Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Eki Görüntüle 1112874

Aksamki yuruyusum ^_^ gun boyu 7.31 km yurudum. Eve simdi girdim baska sey yapmaya mecalim kalmadi.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Seni gönülden tebrik ediyorum azmin müthiş :)

Öğle 13:00 yarım tabak kıyma sote+yoğurt+yarım domates

Akşam 18:10 1 bardak soğan suyu
18:30 1 tabak nohutlu kabak+yoğurt+yarım avokado

Spor : 50 squat

Tibet e başladım sayı 5

Seni gönülden tebrik ediyorum azmin müthiş :)

Öğle 13:00 yarım tabak kıyma sote+yoğurt+yarım domates

Akşam 18:10 1 bardak soğan suyu
18:30 1 tabak nohutlu kabak+yoğurt+yarım avokado

Spor : 50 squat

Tibet e başladım sayı 5

Tesekkurler ^_^ bugun sahil vok kalabalikti istedigin hiza etisemedim. En yavas yuruyusum 13 dk/ km olurdu. Bugun neredeyse yari hizimda yuruyebildim. Ne pis bilincli sagligini onemseyen insanlar olup cikmisiz :KK43:)))

07:30

Limonlu + zencefilli su

08:25

Yarım yumurtalı KKK

Beyaz çay

14:30

1 tabak kıymalı taze fasulye

1 kase salata (domates + salatalık + 3 yeşil zeytin + 1 kibrit kutusu tuzsuz peynir + bol zeytinyağlı)

10 adet yer fıstığı içi (5 adet * 2'lik yani)

19:20
1 kase yoğurt ve az kıymalı yumurta
1 kupa sutlu ve tarcinli turk kahvesi

Kizlar sutlu kahveye tarcin ilave edince yag yaktiriyormus, tadi benim hosuma gitti.

19:40 da dukkani kapattim biraz gec oldu bu defa. Simdi kendimi sahile atip yuruyecegim moda, kalamis, feneryolu...

İyi aksamlar.

Bende sütlü türk kahvesi yapardım, içine tarçında eklerdim güzel olurdu. :)

Bende sütlü türk kahvesi yapardım, içine tarçında eklerdim güzel olurdu. :)

Ozellikle karin yaglari icin iyiymis ^_^ afiyet olsun

hepimize gunaydin vede millet olarak basimiz sagolsun..icerideki iscilerimizinde sagsalim kurtarilmasini dilerim. 200 rahmetli demek enaz 300 cocugun babasiz kalmasi demek. Allah ailelerine sabir versin ve yardim etsin

hepimize gunaydin vede millet olarak basimiz sagolsun..icerideki iscilerimizinde sagsalim kurtarilmasini dilerim. 200 rahmetli demek enaz 300 cocugun babasiz kalmasi demek. Allah ailelerine sabir versin ve yardim etsin

amin çok üzüldüm çok ölenlerin mekanı cennet olsun

gece saat 1de yine dayanamadim yaptim sporumu. camasir makinasinin bitmesini bekliyordum bos durmayayim bari dedim :)) plates+8dklik plank +karin hareketleri

gece yarisina kadar camamsir bekledim kadin gelicekti utulennsin diye oda hastalanmis gelmedi ama onemli degil bu hafta ben yapmistim ev okadar daginik ve kirli degil .. su eve kendi elim degmezse mutlu olamiyorum ben. hernekadar evrim narsisitsin desede :)) acaba bende mi problem var ..sizdede oluyormu

tarcinli sutlu turk kahvesi ictim .. cok guzelmis tadi cok begendim. gerci ben herzaman sutlu kahve icmiyorum genelde kizlarin kalan sutu varsa ziyan olmasin diye sutlu kahveye ceviriyorum :)) tavsiye ederim..

birde keciboynuzu pekmezi iciyorum bugun 5.gunum balgam bitti sayilir yani o sokturuyor kurutmuyor bu sekilde kurtuluyorsunuz. herkese tavsiye ederim. sabah icmiycektim cunku oksuruk hissetmedim koruma amacli icmeme ragmen yine sokturdu..bebeklerevede kendinize ihmal etmeyiniz. yine bir hastaligi ilacsiz atlatmanin mutlulugu icindeyim . herkese tavsiye ediyorum

7km supersin canim.. ins cabalarinin karsiligini gorursun.. hadi bakalim bu diyet insana mutluluk veriyor.

herkese günaydınlar

umarım kötü haberleri daha da fazla duymayacağımız bir gün olur...

sabah 07:50 1 yumurtalı kk+1 kivi

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1400047704.620541.jpg
Günaydın.

günaydın canlar ben iyiyim herkeste iyidir inşaallah:KK16::KK16:

günaydın, bu sabah kötü haberle başladık güne. :KK43:

Günaydın herkese..

günaydın ^_^

Amin :KK43: 99 depreminde enkazda kalışım geldi aklıma. bizde de tüp patlamıştı ve yangın da çıkmıştı aynı anda. Rabbim yanına aldıklarına rahmetiyle muamele etsin inşallah. Evlatlarına, eşlerine de dayanma gücü versin. Çok acı haber, çok.

gece saat 1de yine dayanamadim yaptim sporumu. camasir makinasinin bitmesini bekliyordum bos durmayayim bari dedim :)) plates+8dklik plank +karin hareketleri

süpersin ^_^

gece yarisina kadar camamsir bekledim kadin gelicekti utulennsin diye oda hastalanmis gelmedi ama onemli degil bu hafta ben yapmistim ev okadar daginik ve kirli degil .. su eve kendi elim degmezse mutlu olamiyorum ben. hernekadar evrim narsisitsin desede :)) acaba bende mi problem var ..sizdede oluyormu

bende öyle bir sıkıntı yok, kadını bana yollayabilirsin canım. şu yaşıma geldim hala sevmiyorum temizlik yapmayı... çünkü yaptığım zaman tüm günüm bitiyor ve cillop gibi yapmadan içim rahat etmiyor.

tarcinli sutlu turk kahvesi ictim .. cok guzelmis tadi cok begendim. gerci ben herzaman sutlu kahve icmiyorum genelde kizlarin kalan sutu varsa ziyan olmasin diye sutlu kahveye ceviriyorum :)) tavsiye ederim..

ben tarçınlı süt ve sütlü kahve içiyordum canım. bilirsin ben deli gibi kahve içerdim. dünya kahvelerine bayılırım. diyette beni en çok zorlayan şey de kahve oldu başlangıçta ama alıştım şimdi. sadece Türk kahvesi içiyorum onu da sütlü ya da sade yapıyorum... Ablam söyledi (ki kendisi 48 kg - 167cm olduğu halde kilolu olduğunu düşünür) tarçın + süt + türk kahvesi göbek yağlarını eritiyor, tarçınsız içme dedi...

birde keciboynuzu pekmezi iciyorum bugun 5.gunum balgam bitti sayilir yani o sokturuyor kurutmuyor bu sekilde kurtuluyorsunuz. herkese tavsiye ederim. sabah icmiycektim cunku oksuruk hissetmedim koruma amacli icmeme ragmen yine sokturdu..bebeklerevede kendinize ihmal etmeyiniz. yine bir hastaligi ilacsiz atlatmanin mutlulugu icindeyim . herkese tavsiye ediyorum

İyi olmana sevindim bebişim. Geçmiş olsun, hastalıklara kış kış diyelim.
Ben de ilaçsız atlatırım hastalıklarımı. Allah'a şükür bugüne kadar çok da büyük bir sıkıntım olmadı. Tavsiyeni hatırlayacağım.

7km supersin canim.. ins cabalarinin karsiligini gorursun.. hadi bakalim bu diyet insana mutluluk veriyor.

Amin canım, inşallah. ^_^ Bugünkü niyetim 10 km. ^_^ Bir arkadaşımın tavsiyesine uydum, D. Akalın dinleyerek yürüyorum. Allahım ne kadar nispet şarkıları öyle ^_^ Bi baktım o gazla 2 saate yakın yürümüşüm. Daha yürürdüm ama yol bitti. hehe

herkese günaydınlar

umarım kötü haberleri daha da fazla duymayacağımız bir gün olur...

sabah 07:50 1 yumurtalı kk+1 kivi

Günaydın. Amin canım inşallah. :KK43:
Afiyet olsun.

Günaydın.

Helalinden ekmek parası kazanmak için güneş yüzü görmeyen maden işçilerimizi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum.
99 depremzedesiyim ve enkazda kalmanın ne demek olduğunu iyi bilirim.

Rabbim yardım bekleyenlerin yardımcısı olsun, O'na yürüyenlere de rahmet eylesin. Ailesine ve tüm Türkiye'ye sabırlar versin.

07:45
1 pastırmalı yumurta + 1 muz + 1 çay bardağı karışık kuruyemişli KKK

limonlu su
beyaz çay

Gayette güzel oluyor:)ilk baslarda zorlanman normal zamanla canin hic istemeyecek ekmek yemeden cok daha güzel doyacaksin ben 3,5 aydır agzima lokma almadim mesela

ne güzel bende bir haftadan beri ekmek yemedim .yarim tabak pilav haricinde 3,5 aydir kac kilo verdin .

Walla ekmeksiz yaparimda makarnasiz yapamam diyordum bende.
Bikac gun zorlandim, kizima azicik yapiyorum illa iki gunde bir.
Hep bir iki catal alsammi diye elim gitti.
Inat ettim yemedim. Simdide canim hic istemiyor.
Azicik sabret bence..

bende pizza falan yaparim cocuklara kendimi tutacam artikk lahmacuna izin var galiba cok cok kilo vermem lazim ..

Günaydın.

Helalinden ekmek parası kazanmak için güneş yüzü görmeyen maden işçilerimizi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum.
99 depremzedesiyim ve enkazda kalmanın ne demek olduğunu iyi bilirim.

Rabbim yardım bekleyenlerin yardımcısı olsun, O'na yürüyenlere de rahmet eylesin. Ailesine ve tüm Türkiye'ye sabırlar versin.

07:45
1 pastırmalı yumurta + 1 muz + 1 çay bardağı karışık kuruyemişli KKK

limonlu su
beyaz çay
aynen bende üzüntüsü nü yasiyorum.daha bir sürü enkaz altinda olan insanlar varmis allah onlara kolaylik versin .dualarimizi eksik etmeyelim .benim de enistem soma da medenden emekli yillarca cok zor sartlar calisiyorlar altinda calisiliyor derdii .

X