Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

kimin öğrencileriyiz ablacımm dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım.. sizler olunca hemen cevap veriyosunuz,sizler olmayınca da görürsem hemen yazmaya çalışıyorum ki sorular cevapsiz kalmasın

Gün kurusu kitapta 3-5 adet yazıyordu, kahvaltıda da tam olarak yenildiği için 5 yedim hep...

Yaklaşık 7-8 yıldır ekmek yemiyorum, Dukan diyeti dolayısıyla 2 senedir Pirinç ve meyve de tüketmedim. Kendimi bildim bileli böyleyim ^_^ Karatay biraz otursun, bir kaç ay sonra tahlil yaptırayım diyorum.

Ben de baktım baktım marketlerde göremedim...denemeyim diyodum ama aklıma takılmıştı, yeşil kahve bitsin öyle alim diyodum ama bulsam alacam

merhaba canım

yarın tartı günümüz bildirim yapmayı unutma

bende almayı düşünüyordum iyiki yazdın akşam giderken bakayım

kimin öğrencileriyiz ablacımm dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım.. sizler olunca hemen cevap veriyosunuz,sizler olmayınca da görürsem hemen yazmaya çalışıyorum ki sorular cevapsiz kalmasın
çok iyi yapıyorsun,
kitaptaki sağlıklı beslenmede olması gereken miktarlar zayıflarken daha az yiyoruz içinde şeker olduğı için kg verirken engel olmasın diye
kitapta ara öğü var ama biz yapmıyoruz, kitapta süt- ayran için acıkınca diyor ama leptini bozduğu için içmiyoruz......

Ben de baktım baktım marketlerde göremedim...denemeyim diyodum ama aklıma takılmıştı, yeşil kahve bitsin öyle alim diyodum ama bulsam alacam
ben hulursam sana sen bulursan bana yaz açık olandan ama
selam nasılsınız arkadaşlar
malum yaz geldi dondurmalar çıktı yiyebilicesmiiiii

hayır canım dondurma yok ama kg su fazla olmayanlar dondurmaya benzer şeylr yiyebilirler ,,,,dün tarifi paylaşılmıştı

canancığım nerdesin canım merakımız arttıkça artıyor

sanal torunun bile oldu sen yoksun aklımız sende

özledik seni ve prensesi

ben hulursam sana sen bulursan bana yaz açık olandan ama

hayır canım dondurma yok ama kg su fazla olmayanlar dondurmaya benzer şeylr yiyebilirler ,,,,dün tarifi paylaşılmıştı
Tamam ablacım.. bende o zaman haftasonu aktarlara sorayım.. marketten vazgeçtim

Ablacım, zeytini 8 yiyordum, 10 olmalı dediler, yarım yapıyorum diye kahvaltıyı kısma dediler. Bana bunları diyen arkadaşların kafasına da tava o halde

bu durumda porsiyonlar ne kadar olmalı?

Herkese tekrar merabalar
ben karatay diyeti yapıyorum yürüyüş-koşma haftada 3 gün 50 dak.yapıyorum ancak kilo veremiyorum resmen kaskatı vucudumda yağlar duruyor...foruma her gün de giremiyorum ...sayfaları okumaya çalışıyorum ama ben üniversite hastanesinde asistanım çok az vaktim oluyor..bana yardım edin lütfenn

Ablacım, zeytini 8 yiyordum, 10 olmalı dediler, yarım yapıyorum diye kahvaltıyı kısma dediler. Bana bunları diyen arkadaşların kafasına da tava o halde

bu durumda porsiyonlar ne kadar olmalı?

doğru söylemişler onlarda değil sadece kayısıda kısıtlama yapacağız

zeytin en az 10 tane ama yağın içinde olacak bol yağlı

KKK eksiksiz olacak yoksa metabolizma az çalışır

porsiyon diye birşey yok doyana kadar yenecekki leptin uzun süre çalışsın açlık hissedilmeden

Son düzenleme:

canım biryerlerde yanlış yapıyorsun dur mutlaka sık giremediğin için de anlayamıyoruz hata nerede

sabah kkk nı eksiksiz yap en az 5 saat sonra indeksi düşük şeyler ye akşamda en geç 7-7.30 arası ye eve erken geliyorsan daha erken ye ondan sonra ağzına bi lokma sürme,,,sakız bile çiğneme leptini bozar

Kusura bakma ablacım kafam yerinde değil. Ben kayısı gibi diğerleri de az olacak diye anladım.

Tamam o halde. ben tavayı kendi kafama vurabilirim. Teşekkürler. ^_^

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…