Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

günaydın.

Şimdi ofise geldim, kahvaltımı hazırladım. Klasik KKK yapacağım. Öğlen için yanıma bir şey getirmedim, zeytinyağlı pırasa olacak diye biliyorum. Olmadı 1 kase yoğurt ve fıstık ile geçiştireceğim. zaten 9'da kahvaltı yapınca 3'e kadar acıkmıyorum ^_^

İyi haftalar olsun hepimize.

Sabah kkk yesilcay
Aksam mercimek yemeği 2kasık bulgur pilavı 1kase bol naneli cacık
Arada yesil cay 2 litre su
Spor 5km tempolu yürüyüş

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cok basarili buldumm.. afiyet olsun

gunaydinn.. ooo zeytinyagli pirasayi bulmusken kacirma hatta 2 tabak ye iyice doyur karnini .. aksami yogurtla gecistir .afiyet olsuncanim

Canım sende hayırlısıyla bi atlatsaydın şu sünneti koşturmaca stres bi de gebelik yoruldun iyice... astüne bi de kilo veriyosun... dinlen biraz iyi uykular sana

canım sağolasın inşallah az kaldı bitmesine..ondan sonra daha da rahat olacağım umarm..kilo veriyorum ama minik bi göbeğim de yok değil hani:44: özellikle akşamları midem çıkıyor sanırım gaz oluyor..vücudu saranı değilde diğer elbiseyi giyeceğim mecbur..

canım arkadaşım inan ben de şaşırıyorum bazen nasıl yapabiliyorum diye ama allahım kolaylığını veriyor..şu bulantılar geçse her şey daha kolay olacak..aslında şimdiye bitmeliydi ama bünye meselesi demek.. sen nasılsın? artık karşılaşamıyoruz..

minik gobegin hayirli olsun :))

Allah kesinlikle yardim ediyor gucunude veriyor.. Yoksa hem bulanti hem 2 cocuk hem ev kolay degil canim.. 16. haftada gecti bende kizlarda bulantilarim.. bebek oynamaya baslayinca hayat guzellesiyor.

canan hoca dediki hamileler kesinlikle seker yuklemesi yatirmasin. bebeklere cok zararli. gitsin kan versin insulin baktirsin ordanda anlasilir seker olup olmadigi... haberin olsun

cok basarili buldumm.. afiyet olsun

gunaydinn.. ooo zeytinyagli pirasayi bulmusken kacirma hatta 2 tabak ye iyice doyur karnini .. aksami yogurtla gecistir .afiyet olsuncanim

Pırasa taze fasulyeye döndü.

Zeytinyağlı taze fasulye + yoğurt + salata yiyeceğim öğlen. Akşamı da dediğin gibi yapacağım canım.

^_^

Bugün tartıda 700 gr vermiş gördüm kendimi. Artık haftasonu yürüyüşlerim mi, yoksa reglin etkisi mi bilemiyorum ^_^

GÜNAYDIN
ben geldim daha iyiyim .bazı insanların ölmesini hiç istemezsin ya sonsuza kadar yaşamasını istersin işte öyle biriydi teyzem.yaşlıydı annemin tek kızkardeşiydi hayat dolu insana her daim neşe veren nadir insanlardan biriydi çok üzgünüm ama geçecek hangi acı sonsuza kadar sürüyorki...
başsağlığı dileyen arkadaşlarıma teşekkür ederim sizleri seviyorum

günaydın güzellikler umarım hoş bir haftasonu geçirmişsinizdir umarım pazartesiniz de sendromsuzdur bnm gayet uykum var da:44:

sabah 08:00 1 muz-uyanamadım

herkese iyi haftalar olsun GÜNAYDIN..

Allaha şükürler olsun ki annelik gibi kutsal bir duyguyu nasip etti, dileyen herkes yaşasın innnnşallah..hepinizin anneler günü kutlu olsun arkadaşlarım ve gül ablam...

artık son haftaya girdim..malum telaşım bu hafta gerçekleşiyor..çok sık gelemezsem diye şimdiden yazayım istedim.. dualarınıza ihtiyacım var hem karnımdaki için hem düğün için..

hepinize kucak dolusu sevgiler, cumaya bol eksiler çıtırlar

teşekkür ederim canım bebek gibi de durmuyor diğer taraflarım zayıf minik bi göbek ve büyük göğüsten ibaretim şu an..(hormonlardan çok büyüdüler )

.ben 3 gündür bebeğimi hissediyorum gerçekten çok güzel..en özeli de bir bedende iki kalp atıyor olması allahım ne büyüksünnn

gebelikte şeker korkulu rüyam..ilk gebeliğimde çok yüksekti son 3 ay 280 den 140'a düşürene kadar iki dr eşliğinde diyet yaptım..çok şükür ne insülin ne hastaneye yatma hiç birine gerek kalmadı.. şimdi kafam karıştı bende okudum o yazısını.. şayet insülin'e bakmak net bi sonuç verecekse yükleme yaptırmam tabii ki... çok büyük eziyet, ama net sonuç alamazsam mecbur katlanacağım

canım Allah rahmet etsin teyzene.. hepimiz bir gün bu sonu yaşayacağız.. umarım hepimiz için bu son aynı zamanda güzel bi başlangıç olur..tertemiz bi şekilde..

ne desek acın hafiflemeyecek ama bil ki teselli bulacağın bir çok nokta var..arkadaşım 20 gün arayla hem babasını hem gencecik eşini kaybetti kaldı 2 çocukla... çok şükür teyzen güzel günler görmüş yaşamış.. ne kadar güzel.. Rabbim taksiratını affetsin..sizlere de boll sabırlar versin

57,5 ta sabitlendim resmen..hafta sonu nerdeyse diyeti (karatay ) bozuyordum ama insanda bağımlılık yapıyor bozamadım.kedicik sen cok zayıf olmana rağmen yine de çok güzel kilo vermişsin özellikle önerdiğin biley varmı

Annemde de kabızlık sorunu var ona uygulayalım.

Karatayı tam anlamıyla yapabilsek zaten hayatımız düzene gircek
6,5 ay oldu. İnşallah seninde devam eder.

Bugun disardaydim hep, giremedim, bakamadim ozledim walla.
Nasilda yerlesti hayatima hemen burasi

Özellikle yaptığım birşey yok, ben de etkili olan şey akşam abur cuburunu kestim karatayla ve 8'den sonra kesinlikle hiçbirşey yemedim. Sıvı içecekler dışında. Şekerli yiyecekleri yemiyorum. 4 Kasımdan beri yapıyorum ve arada 8'den önce yaptığım kaçamaklarım oldu, çokta sağlam yedim. Ben daha önce akşam yemeyi kesip sabah kahvaltıda yarım ekmek yediğim zaman bile kilo verebiliyordum, akşam ekmek yemiyordum hatta 43'e düşmüştüm, ama 8'den sonra meyve yediğim olurdu. Karatay bana daha iyi geldi. Çünkü 43 kg benim için ideal değildi, yüzüm çökmüştü.

Son düzenleme:
slm kızlar günaydınnnn
kızım sabah yine işe gidecekmiş gibi 7 buçukta uyandı
fırsat bulabilirsem kahvaltı ya
pacam inşallah

teşekkür ederim ablacım
günaydın canım
o senin gideceğini hissettiği için erken kalkıyor
günaydın,,,
kkk yi erken yapmamışsın yine işe getirmişsin
leblebi niye yasak karatayda... gi simi yuksek

nohut az bişey yiyebiliyoruz bu nohuttan işlenmiş oluyor canım

Saol canım benim yaşamak güzel sadece ölümler olunca aklımıza gelen gerrçekler oluyor ALLAH arkadaşınada sabır versin mekanları cennet olsun genç olunca çok daha zor

günaydın canım

tekrar başınız sağolsun

allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…