Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Ben 2 kupa iciyorum, ikinci kupada uzun bekletiyorum. Tv de dunya caylarini tanitan bi programda izlemistim, bir tutam cayi
2 defa demleyebilir, damak tadiniza gore uzun yada kisa demleyerek icebilirsiniz diye. Ben en az 6-8 dk bekliyorum. Bu arada iki kupayida
Ust uste ama ara vererek iciyorum. Afiyet olsun. Coookk guzel bir cay.

:KK52::KK52: artik haftaya gozumuz ustunde.

Yaa senin esinin kilosu nasil, benimkine de yaptirmaya calisiyorum ben, uyuyo da sagolsun ama tam uyku zamani dondurma yesek mi diyor bazen.
Benim kiz kucuk oldugu icin dondurma aliyoruz, cipsle sekerle cok arasi yok sukur ama dondurma cikolata oluyo evde. Benim de gozum kayiyo daha.
Ama inaniyorum vucudum alisacak ve hic bakmiycam yakinda.

Walka birakmak falan yok :KK20:
Canım eşim 183 cm boyunda 87 kiloydu amaaaa yeni sigarayı Bıraktı 92 kg oldu.. o bana uymaz hayatta... en sevdiği şeyler kızartma makarna patates pidinç pilavı... karataya başla diyorum ölim ben o zaman diyor:KK57:

Son düzenleme:
Haklısın canım meyveye benim de düşkünlüğüm var ayrıca istikrarına da hayran kaldım ayrıca:KK9:

7 ay kilo verememek mi ve üstüne almak inadına karataya devam bence senden bi tane daha yok abla :KK9: Tebrik ediyorum seni:KK9:
Sağol canım kasımdan beri yapıyorum, kafaya takmıştım bi kere illa ki yapacaktım.. çok şükür belki çok kilo vermedil ama son kan tahlilimde çok mutlu oldum sağlıklı olduğuu görünce.. tüm değerlerim yükselmişti:nazar: hep biryikte başaracağız sağlıklı olacağız:KK19:

Bugün yediklerim kahvaltımı yapamadım evden çıkarkan 2 peynir bi kaç zeytin attım ağzıma.. iş yerine gidince 2 yerli muz iki bardak süt içtim..
Öğlen bi kase yoğurt
Akşam yeşil fasülye salata yoğurt

Bitki çayı kahve su taamdır..
Öğlen yarım saat yürüüş, iş çıkışı 40 dk kızılay a yürüyüş yaptım... baklım yarın ne olacak:KK37:

Uyanınca karbonatlı su + limonlu su

11 kkk+yeşil beyaz çay

17.00 2 kepçe ayran çorbası+mantar Sebzeli sote+sütlü kahve

Spor tibet 21li 8 dklik plank 11 dklik karın egzersizi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sağol canım kasımdan beri yapıyorum, kafaya takmıştım bi kere illa ki yapacaktım.. çok şükür belki çok kilo vermedil ama son kan tahlilimde çok mutlu oldum sağlıklı olduğuu görünce.. tüm değerlerim yükselmişti:nazar: hep biryikte başaracağız sağlıklı olacağız:KK19:
İnşallah canım:KK16:

Hosbulduk. Hergunun menusunu yaziyoruz onu biliyorum da bu bildirimi cok anlayamadim. Hangi gunler yapiliyor. En kisa zamanda yapip paylasicam.
Dunku menum
Sabah on bucukta kkk yer fistigiyla ceviz yoktu. Iki kuru kayisii
Bir bucuk saat sonra bir kase yogurda bir kuru kayisi yarim elma dogradim dort bes yer fistigi ve keten tohumu da kattim yedim. Regl zamani malum ne yiyecegimi sasirdim.
Ogle sulu kofte yemeginin koftelerinden yedi sekiz tane yedim yine bir kase yogurtla
Aksam bir tabak kuru fasulye bol yesillik bir kase yogurt ve yer fistigi.
20.00den sonra inanilmaz tatli krizine girdim evde kestane sekeri vardi gun boyu git gel yaptim amaaa yemediim gece bir su bardagi bir yemek kasik tarcinla sut ictim.
Gonlum cok rahat yattim. Sabah tartildim. 55.5. Cook mutluyum:))

Bunu cuma günleri yapıyoruz, cuma sabahı tartılıp verdiğim örnekteki gibi bildirim yapıyoruz. Tabi zorunlu değiliz isteyen yapabilir bildirim. :KK34:

Haklısın canım meyveye benim de düşkünlüğüm var ayrıca istikrarına da hayran kaldım ayrıca:KK9:

7 ay kilo verememek mi ve üstüne almak inadına karataya devam bence senden bi tane daha yok abla :KK9: Tebrik ediyorum seni:KK9:
teşekkürler canım
sabahın köründe burdayım yarın:KK1:
:KK52: bekliyoruz canım
Herkese merhaba
Uzun zaman oldu gelemedim buraya :2: memleketten akrabalarım gelmişti çoook yoğun bi hafata oldu.Malesef karatay da yalan oldu :KK5::KK5:
Kendimi kaybettim resmen:KK47: Ama pes etmek yok nerde kaldıysam ordan devam edicem:KK45:Bakalım yarın tartı bu işe ne dicek:KK50: ve tabi Gül abla da beni öldürecek:KK4::KK4:
merhaba canım yeni başlamıştın onun için bişey demiyorum ama bundan sonra öldürebilirim:KK52:

şimdi sıfırdan yeniden başlarsın bu sefer ne olursa olsun yalan olmasın:KK34:

Ablacım kardeşlerimin yanına çarşamba günü gitmiştim o yüzden bildirim yapamadım :KK50:
yazmıştın mazeretini arasıra oluyor böyle şeyler
Ohhh afiyet olsun ablacım.. bende yürüyerek indim kızılaya yol üstünde kuryemişimi aldığım aktara sordum açık yokmuş :KK50: haftasonu burda ki aktarlara bakarım artık...

teşekkür ederim canım...

bak bakalım bulacakmısın ...bu semt pahalı ya 250 tl idi kg su ...sen kaça bulacaksın bakalım

inşallah
Bugün yediklerim kahvaltımı yapamadım evden çıkarkan 2 peynir bi kaç zeytin attım ağzıma.. iş yerine gidince 2 yerli muz iki bardak süt içtim..
Öğlen bi kase yoğurt
Akşam yeşil fasülye salata yoğurt

Bitki çayı kahve su taamdır..
Öğlen yarım saat yürüüş, iş çıkışı 40 dk kızılay a yürüyüş yaptım... baklım yarın ne olacak:KK37:
afiyet olsun canım

sen son haftalarda vermeye başladın bu haftada verirsin değerlerde yükselmiş ya
Uyanınca karbonatlı su + limonlu su

11 kkk+yeşil beyaz çay

17.00 2 kepçe ayran çorbası+mantar Sebzeli sote+sütlü kahve

Spor tibet 21li 8 dklik plank 11 dklik karın egzersizi

afiyet olsun canım
Yarın ola hayrola. İyi geceler

iyi geceler canım

teşekkürler canım

:KK52: bekliyoruz canım

merhaba canım yeni başlamıştın onun için bişey demiyorum ama bundan sonra öldürebilirim:KK52:

şimdi sıfırdan yeniden başlarsın bu sefer ne olursa olsun yalan olmasın:KK34:

yazmıştın mazeretini arasıra oluyor böyle şeyler

teşekkür ederim canım...

bak bakalım bulacakmısın ...bu semt pahalı ya 250 tl idi kg su ...sen kaça bulacaksın bakalım

inşallah Gül abla :KK16::KK16:

burada kimse benim yaşadıklarımı yaşamadı daha, yaşamasında eylül den nisana kadar 7 ay kg veremedim üstüne 2 kg da aldım hiç kaçamak yapmamama rağmen ve pes etmedim er geç sonunda gidecek ,,,geçen ay 2,5 kg verdim biraz keyfim yerine geldi ....umutsuzluk yok gidecek yağlar

Masallah size, azminize. Benim daha bir hafta olmus ah ofluyorum. Insallah bundan sonra hic duraklamadan patir patir dokulur kilolar:)
Sabahki menumde sadece kiymali yumurta ve yogurt vardi degisilik olsun dedim. Ceviz de yemedim
Oglen bir kase kurufasulye yarim elma
Arada tarcinli sut yarim su bardagi kuruyemis
Aksam da doner bir bucuk porsiyon:KK43: bol salata. Caybardagiyla ceviz. Barbunya pilaki iki kasik. Bir kase yogurt. Abarttim baya. Suanda bile yediklerim bogazimda sanki.

dünki menüm

sabah..:KK56:..09.00....KKK ve 2 kayısı bir erik ...(bağırsaklarda hala bişey yok:KK50:)

16.30....toplantıdaki cevizlerden 3 tane ...yemek saatim geçti 3 ten beri dışarda olduğum için yiyemedim ceviz iyi denk geldi:KK1:

17.30..:KK56:...toplantıdan çıktım restorandaki müdürü aradım benim yemeğim hazır olsun gelince hemen yemem lazım sonra işlerimi halledeceğim diye:KK52::KK52::KK52: gittim heyete seçtiğim menüde göksu çorba var onda prinç var daha önceki yemeklerden biliyorum, bana unsuz bir çorba getirin dedim borç çorbası getirdiler içinde un yok ama lahana ve havuç rendesinden yapılmış bişey lahana ve suyundan biraz içtim,,,salataya bol zeytinyağı döktürdüm,,içecek sadece su aldım,,,karışık kebap seçmiştim menüde o geldi ufak tabak lahmacun vardı onu yedim, tavuklara ellemedim,,adana ve şiş kebapları yedim,,,ara sıcak su böreği vardı istemedim karalahana dolması geldi minik minik ti içini açtım prinçlerini temizleyebildiğim kadar temizledim 2 tane de ondan yedim....tatlı istemem dedim adamlar hiç bişey istemiyorsunuz diyorlar,,,,,millet bedave diye silip süpürüyor adamlar ona alışıklar ya ben garip geldim onlara:KK52::KK52::KK52:

17.30 dan 22.30 a kadar restorandaydım ne sinir bozucu bişey 5 saatim orada geçti,,genel müdürler çay içiyorlardı bahçede ben faturayı falan hallettim şöförleri ayarladım kalkmak bilmiyorlar gel sende otur çay iç diyorlar hala onlar kalkmadan da gidemem,,,başuzman arkadaşta gideceğim diye tutturdu aynı arabayla gidecektik onu bahane ederek çıktım,,,eve gidene kadar 11 oldu 12 de yemek aklıma geldi yaptım pişti derken yatana kadar da 1,5 oldu yorgunluktan uyuyamadım sersem sersem geldim işe

İyi yemişsin afiyet olsun. Ben bugün 8 gibi kahvaltı yaptım, arada su ve melisa çayı akşamda 16:50 gibi balık, bulgur pilavı, helva, salata yedim. 8'e doğru birkaç badem atıştırdım. Leptinim iyi çalıştı bugün. :KK9:

Hanımlar selamlar nasılsınız
Ben Gül ablaya haber verip maZeretim nedeniyle aranızdan ayrılmıştım, karataya devam ediyorum çokşükür bu ara iyi gidiyor şuanda hedefime 2 kilo kaldı, bir dönem direnç yaşamıştım omega 3 e başladım kahvaltıya bol roka havuç ve turp ekledim, sporu günlük düzenli yapmaya başladım.. Bir de psikolojik olumlama ve EFT yapmaya başladım tatlı isteğime Aburcubur isteğime çok güzel çare oldu, irademi artırdı..
Selam vermek istedim, sizlerden çok şey öğrendim mydenizz Kedicik ve Gül Ablama özel selamlar :))
Hoşgeldin. :KK9::KK52::KK16: EFT'yi bir ara bende araştırdım ama yapmadım. :KK1: Merak ediyorum tabi.

Leptindaşlarım,

Bunca yıldır kitap okurum, ilk defa bir şey dikkatimi çekti.

2 öğün yemek yemek SÜNNETmiş!

Benim gibi gözünden kaçıran olmuşsa paylaşayım istedim.

1 haftadır diyeti uyguluyorum. Nihayet kahvaltı ve akşam yemeği saatlerimi anladım.

Kahvaltıyı çok erken yaparsam (07:00 - 07:30) 13:00'de acıkıyorum. 2. öğünü yiyorum. Fakat eve gelene kadar yine acıkıyorum. İster istemez 3 öğün yiyorum.

İşyerinde kahvaltımı 09:00 - 09:30 sularında yapacağım, Böylelikle en az 15:00'e kadar acıkmadan durabileceğim. O sıralarda yasak olmayan ufak bir şey ağzıma atıp, akşamı 17:30'da evde yiyebileceğim.

Metabolizmamı tanıdım 1 hafta sonra ^_^

İbni Sinada boşuna demiyor 3 öğün hastalıktır, 2 öğün sağlıklıdır diye. Karatay sürekli söylüyor. :KK52:

Hayırlı geceler :)

Bu gün yediklerimi yazayim

Benim minik oğlan bu sabah 04.00'te kalktı ve uyumak bilmedi..benimde tersim döndü azıcık duzelen midem en kötü gününü yaşadı

Sabah kkk yapamadım 1 salatalik ve biraz çeçil peynir yedim

Sonra yattım uyaninca bir sade Türk kahvesi

erik yoğurt az sokak simidi kuruyemiş aralarda atistirdim

Akşamda tarhana çorbası içine çeçil peyniri ekledim ve taze fasulye

Sokaklardaydim yine 7000 aşkın adım atmisim yine. Aksamda çaya arkadaslar vardi.pilim bitiyor artık sabah evde olmayacağım yetistiremezsem bildirimim öğle sonuna kalabilir.yine eksilerdeyim ben.

Canım eşim 183 cm boyunda 87 kiloydu amaaaa yeni sigarayı Bıraktı 92 kg oldu.. o bana uymaz hayatta... en sevdiği şeyler kızartma makarna patates pidinç pilavı... karataya başla diyorum ölim ben o zaman diyor:KK57:

Benim adamcim da 183 ama 107 kg :KK37: 5 sene once sigarayi biraktiginda 95 kg di.
12 sene once tanistigimizda 83 kg di.
Cok agirdir bide benimki, pek kipirdamaz. Ben jillian yada baska bisey yaparken hep bende yapicam der ozenir ama daha hic gormedim.
8 aylik hamileydim, butun gun gezip spor salonu baktim, severek gidecegi bi yer olsun diye. 3 aylik yazdirdim,
Belki parasini verince yapar dedim, ona bile sayilidir gittigi. Napicam bilmiyorum. :KK50: karatayida yapiyo ama soylene soylene.
Simdilik 3 ogun yapiyo bakalim. 100 e dusunce 2 ye indiricem.

X