Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

günaydın canım

seninde benden farkın kalmamış hem yorgunluk hem stres insanı daha çok yoruyor,,,,

Ablacım Allah kolaylık versin.. ama gerçekten havalardan mı işlerden mi anlamadım bir düzensizlik ve sıkıntı var herkeste..geçen haftaki kilo bildiriminde de farkettim herkes gramları zor vermişti... Yani cidden havaların ay döngüsünün çok etkilediğini düşünüyorum...tatlıya düşkünlüğü olmayan ben bile tatlı isteğimi bastırmaya çalışıyorum..erken yatsamda yorgun kalkıyorum.. Bilemıyorum bu hafta nasıl geçti..Sen ne düşünüyorsun ablacım bu konuda ?

günaydın canım

ne ne neeeeeee bir poğçamı aç kalsan daha iyiydi
poğça akşama kadar idare edermi bırak idare etmeyi karatayı sıfırladın insülin direnci başa döndü,

her zaman çantanızda kuruyemiş yada kayısı bulundurun diyoruz ben acıkmadığım halde nolur nolmaz diye bi parça çantamda var her çanta değiştirdiğimde cüzdan gibi onuda öbür çantaya alıyorum....kıymayın kendinize uzak durun yasaklardan

Günaydın hanimlar. keyifler iyidir inş ben daha kahvaltımı yapmadım hiiiç bişiyciklet cnm istemiyor yav ,vücudum rejime karşı boykot ediyor galiba :44:ne yapsam bilemedim ,

sağol canım

insülin direncin var demekki tatlı isteğin bitmiyor,,,,benim 1 sene olacak karataya başlayalı bir kere bile canım tatlı istemedi...
bayramda bütün kardeşler Antalya ya babam lara gitmiştik, hanımı baklava yapmış biz kızkardeşlerimde salonda yattık mutfakta yer yok diye baklavalar tepsi tepsi masada duruyordu salona girne çıkan ağzına 2-3 atıyordu 4 gün kaldım sabaha kadar kokusunda yattım canım istemedi bir gün yanına yaklaştım görünümü nasıl diye tepkim şu oldu ay bu zehirleri zamanında nasıl yemişim

Anaaa biri daha tava yicek demekki gül ablaya ispitliyim hemencecik

Hiçbir zaman tatlı isteğim bu kadar çok olmamıştı..Bu hafta çok zor geçti gerçekten.. sabah keşke poaça yiyeceğime elma yiyerek idare etseydim.. tahlil yaptırıcam en kısa zamanda.. akşamda bolca spor.. gram gram emek verip, sonra hepsini birden hoop çöpe atıyoruz..

canım benim ... iki mesaj önce silleyi yedim ki zaten
ama yine kılo vermiş gibi hissediyorum çünkü bu hafta çok saçma sapandı çoğu zaman yemek yiyemedim bile
akşamda bol sporla telafi edim dimi ferideei

bişiy diyimmi bende nezaman rejimi bozsam acık ama ,daha çok kilo veriyor sanki :44:bu vücudun tavaya verdiği tepkimi :44:sorular sorular ...

Günaydın hanimlar. keyifler iyidir inş ben daha kahvaltımı yapmadım hiiiç bişiyciklet cnm istemiyor yav ,vücudum rejime karşı boykot ediyor galiba :44:ne yapsam bilemedim ,

günaydın canım

bi an önce yap KKK nı yoksa akşama dogru tatlı isteği başlar

aynen ben onun için kaçamak yapmnıza engel olmaya çalışıyorum...alması çok kolay vermesi zor

bişiy diyimmi bende nezaman rejimi bozsam acık ama ,daha çok kilo veriyor sanki :44:bu vücudun tavaya verdiği tepkimi :44:sorular sorular ...

bunlar geçici kg vermeler arkasından kaçamaklar artacak ve kg almalar başlayacak ,, kaçamak kaçamağı tetikleyecek...karatay daki amaç kg vermekten ziyade verilen kg yuda korumak sadece kg vrmek olarak kaçamak ta yapsak veriyoruz derseniz istediğiniz kg ya gelince karatayı bırakır normal düzene döner ve kg almaya başlarsınız...

Evet istemeyerek yaptığım kahvaltım soğanlı biberli yumurta

Eklentiler

• $image.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 55

isbitiren olmak basa bela iste.. kolay gelsin ablacim

borc corbasi ruslara ait bir corba lahanali hic sevmem .. calistigim donemde cikiodu ama yemiodum.. turk asci yaparsa guzel olabilir. :) afiyet olsun leptin olsunn yarina ksu gibi cikalim :))

etkiye tepki daha çok tava etkisi
diyeti bozmaktan ziyade düzensizlik beni yoran..bi sistemde yapamamak çok yorucu..ne yediğin belli ne yemediğin..

benim cevremdekiler yemeyi cok seviyorlar. bana israr ettiklerinde de diyorumki siz 40li bedenlerde gezerken ben 36 beden gezicem o yuzden yiyemem:)) tabii karsilik - pislik - gicik - ve turevleri olarak geri donuyor ama yemektende vazgecmiyorlar :))))))) napayim yemesinler onlarda . benim yedigimle onlarmi doycak yedigimle kalip saatlerce erisin diye calistigim bolgelerime yag depolanacak. kusura bakmasinlar . iyilik yaptiklarini dusunseler israr etmezler yeme zaten diyettesin desinler . ben artik bu israrlarin sadece kiskanclik oldugunu dusunuyorum acik ve net

Hosbulduk. Hergunun menusunu yaziyoruz onu biliyorum da bu bildirimi cok anlayamadim. Hangi gunler yapiliyor. En kisa zamanda yapip paylasicam.
Dunku menum
Sabah on bucukta kkk yer fistigiyla ceviz yoktu. Iki kuru kayisii
Bir bucuk saat sonra bir kase yogurda bir kuru kayisi yarim elma dogradim dort bes yer fistigi ve keten tohumu da kattim yedim. Regl zamani malum ne yiyecegimi sasirdim.
Ogle sulu kofte yemeginin koftelerinden yedi sekiz tane yedim yine bir kase yogurtla
Aksam bir tabak kuru fasulye bol yesillik bir kase yogurt ve yer fistigi.
20.00den sonra inanilmaz tatli krizine girdim evde kestane sekeri vardi gun boyu git gel yaptim amaaa yemediim gece bir su bardagi bir yemek kasik tarcinla sut ictim.
Gonlum cok rahat yattim. Sabah tartildim. 55.5. Cook mutluyum:))

Tesekkur ederim canim arkadasim.. insallah.

Bozma moralini.. ikimay hic gitmedigini biliyorum kilodan.. yaptiginin dogru olduguna inan.. gerisi geliyor.

günaydın bissürü şey yazdım koptu sinir oldum

O zaman var yaa.. ana avrat kufrediyirum.. kapatip cikiyorum topikten.. resmen emek sömurusu

Hipoglisemi var.. yersem sekerim yukseliyor diyorum.. konu kapaniyor bende de.. yoksa anlat anlat sisiyorum.

anlatisini yirim senin

Aksama kadar ne o seni idare eder.. ne sen onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…