Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

sorular nasıldı dicem ama :) tahmin edebiliyorum azcık

Sorular guzeldi de, zaman sikintiliydi her zamanki gibi. Su sinavlarin gecerlik suresini her defasinda kisaltmasalar super olurdu ^_^

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tum citir annelerin, anne adaylarinin ve gelecegin annelerinin gununu tebrik ederim. Benim icin hepiniz meleksiniz. ^_^

Operim!

bunlar karatay a aykırı şeyler
biz zayıflamak için leptini kullanıyoruz,,,leblebi de yok karatay da
siz karatay yapmıyorsunuz galiba,,,

Hııııı ben kendin yapıosun sandımmm ama her diyet her bünyeye iyi gelmez sana daha çok kilo aldırabilir dikkat et vücudunu en iyi sen tanırsın cnm asitli içecekten çaya şekerden ve gece yemelerinden uzak durman yeterli moralini bozma kafana çok takatsan kilo versende vermemiş gelir

Arkadaslarr bisi merak ettim siz karatayda usta olmussunuz..karatayla ilgili 2 sorum var cevaplayabilirmisinizz...

1. Si ben yumurtayii sevmiyorumm..yersemde zorlaaa robota tutup sonra posiriyorum ama hergun yiyemem..karatay yumurta yerine onerdigii bisi varmii??ne yiyebilirimm..

2. De karatay kahvalti satiyle ilgili ne diyorr..sabah canim kahvalti cekmezse oglen yiyebilirmiyim kahvaltimii...??

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

afiyet olsun canım

olsun yurumussun yıne her zaman aynı yurunmuyor
Hem de ne bozdu ablacim gun boyu kafamda bir agirlikla dolandim

nasıl gectı canım
Allah sifalar versin

amin

Tum citir annelerin, anne adaylarinin ve gelecegin annelerinin gununu tebrik ederim. Benim icin hepiniz meleksiniz. ^_^

Operim!

teşekkür ederim canım
inşallah sende o tadı tadarsın

karatay diyet olmadığı için herkese uygun,,,sağlıklı beslenme
sadece onlar yeterli olmuyor,,,,işlenmiş gıdalar, unlu gıdalar v.b ilk sayfamızda karatay kuralları yazıyor onlara uyan herkes hem kg veriri hem sağlıklı beslenir....ben şu ana kadar 14 kg verdim ,,,3-5 kg fazlalığım kaldı onuda 1-2 aya kadar veririm

merhaba

1...yumurta yerine yerli muz ve protein yiyebilirsiniz mercimek çorbası, soğuk balık, et v.b ama hiç birisi yumurtanın yerini tutmaz yumurtanın içine deişik şeyler koyarak yemeye çalışsanız

2..kahvaltı kalktıktan en gec 1 saat sonra yapılmalı ve saat 11 i geçmemeli....

afiyet olsun canım

olsun yurumussun yıne her zaman aynı yurunmuyor

nasıl gectı canım

amin

yatmadan biraz daha spor yapacağım
sınav klasik ales idi. soruları anlamak için 2 defa okumak zorunda kaldığın, zamanla yarıştığın.
iyi ki vaktiyle çalışıp notumu almışım, çok da kasmadım bugün ^_^

teşekkür ederim canım
inşallah sende o tadı tadarsın

amin, inşallah. bu aralar pek bi umutsuzum ama...

Cok tesekkurler ^_^

Sinavindan istedigin sonuclar gelir insallah.

Bol cardio calis, yuruyus bandinda tempolu yuru hatta kos. Bisikleti spin bike gibi kullan, yani 2 dk oturarak 1 dk ayakta.
Ayaktayken zorlugu arttir, oturunca seviyeyi dus.
Eliptikte de gittikce tempoyu ve derceyi arttir. Ben bu seklide cok guzel kilo vermistim 5 ayda, hem sen karatay yapiyorsun,
Walla ebru salli gibi olursun.

Insallah seneye senin ve bbbasakk in da annler gunu olacak, vee tum isteyen citirlarimizin.

Sinavindan istedigin sonuclar gelir insallah.

Insallah seneye senin ve bbbasakk in da annler gunu olacak, vee tum isteyen citirlarimizin.

Amin canım, çok teşekkürler.

^_^

Ben de istiyorum anne olmak ama yalnız başına yapılabilen bir şey olsaydı keşke ^_^

uyaninca keciboynuzu pekmezi zencefilli+ limnlu su+karbonatli su

3 gun Kurusu+1muz+ceviz

saat 1 de kahvaltiya gittik

13.00 1 yumurta gerisi kkk

ikindiye dogru yesil beyaz isvec surubu karisimi cay

18.30 1 kepce corba+1 kase yogurt

yatmadan ilik-sicak arasi limonlu su

Sabah kkk yesilcay
Aksam mercimek yemeği 2kasık bulgur pilavı 1kase bol naneli cacık
Arada yesil cay 2 litre su
Spor 5km tempolu yürüyüş

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

afiyet olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…