Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Kusura bakma ablacım kafam yerinde değil. Ben kayısı gibi diğerleri de az olacak diye anladım.

Tamam o halde. ben tavayı kendi kafama vurabilirim. Teşekkürler. ^_^
olur öyle şeyler biz normal haldeyken bazen basını okuyup sonunu kendımıze gore yorumluyoruz ki senin kafan zaten karışık

canım sabah kkk de yazan herseyı tıka basa yemiş olsan atıştırmak ıstemez canın denedin mi hiç,,,sen kkk derken neler yediğini yazarmısın seni bastan sıkı tutmaya çalışalım sık sık yaz yediklerini ama sık sık yeme sakın

canım 9 saat aç kalınmaz hele ki yeni başlamış birisi o kadar ac kalmamalı ac kalınca beyne kıtlık sinyali gider sonraki öğünde yenilenleri depoya yag olarak atar sende de bu oluyor dur kilo verememe nedenin budur,,,,,,15 gibi hafif bişeyler atıştır
yarın ümitliyim senden hadi bakalım
az daha bana da tava patlattıracakmışsın
Zeytinde sakın çakinme istediğin kadar en az 10 olacak ama ye... ben bazen akşam yemegin yanında bile yerim.. tok tutuyor sabahta bazen 15, 20 olur özaellikle yeşilse

Canım, o direnç maalesef her koşulda var.
Ben uzun bi süre Dukan yaptım. (Birden 25 kg almıştım stresten dolayı, sonrasında 20kg vermek uzun sürdü)
İlk 4 ayda 14 kg verdim, sonra bir takıldım 59'da 4 ay gram veremedim, formu korudum. O zaman da yılmamıştım. 9. ay yeniden kg vermem başladı ve nihayetinde 53'e düştüm. Dukan'ı biliyorsan şayet, bir çok şeyden mahrum yaşamak anlamına geliyor, Karatay gibi değil.

Sağlıklı yaşamak niye güzel biliyor musun? 53 kg gittiğim Çin'den 1,5 ay sonra 74'le döndüm. Ve yediğim 2 şey vardı: Patates kızartması + Pizza. O da Pizza her gün otelde yaptıramıyordum bile. Şimdi bu yaşam formunu benimser ve beslenmemizi düzenlersek en azından gayretlerimiz boşa gitmeyecek.

Valla yapışırım, acımam. Yok öyle bırakmak, daha bana ayrıldığın sevgilin nasıl döndü onu anlatacaksın. Benimkinden haber yok

Ablacım frenle beni yaa, gerçekten çok umutsuzum artık

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

burada kimse benim yaşadıklarımı yaşamadı daha, yaşamasında eylül den nisana kadar 7 ay kg veremedim üstüne 2 kg da aldım hiç kaçamak yapmamama rağmen ve pes etmedim er geç sonunda gidecek ,,,geçen ay 2,5 kg verdim biraz keyfim yerine geldi ....umutsuzluk yok gidecek yağlar

Oyyyy ablam, azmine hayranım.ben de hep kaldığım yerde kadın yine, ilerleyemiyorum, 1 aydır daha 1,5-2 kilo verdim sadece, haliyle ümitsizlik oluyor.. Ama durmak yok, pes etmicem... Haklısın ablacığım

yarın tartıldıktan sonra hep topiği aklına getir kaçamak yaparsam kızlar beni sopalar yapmayayım en iyisi diye...
isim vermedim üzerine alınırsın zaten diye. Biri sendin Ama suçumu kabul ettim. Tavayı kendim vurdum kafama

Ya bu çok iyi öyleyse bayılırım zeytine.

Biberli zeytin yiyebiliyor muyuz peki? ^_^
hayır canım onlar işlenmiş oluyor ...kendi yapan yiyebiliyor

Çok mantıklı, dediklerini kulağıma küpe edicem canım benim, annem de durur durur bi süre sonra bir anda gider diyor, bekleyeceğim o zaman bakalım.. Elbet gider....

Anlatırım tabi, ayrılmadık ama eşiğinden döndük, kendi meyillendi, çok üzüldüm, haber bekledim, baktım nazlanıyo, tamam dedim, bitsin istemiyorum.. Resti çektim. Ben resti çekince yumuşadı..

Erkek milletini anlamak çok zor... Ne zaman neye ne tepki verecekleri belli olmuyor malesef... Sabet, hayırlısını dile, eğer dönmezse seni mutlu edecek olan insan o değil demektir...

alışmaya başladın bile karataya
afiyet olsun canım

bulacakmısın bakalım,,,,kg su çok pahalı canım ya 250 lira 50 gramlık paketlerde hazırlamışlar 12.50 verdim

Haklısın canım meyveye benim de düşkünlüğüm var ayrıca istikrarına da hayran kaldım ayrıca
7 ay kilo verememek mi ve üstüne almak inadına karataya devam bence senden bi tane daha yok abla Tebrik ediyorum seni

Herkese merhaba
Uzun zaman oldu gelemedim buraya :2: memleketten akrabalarım gelmişti çoook yoğun bi hafata oldu.Malesef karatay da yalan oldu
Kendimi kaybettim resmen Ama pes etmek yok nerde kaldıysam ordan devam edicemBakalım yarın tartı bu işe ne dicek ve tabi Gül abla da beni öldürecek

Ablacım kardeşlerimin yanına çarşamba günü gitmiştim o yüzden bildirim yapamadım

Aksam yemegim

Kiymali domates corbasi (unsuz)
2 tane kabak dolmasi (pirinclerini ayikladim)
Cig lahana salatasi (sarimsak ve yogurtla)

Gun icinde beyaz cay ictim
Cok su

Simdide yesil cay iciyorum.

Yarin hepimize iyi sanslar, + siz oluruz hepimiz insallah.

isim vermedim üzerine alınırsın zaten diye. Biri sendin Ama suçumu kabul ettim. Tavayı kendim vurdum kafama

Ya bu çok iyi öyleyse bayılırım zeytine.

Biberli zeytin yiyebiliyor muyuz peki? ^_^
Canım yelki cevap veren olmuştur kusura bakma yeni girdim nete... biberli zeytin yasak diye biliyorum benim annem kendi yapıyor ben yeşili öyle yiyorum.. hazırını sevliyorum

Ohhh afiyet olsun ablacım.. bende yürüyerek indim kızılaya yol üstünde kuryemişimi aldığım aktara sordum açık yokmuş haftasonu burda ki aktarlara bakarım artık...

Ohhh afiyet olsun ablacım.. bende yürüyerek indim kızılaya yol üstünde kuryemişimi aldığım aktara sordum açık yokmuş haftasonu burda ki aktarlara bakarım artık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…