Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Evde muz kalmamıştı... Bugün alacağım. Yumurta yerine 2 muz yiyebilir miyim bi süreliğine?
Geçecek muhakkak. Rabbim sıhhat versin de gerisi geçer zaten.

Al al, iki parca cevizin arasina koyup tost yapiyorum, oohh miss. Aynen findikla da.
Birde ben cevizi, findigi alinca yikayip firinda dusuk derecede kurutuyorum.
Kil tuy oluyo icinde. Islenmis olmuyo insallah, karataya uygun mudur?

çok düşük ısıda fazla bekletmezsen olmaz,,

Gul abla mi diyeyim yasinizi goremedim:) ben dun neredeyse hic acikmadim bunu firsat bildim yemedim ama dediginiz gibi yanlis bisey cunku bugun fazla fazla ac hissediyorum. Bidaha yapmicam soz Meyve yemeye korkuyorum. Hangi meyvelri kac tane yememizi onerirsiniz?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım ben 50 yaşındayım,,,herkes abla diyor

kayısı yeyince meyve ye gerek yok,
1 porsiyon meyve yiyebiliyoruz glisemik indeksi düşük olanlardan,,tane olanlardan da bir avuç
zayıflama aşamasında meyve yenmemesi daha iyi

Sabah
07:30
Limonlu + zencefilli su

08:25
Yarım yumurtalı KKK
Beyaz çay

14:30
1 tabak kıymalı taze fasulye
1 kase salata (domates + salatalık + 3 yeşil zeytin + 1 kibrit kutusu tuzsuz peynir + bol zeytinyağlı)
10 adet yer fıstığı içi (5 adet * 2'lik yani)

19:30 gibi 1 kase yoğurt ve az kıymalı yumurta yemeyi düşünüyorum.

Kahvaltıda (8.30 ) 1 yumurta yarım ceyrek bardağı ceviz çeyrek cay bardağı fındık avuç içi kadar peynir 1 domates 1 salatalık 8 zeytin
öğle yemeği (13.00 ) 1 tabak semiz otu yemeği yarım tabak yoğurt 1 kase çorba

olmuş mu ???????*

Iki öğün arasında en az 4,5 5 saat olmalı peki en cok kaç saat olmalı?

en çok ta sınır yok,,,
acıktığını hissettiğin an yiyeceksin....
ben en geç 4 te yiyorum sabahta 9 da kkk yapıyorum 17 saat oluyor,,,,gündüz de 3-4 arası akşam yemeği yiyorum 6-7 saat civarında aç duruyorum

En geç 4 ... çok erken değil mi abla ya akşam nasl duracam ?
En geç saat 8'e kadar yenilebilir. Gül abla biraz daha geç yiyordu ama daha erkene çekti. Kilo vermede etkisi daha fazla. Birde 1 yıl olmuş artık alışmış, çabuk acıkmıyor. Sen 4'te yemek zorunda değilsin, 5-6-7 yiyebilirsin.

Son düzenleme:

G5 bilmiyorum tatlim, etkilidir mutlaka. Jillian yaptim bende 2 program ama sıkıldım biraz, degisik seyler bulmam lazim. Pilates istiyorum bu ara.
Bikac hafta sonra sıkı bir sekilde basliycam insallah. Insanity var birde bende, kendimi cok himbil hissediyorum bu ara. Hicbirsey yapmak gelmiyor icimden. atlatacaksin sende insallah, hayirli ise doner insallah ama seni uzecekse uzak dursun.

afiyet olsun canım
olmuş canım
En geç 4 ... çok erken değil mi abla ya akşam nasl duracam ?

o benim uyguladığım yöntenm canım...örnek olarak yazdım sana

Selülitler için gerçekten işe yarıyormuş, gidenler memnun. İşin aslı ben esaslı bir yürüyücüyüm, evde egzersiz biraz kasıyor beni ama bir yerden başlamak gerek. O hımbıllık bende de var. Havalardan mı acaba?

inşallah canım, inşallah dediğin gibi olur.

elimde limonlu yeşil çayla bu mesajını okuyor olmak ne büyük tevafuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…