık + 3 yeşil zeytin + 1 kibrit kutusu tuzsuz peynir + bol zeytinyağlı)
10 adet yer fıstığı içi (5 adet * 2'lik yani)

19:30 gibi 1 kase yoğurt ve az kıymalı yumurta yemeyi düşünüyorum.

Kahvaltıda (8.30 ) 1 yumurta yarım ceyrek bardağı ceviz çeyrek cay bardağı fındık avuç içi kadar peynir 1 domates 1 salatalık 8 zeytin
öğle yemeği (13.00 ) 1 tabak semiz otu yemeği yarım tabak yoğurt 1 kase çorba

olmuş mu ???????*

Iki öğün arasında en az 4,5 5 saat olmalı peki en cok kaç saat olmalı?

en çok ta sınır yok,,,
acıktığını hissettiğin an yiyeceksin....
ben en geç 4 te yiyorum sabahta 9 da kkk yapıyorum 17 saat oluyor,,,,gündüz de 3-4 arası akşam yemeği yiyorum 6-7 saat civarında aç duruyorum

En geç 4 ... çok erken değil mi abla ya akşam nasl duracam ?
En geç saat 8'e kadar yenilebilir. Gül abla biraz daha geç yiyordu ama daha erkene çekti. Kilo vermede etkisi daha fazla. Birde 1 yıl olmuş artık alışmış, çabuk acıkmıyor. :KK1: Sen 4'te yemek zorunda değilsin, 5-6-7 yiyebilirsin.

Son düzenleme:
Canım şubelere baktım, bana yakın pek yok. Evimde pilates ekipmanlarım var. Moda sahile yakın olduğum için hem temiz hava alırım hem açılırım diye sahil yürüyüşünü tercih ediyorum. Evde de Leslie ve Jillian yapıyorum fırsat buldukça. Kendimi daha fazla yorup 11'de uyumam lazım benim, yoksa sardıkça sarıyorum. :KK43:

5-6 kg verdikten sonra G5 masajı yaptırmayı düşünüyorum ben, bu konuda bilgin var mı?

G5 bilmiyorum tatlim, etkilidir mutlaka. Jillian yaptim bende 2 program ama sıkıldım biraz, degisik seyler bulmam lazim. Pilates istiyorum bu ara.
Bikac hafta sonra sıkı bir sekilde basliycam insallah. Insanity var birde bende, kendimi cok himbil hissediyorum bu ara. Hicbirsey yapmak gelmiyor icimden. :KK31: atlatacaksin sende insallah, hayirli ise doner insallah ama seni uzecekse uzak dursun.

Sabah
07:30
Limonlu + zencefilli su

08:25
Yarım yumurtalı KKK
Beyaz çay

14:30
1 tabak kıymalı taze fasulye
1 kase salata (domates + salatalık + 3 yeşil zeytin + 1 kibrit kutusu tuzsuz peynir + bol zeytinyağlı)
10 adet yer fıstığı içi (5 adet * 2'lik yani)

19:30 gibi 1 kase yoğurt ve az kıymalı yumurta yemeyi düşünüyorum.
afiyet olsun canım
Kahvaltıda (8.30 ) 1 yumurta yarım ceyrek bardağı ceviz çeyrek cay bardağı fındık avuç içi kadar peynir 1 domates 1 salatalık 8 zeytin
öğle yemeği (13.00 ) 1 tabak semiz otu yemeği yarım tabak yoğurt 1 kase çorba

olmuş mu ???????*
olmuş canım
En geç 4 ... çok erken değil mi abla ya akşam nasl duracam ?

o benim uyguladığım yöntenm canım...örnek olarak yazdım sana

G5 bilmiyorum tatlim, etkilidir mutlaka. Jillian yaptim bende 2 program ama sıkıldım biraz, degisik seyler bulmam lazim. Pilates istiyorum bu ara.
Bikac hafta sonra sıkı bir sekilde basliycam insallah. Insanity var birde bende, kendimi cok himbil hissediyorum bu ara. Hicbirsey yapmak gelmiyor icimden. :KK31: atlatacaksin sende insallah, hayirli ise doner insallah ama seni uzecekse uzak dursun.

Selülitler için gerçekten işe yarıyormuş, gidenler memnun. İşin aslı ben esaslı bir yürüyücüyüm, evde egzersiz biraz kasıyor beni ama bir yerden başlamak gerek. O hımbıllık bende de var. Havalardan mı acaba? :KK14:

inşallah canım, inşallah dediğin gibi olur. :KK16:

Yeşil çay;
En fazla yeşil çayda bulunan kateşin adlı antioksidan maddenin kilo kaybını hızlandırdığı ve özellikle karın bölgesindeki yağlanmayı azalttığı, metabolizmayı hızlandırdığı araştırmalarca desteklenmekte. Günde 2-3 fincan yeşil çayı mümkünse limonlu içmeye çalışın.

elimde limonlu yeşil çayla bu mesajını okuyor olmak ne büyük tevafuk :KK52::KK52::KK52:

X