Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Ablacım 19:30 yerine 19:00'da mı yiyeyim, yoksa 19:30 da mı? Leptini mi çalıştırayım yoksa akşamı erken mi yiyeyim? Hangisi daha iyi?
19.20 de yemişsin iyi yapmışsın
leptini çalıştır saat yaklaşınca hafif şeyler ye
teşekkürler
slm arkadaslar bir haftadir karatay diyeti yapiyorum uc kilo gitti.ama dünden beri direncim kirilmak uzere sanki ekmeksiz yapamiycagim gibi geliyoooo.siz nasil idare ediyosunuz..
beyne format atarsan yaparsın ben bunsuz duramam dersen duramazsın,,,,sabah kkk yı eksiksiz yap o zaman ekmek aramazsın, diğer öğünlerde de doyana kadar ye aç kalırsan ekmek aklına gelir, ben 1 senedir yemiyorum, karatay ramazan da avuç içi kadar pide yiyebilirsiniz dedi onu bile yemedim arife günü komşu pide almıştı ucundan avcumdan az kopardım bol tereyağ ile yiyeyim diye o kadarcık şeyi hem iftarda hem sahurda zor bitirdim
canımcım bu şekerli leblebi nerden çıktı hemde şekerli
sabah çilek, erik, muz 4 te 5 gün kurusu sen dün neler yapmışsın böyle
sabah 07.00
yarım kkk
öğle 12.00
iki kaşık makarna(zorunluluktan)

saat16.00
1 kayısı
yarım porsiyon kabak yemeği
salata
1 kase yoğurt

1.30 saat yürüyüş

gün bitti
ah başak ah bi düzgün yapmaya çalışmıyorsun şu karatayı
zorunluluk ne demek yemezsen öldürmekle mi tehdit ettiler seni zayıflamaya zayıflarsınız ama insülin direnci kırılmadığı için bırakınca yada tatillerde kg alırsınız seçenek sizin
Eki Görüntüle 1112874

Aksamki yuruyusum ^_^ gun boyu 7.31 km yurudum. Eve simdi girdim baska sey yapmaya mecalim kalmadi.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben her öğlen 1 saat 40 dkk yürüyorum 7 km yakın oluyor demekki,,,dizlerden dolayı 10 dkk da 1 km yürüyorum
adım ölçerime pil taktırmam lazım çantama koyuyorum unutuyorum aklıma gelince başka çanta oluyor yanımda aylardır taktıramadım

Doğru adım atmışım demek ki çok sevindim ^_^ Bu sabah kahvaltıyı erkenden yaptım ki akşam 6 gibi dükkanı kapatayım.

Tempoya göre değişiyor ablacım, ben normalde 2 saatte 10 km yürüyorum. Fakat dün her yer kalabalıktı, yürüyüş yapan yapana, mecbur tempoyu düşürdüm. Normalde terleyen bir yapım yok, fakat yürüyüş yapınca sırılsıklam oluyorum. Sen öğlenleri üzerini değiştirebiliyor musun? Cep telefonumdan takip ediyorum ben, hem unutma derdim yok, hem de takıyorum kulaklığı yokuş, bayır dinlemeden yürüyorum gaza gelip. ^_^ Bugün hedefim 10 km.

2 kayısı + 5 erik yazmayı unutmuşum.

Günaydın hanımlar...

Çok üzgünüm, uyandığımdan beri ağlıyorum..
Allah sabır versin yakınlarına demekten başka birşey yapamamak ayrı bir dram...

Dünya da ilk 3 arasındayız maden kazaların da..Çİn bizden daha ön de.Yeni yasalar çıkıyor ama iş güvenliği bir türlü rayına oturmuyor,denetimsizlik,kayırma, dönen gizli ve pis hesaplar yüzünden 1200 maaşla haftanın 6 günü yerin en dibin de kazma kürek sallayanlara oluyor...
Herşey gibi buda unutulacak...bir iki gün muşmuş mışmış yapılacak ve yine diziler televoleler dönecek ekranda....

Yok yaa adam olmayız biz...Böylesi bir facia da bile lider bozuntuları laf atıyor birbirine...

Çok etkilendim ben..
toparlıyamıyorum bir türlü...

Size de geçmiş olsun tekrar..Allah bir daha yaşatmasın..

Son düzenleme:

günaydın canlar ben iyiyim herkeste iyidir inşaallah
günaydın canımcım
Günaydın herkese..
günaydın nazoş
hepimize gunaydin vede millet olarak basimiz sagolsun..icerideki iscilerimizinde sagsalim kurtarilmasini dilerim. 200 rahmetli demek enaz 300 cocugun babasiz kalmasi demek. Allah ailelerine sabir versin ve yardim etsin
amin...allah rahmet eylesin, ailelerine sabır versin

bende daha da beterim.. kadın üstün körü yapıp gidecek dip köşe yine kalacak bide gün boyu kadının peşinde koşup ona hizmet etmem gerekecek yok yemek yok çay, şunu şöyle yap bunu böyle yap diye hep gözüm üstünde olacak akşama kadar peşinde gzmekten canım çıkıyor en güzeli dipten başlayıp kafama göre yapmak...
gözünaydın canım iyileştiğine sevindim
herkese günaydınlar

umarım kötü haberleri daha da fazla duymayacağımız bir gün olur...

sabah 07:50 1 yumurtalı kk+1 kivi
günaydın sarı şekerim
Eki Görüntüle 1113044
Günaydın.

günaydın sarı kedim
günaydın canım
allah rahmet eylesin,,,inşallah zayı artmaz
bende pizza falan yaparim cocuklara kendimi tutacam artikk lahmacuna izin var galiba cok cok kilo vermem lazim ..

kaç kg sunuz

benim dizim ağrımazsa 2 saatte 11 km ağrırsa 9-10 km ancak yürüyorum...

işyerime siyah eşofman altı getirdiim pantolon gibi duruyor, burası bakanlık olduğu için asansör çıkışı bakan la müşteşarla karşılaşabiliyoruz bende protokole baktığım için tanıyorlar ev kıyafeti gibi durmasın ...2-3 tanede penye getirdim, spor ayaykkabımda var, öğlen onları giyiyorum gelince tekrar çıkarıyorum iş kostümlerimi giyiyorum...

ben telden hiç bakmadım acaba bende de varmı ki...kronometre var ama bir bakayım

Aldim gecen biberiye yagi. Strec almak lazim bolca Su himbilligimi atip, ebru salli dvd sini de aldimmi tamamdir. Bide babymom victoria secrets mankenlerinin hareketlerine etkili demisti,

ebru şallının DVD alacaksan canım ekipmanın tam olması lazım .. yoksa eksık kalıyor..benım yayım ve küçük toplarım olmadığı için randıman alamadım kuzucum

günaydın canım
ben dün akşam haberlerde duydum çok üzüldüm...
daha önceki kazalarda da aynı şeyler yaşandı tüh vah tüh vah yapılan bişey yok değişen bişey yok olan garibana oluyor...
masa da oturan işçiler bizlerden çok maaş alıyor yer altındaki biizim yarımız kadar,,,biz kendi içimizde kızıyoruz bizden çok maaş alıyorlar diye yer altında çalışanın 3 katına yakın maaş alıyorlar,,,emekli ikramiyeleri biizm kinin en az 2 katı ....o garibanlarda 3 kuruş paraya yerin altında kazma kürek sallıyorlar....allah yardımcıları olsun,,,ölenlere rahmet eylesin, ailelerine sabırlar versin

Aynen oyle, 4 - 5 tane atiyorum, cubuk tarcinda yakisiyor cok. Hem yesile hemde beyaza atiyorum karanfil.
Beyazin tadi guzel bazen sade iciyorum onu.
Yesile alismisiz iyice, dun arkadas siyah cay demlemis icemedim basim agridi.
bende çayın hertürlüsünün hala gideri var..siyah beyaz yeşil
beyaz çayın portakallısını 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum ama karanfılle denememıştım.. hımmm birde öle bakım tadına teşekkür ederim önerin için

205 ölü şimdilik verilen bilgi...Tabiii gerçekler daha fazladır....beni bir de mahfeden kaçak ve çocuk işçilerin de varlığııymış söylenmiyormuş..

canım o pakette satılan beyaz çaylara aroma katıldığı için karışımlıymış...bitince açıklardan al bence
ben almaya gittiğimde aktar öyle söyledi

Ozellikle karin yaglari icin iyiymis ^_^ afiyet olsun

Tam bana göre, karın yağım için. Ama sütü hergün bulamam, sadece salı günleri süt günüm. Dün süte sadece tarçın attım içtim. Günlük süt mü alsam.

Anladım ablacım, kolay gelsin öyleyse. Benim öğlen yürüme imkanım yok maalesef. Hatta yurtdışı seyahatte değilsem ofiste (apartman dairesi) mutfak ve ofis arası yürüyorum en fazla. Yönetici olduğum için de sürekli elamanların başında durmam gerekiyor. Ama Allah'tan evim rıhtımda da, sahil boyu yürüyüş parkurunda yürüyebiliyorum.

Telefonda otomatik olarak olmuyor (en azından benimkinde yok) PEDOMETER ya da PEDOMETRE diye uygulamalara bakıp indirebilirsin.

Tam bana göre, karın yağım için. Ama sütü hergün bulamam, sadece salı günleri süt günüm. Dün süte sadece tarçın attım içtim. Günlük süt mü alsam.

Ben her gün marketten cam şişede günlük süt alıyorum canım. Kadıköy'ün göbeğinde halis süt bulmam mümkün değil.

canım o pakette satılan beyaz çaylara aroma katıldığı için karışımlıymış...bitince açıklardan al bence
ben almaya gittiğimde aktar öyle söyledi

ben de açık aldım, içtiğimde portakal tadı gelmedi açıkçası. olsaydı süper olurdu ama

205 ölü şimdilik verilen bilgi...Tabiii gerçekler daha fazladır....beni bir de mahfeden kaçak ve çocuk işçilerin de varlığııymış söylenmiyormuş..

daha fazladır her zaman olduğu gibi gerçek sayı saklanıyordur....ekmek parası için çalışan körpecik canlarda gidiyor...

]

akşam yapılan yürüyüş en güzeli zaten,,,ben eve girince çıkmam zor oluyor kız okuldan geliyor onunla ilgilen sonraki günün yemeği, ibadetler derken gece 11 i geçiyor

öğleden sonra bakacağım sarjım azalmış..tşkler

ben sade tadınıda beğendim...aktar 3-4 yaprak atın yeter dedi ..sen ne kadar atıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…