Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Yani bebeğin olmaması durumuna ,kavuşamama acıdı daha uygun galiba:44:sağol canım ,zaten hergun azda olsa yuruyorum iyi geliyor ,eşimle ,eşim olmassa ,arkadaşla..

merhaba canım
işler bitmeden sen bitmişsin bu olmadı,,bi silkelen kendine gel havalarda ısınıyor yürüyüşlerini artırırsın gereksiz karbonhidratları almazsın toparlanırsın ....sıkıldığın an aklına ben geleyim 7 ay bir gram veremediğim gibi 2 de almıştım ama azmimden bişey kaybetmedim sıkılmadım devam ettim sonra 3 kg verdim ...sabır sabır sabır...sen başaracaksın bunu biliyorum ......
Gunaydin kayisilarimi koymayi unuttum:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
afiyet olsun canım
ooo öyle karıştırmak olmaz....ben 2. hafta karıstırdım,,, 2 hafta sonra tekrar karıstırdım 1 aydır ellemedim...sen yaptığın sitenin tarıfıne göre yolunu izle farklı yaptığın için karatayın tarifine uymaz belkide
Gül abla inş olur hayırlısı ile yav ben bazen çok abartıyorum bu konuyu kafama takıyorum galiba ,iyice melenkolıkleştım
kafaya takma,,,benim eski müdürümün 16 sene olmadı sonra yuvadan bebek aldılar,,,bebek alınca kafadaki takıntı bitti 6 aya kalmadan hamile kaldı şok oldular doğum yaptı,,,önceki bebeği vermediler o şans getirdi bize diye,,,şimdi 23 yaşını geçkinler

Böyle sonradan bebeğğine kavuşanlara okadar seviniyorum ki ,sanki bnm olmuş gibi

Karna yönelik hareketlerde varmış.

Hic Kafana takma diyecem ama, ben 25 yasinda evlendim ama 5 yil cocuk dusunmedik, gezdik, eglendik. Etrafimda herkesin cocugu vardi. Senin gibi ayni.
Benim cocugum olmuyo diye dusunenler bile vardi. Inanmiyolardi cunki daha istemiyoruz dedigimde. Cocuk olunca hayat degisiyor, bu gunlerinin tadini cikar. Simdi kendime bakim yapacak vaktim olmuyo, epilasyon yani en ozel bakimim tamam cocuk dunyanin en guzel seyi ama demek istedigim once gencligini yasa. Bayanlar olgunlastikca daha bilincli daha sabirli anne oluyorlar. Cok gorduk genc yasta sabirsiz ve sinirli anneler. Her seyde bir hayir vardir. Insallah gonlune gore olur.

Eki Görüntüle 1111994
Günaydın. :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Afiyet olsun cubuk krakerim. onlar kiraz mi? Ayyy kiraz da yolla bana erikle birlikte

Yeşil çay;
En fazla yeşil çayda bulunan kateşin adlı antioksidan maddenin kilo kaybını hızlandırdığı ve özellikle karın bölgesindeki yağlanmayı azalttığı, metabolizmayı hızlandırdığı araştırmalarca desteklenmekte. Günde 2-3 fincan yeşil çayı mümkünse limonlu içmeye çalışın.

Teşekkür ederim. Evet, kiraz. Hemen yolluyorum.

Bende bugun aradi mi diye soracaktim bu haberleri sevmedim hic,
Enerjin dusmus. yapabilecek en guzel sey spor.
Vaktin ve yakinlarda keyif alabilecegin bi salon varsa hic vakit kaybetme.
Cardio, pilates ozellikle senin durumuna en uygunu zumba.
Salondan ciktiginda hissettigin mutluluk, ozguven en agir ask acisina birebir. Hatta cikinca
Biyerde bide keyif kahvesi ic. Ohhhh misss.

Sabah
1 yum
1Dom.
1Salatalik
11 zeytin
Peynir
3 tam ceviz, 5 findik, 3 kuru siyah uzum
1 armut,
1 kupa yesil cay

Herkese muck muck guzel bir gun diliyorum..

Sağolasın canım benim. Ben yalnız yaşıyorum Kadıköy'de Boğa'nın orada. Tesettürlüyüm, ne yazık ki bugüne kadar hiç uygun bir spor salonu bulamadım. Her yer karma. Kadınlar günü yapanların da görevlileri erkek ya da kamera kaydı alıyorlar. Ne anladım bu işten.
Onun için akşamları Moda Sahilinde yürüyüş yapıyorum. yaklaşık 5 km i buluyor akşam yürüyüşlerim. Yalnız da yaşadığım için düşünmeye daha çok vakit oluyor. Konsantre olabilsem yazmam gereken makalem var, hakemli dergiye yetiştirmem gereken, onu bile saldım. Şu an tek yaptığım işe gelmek, çıkıp eve gitmek, yürümek ve mutfakta vakit geçirmek. (Ki mutfak işini hiç de sevmem).

Seviyorum dediği kişiye göz kırpmadan kıyanları anlamıyorum... Allah yardımcımız olsun ne diyeyim.

Yalniz yasamak aslinda en guzeli ama dedigin gibi tam dusunme ortami. Istanbulu hic bilmiyorum,
Ben bi ara portakal spor diye bi yere gitmistim, power plate icin. Bayanlara yonelikti. Calisanlar da bayan.
Turkiye de ozellikle istanbulda cok subesi varmis. Aletleri bayanlar icin, cok sevmedim ama diger etkinlikleri iyi,
Pilates ve power plate. Netten bi bak istersen.

Siyah kuru üzüm alacağım hep unutuyorum.

Al al, iki parca cevizin arasina koyup tost yapiyorum, oohh miss. Aynen findikla da.
Birde ben cevizi, findigi alinca yikayip firinda dusuk derecede kurutuyorum.
Kil tuy oluyo icinde. Islenmis olmuyo insallah, karataya uygun mudur?

Canım şubelere baktım, bana yakın pek yok. Evimde pilates ekipmanlarım var. Moda sahile yakın olduğum için hem temiz hava alırım hem açılırım diye sahil yürüyüşünü tercih ediyorum. Evde de Leslie ve Jillian yapıyorum fırsat buldukça. Kendimi daha fazla yorup 11'de uyumam lazım benim, yoksa sardıkça sarıyorum.

5-6 kg verdikten sonra G5 masajı yaptırmayı düşünüyorum ben, bu konuda bilgin var mı?

2 gün öğlen ara yapmamıştım. 8-9 saat durdum. Bugün elma getirmiştim, onu yedim, birkaç kiraz ve birkaç erik, yanında fıstık. Bugün meyvem çok oldu ama önemli olan akşam geç saatte yememem.

Al al, iki parca cevizin arasina koyup tost yapiyorum, oohh miss. Aynen findikla da.
Birde ben cevizi, findigi alinca yikayip firinda dusuk derecede kurutuyorum.
Kil tuy oluyo icinde. Islenmis olmuyo insallah, karataya uygun mudur?

Kavurunca yağı trans yağa dönüşüyormuş ama sen aşırı kavurmuyorsun, kurutuyorsun sadece. Bir sorun olmaz herhalde.

canim buyuklerin duasi olsun. seni cok ama cok ii anliyorum cunku cok yasadim ayni seyleri. benim 2. bebegim bile korunmadigim halde 1 yil olmadi sonrada 17 haftalik erken dogumla kaybettim yavrumu. fakat 3.m ondan 5 ay sonRa korunmayi biraktigim ilk iliskide oldu. daha once yazmistim oburunun 9ay dolup dogacagi hafta ben olsaydi dogacakti diye aglarken gunum gecti bide baktim hamileyim. yani mucize yasadim ,

cok iyi biliyorum elde degil saplantiya donusuyor herseyi ona algiliyorsun fakat buda bir imtihan . dedigimiz gibi vakti saati varsa olacagi elbet mevlanin yazdigi saattte olacak. insirah suresi oku bol bol kalbin ferahlar. bider meryem suresini oneriyorlar bebek icin. ben iki bebegimdede 9 ay her cuma gecesi okudum meryemi saglikla dogsunlar diye.

Kitapta min. 4 saat diyor.

4 mü, 5 mi olacak?

yumurtasiz olmaz. yumurta olmazsa muz koymalisin bebeemm.. bugunlerde gececek eminim.. aglama yazik gozyaslarina

4 saatten sonar nekadar tok kalirsan okadar yararina. .5 saat olursa leptinin 1 saat calismis olur .. kapiss

Son düzenleme:
prensciğim le telefonda konuştum hepinize selamı var

doğumda ve sonrasında sıkıntılar yaşadığı için topiğe giremiyor,,inşallah bu hafta sonu sıkıntısı bitecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…