Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Canım eşim 183 cm boyunda 87 kiloydu amaaaa yeni sigarayı Bıraktı 92 kg oldu.. o bana uymaz hayatta... en sevdiği şeyler kızartma makarna patates pidinç pilavı... karataya başla diyorum ölim ben o zaman diyor

Son düzenleme:
Sağol canım kasımdan beri yapıyorum, kafaya takmıştım bi kere illa ki yapacaktım.. çok şükür belki çok kilo vermedil ama son kan tahlilimde çok mutlu oldum sağlıklı olduğuu görünce.. tüm değerlerim yükselmişti hep biryikte başaracağız sağlıklı olacağız

Bugün yediklerim kahvaltımı yapamadım evden çıkarkan 2 peynir bi kaç zeytin attım ağzıma.. iş yerine gidince 2 yerli muz iki bardak süt içtim..
Öğlen bi kase yoğurt
Akşam yeşil fasülye salata yoğurt

Bitki çayı kahve su taamdır..
Öğlen yarım saat yürüüş, iş çıkışı 40 dk kızılay a yürüyüş yaptım... baklım yarın ne olacak

Uyanınca karbonatlı su + limonlu su

11 kkk+yeşil beyaz çay

17.00 2 kepçe ayran çorbası+mantar Sebzeli sote+sütlü kahve

Spor tibet 21li 8 dklik plank 11 dklik karın egzersizi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah canım

Bunu cuma günleri yapıyoruz, cuma sabahı tartılıp verdiğim örnekteki gibi bildirim yapıyoruz. Tabi zorunlu değiliz isteyen yapabilir bildirim.

teşekkürler canım
sabahın köründe burdayım yarın
bekliyoruz canım
merhaba canım yeni başlamıştın onun için bişey demiyorum ama bundan sonra öldürebilirim

şimdi sıfırdan yeniden başlarsın bu sefer ne olursa olsun yalan olmasın

Ablacım kardeşlerimin yanına çarşamba günü gitmiştim o yüzden bildirim yapamadım
yazmıştın mazeretini arasıra oluyor böyle şeyler
Ohhh afiyet olsun ablacım.. bende yürüyerek indim kızılaya yol üstünde kuryemişimi aldığım aktara sordum açık yokmuş haftasonu burda ki aktarlara bakarım artık...

teşekkür ederim canım...

bak bakalım bulacakmısın ...bu semt pahalı ya 250 tl idi kg su ...sen kaça bulacaksın bakalım

inşallah
afiyet olsun canım

sen son haftalarda vermeye başladın bu haftada verirsin değerlerde yükselmiş ya
afiyet olsun canım
Yarın ola hayrola. İyi geceler

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iyi geceler canım

inşallah Gül abla

Masallah size, azminize. Benim daha bir hafta olmus ah ofluyorum. Insallah bundan sonra hic duraklamadan patir patir dokulur kilolar:)
Sabahki menumde sadece kiymali yumurta ve yogurt vardi degisilik olsun dedim. Ceviz de yemedim
Oglen bir kase kurufasulye yarim elma
Arada tarcinli sut yarim su bardagi kuruyemis
Aksam da doner bir bucuk porsiyon bol salata. Caybardagiyla ceviz. Barbunya pilaki iki kasik. Bir kase yogurt. Abarttim baya. Suanda bile yediklerim bogazimda sanki.

İyi yemişsin afiyet olsun. Ben bugün 8 gibi kahvaltı yaptım, arada su ve melisa çayı akşamda 16:50 gibi balık, bulgur pilavı, helva, salata yedim. 8'e doğru birkaç badem atıştırdım. Leptinim iyi çalıştı bugün.

Hoşgeldin. EFT'yi bir ara bende araştırdım ama yapmadım. Merak ediyorum tabi.

İbni Sinada boşuna demiyor 3 öğün hastalıktır, 2 öğün sağlıklıdır diye. Karatay sürekli söylüyor.

Hayırlı geceler :)

Bu gün yediklerimi yazayim

Benim minik oğlan bu sabah 04.00'te kalktı ve uyumak bilmedi..benimde tersim döndü azıcık duzelen midem en kötü gününü yaşadı

Sabah kkk yapamadım 1 salatalik ve biraz çeçil peynir yedim

Sonra yattım uyaninca bir sade Türk kahvesi

erik yoğurt az sokak simidi kuruyemiş aralarda atistirdim

Akşamda tarhana çorbası içine çeçil peyniri ekledim ve taze fasulye

Sokaklardaydim yine 7000 aşkın adım atmisim yine. Aksamda çaya arkadaslar vardi.pilim bitiyor artık sabah evde olmayacağım yetistiremezsem bildirimim öğle sonuna kalabilir.yine eksilerdeyim ben.

Canım eşim 183 cm boyunda 87 kiloydu amaaaa yeni sigarayı Bıraktı 92 kg oldu.. o bana uymaz hayatta... en sevdiği şeyler kızartma makarna patates pidinç pilavı... karataya başla diyorum ölim ben o zaman diyor

Benim adamcim da 183 ama 107 kg 5 sene once sigarayi biraktiginda 95 kg di.
12 sene once tanistigimizda 83 kg di.
Cok agirdir bide benimki, pek kipirdamaz. Ben jillian yada baska bisey yaparken hep bende yapicam der ozenir ama daha hic gormedim.
8 aylik hamileydim, butun gun gezip spor salonu baktim, severek gidecegi bi yer olsun diye. 3 aylik yazdirdim,
Belki parasini verince yapar dedim, ona bile sayilidir gittigi. Napicam bilmiyorum. karatayida yapiyo ama soylene soylene.
Simdilik 3 ogun yapiyo bakalim. 100 e dusunce 2 ye indiricem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…